The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
A bárpult. Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
A bárpult. Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
A bárpult. 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 A bárpult. Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
A bárpult. EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
A bárpult. EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
A bárpult. EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
A bárpult. EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
A bárpult. EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
A bárpult. EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
A bárpult. EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
A bárpult. EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
A bárpult. EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 A bárpult.

Go down 
+3
Tyler Lockwood
Melanie Cullen
Elena Gilbert
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyCsüt. Okt. 27, 2011 3:39 am

/Részemről a játék BEFEJEZVE,a karakter váltás miatt!/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 25, 2011 3:57 am

Ez jó tanács volt tőle,hogy ne igyak alkoholt,a munka előtt.De rajtam egy óra múlva meg se látszik.A pultos sráccal kapcsolatba,újra mondott nekem valamit.
-Hát az,hogy ő-nézek a pultosra.-Milyen érzéseket táplál irántam,az engem teljesen hidegen hagy.Lényeg;én semmit nem érzek iránta.Pusztán barátság,és amúgy se lenne most időm egy kapcsolatra.Suli,munka,edzések stb.,túl sok nekem egy nap.
Julia,rám nézett,de most sokkal komolyabban,mint azelőtt.És egy újabb kérdése volt a számomra:-Jól vagy?Nincs valami gond?-ezt kérdezte.
Teljesen jól vagyok,tanárnő!Miért kérdez ilyeneket?Dehogy!Semmi gond sincs.-mondom határozottan,de magamban mást éreztem,mint rendet.Azt,hogy mit,azt még magam sem tudom.Már annyira be vagyok rúgva,hogy Juliára,erőteljesen rá szóltam.
-Magának nincs jobb dolga,hogy engem itt faggat és a Grill-ben tanyázik?-szóltam rá "mérgesen".
Annyira rosszul lettem,nem vagyok én ehhez az ivászathoz hozzászokva,hogy egyszerűen,ledőlök a pultra és elájulok.Mondjuk ájulásnak,nem lehet mondani inkább csak alvásnak...
Vissza az elejére Go down
Julia Flyte

Julia Flyte


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 1
Join date : 2011. Oct. 23.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 25, 2011 3:35 am

Fura ez a lány. Sok diákomat, ahogy az ittlakók legtöbbjét körülöleli a sötétség. Nem mindenkit ugyanaz, némelyek csak egyszerű emberi mivoltuk problémáival szembenéznik képtelen tudatlan, esendő emberek. Mások sötét titkokat rejtegetnek, ahogy én is. Szánom a tudatlanokat. Azt hiszik az élet legnagyobb gondja gyerekként az, hogy nem kap állandóan csokit. Mikor nagyobb lesz, jönnek az első szerelmek, amikor a szívük beleszakad a szerelmi bánatba, amikor el sem tudják képzelni, hogy ennél rosszabb is lehet. Mikor idősebbek és komolyabbak lesznek, az ember azt hiszi a pénz, a ház, a család a legfontosabbak, hogy mit gondolnak a szomszédok. És mikor már közel a halál órája, arra gondolhatnak, mi mindent nem éltek át, mi mindenre pocsékolták az idejüket, miközben annyi minden mást tehettek volna. Mennyivel több ennél az élet. A legtöbbje nem is tudja.
- Hááát... nem tanácsos alkoholt inni a műszak előtt - mondom félmosollyal ar acomon. - plána, ha ezt olyan helyen tesszük, ahol a főnökünk megláthat. - lehet ő csak botrányt keres csak, hogy figyeljenek rá.
- Ahogy én látom - intettem a csapos felé a poharammal - ő gyengédebb érzelmeket táplál irántad, bár lehet, hogy tévedek - mondom ezt fakó arccal és az előbbi halvány mosolyomnakmár nyoma sincs. - Figyelj csak Heidi - néztem rá egy kicsit komolyabban. - jól vagy? Nincs valami gond?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 25, 2011 1:32 am

Úgy látszik,a barátnőjét várja és nemcsak véletlenül tévedt ide.Szerintem,megfordult a fejében,hogy mik történnek nálunk,otthon.Válaszolok,nagyjából a kérdéseire:
-Igen,tanárnő,itt dolgozom,de még van egy kis időm a munkáig.És otthon már szétuntam magamat.Bár szerintem,jobb lett volna,ha otthon maradok,mert itt mindenki lát,hogy milyen szerencsétlen vagyok,talán a főnök is...-gondolom,magamban.
Azután,a csaposfiúról kérdezget engem.
-Ja,hogy ez??Igen,a barátom,semmi más.Miért?Maga mire gondolt?.
Vissza az elejére Go down
Julia Flyte

Julia Flyte


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 1
Join date : 2011. Oct. 23.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyHétf. Okt. 24, 2011 9:47 am

Nyilván be van rúgva, érzem a szagát, meg egyébként is sületlenségeket beszél. - Lehet - mondom kimérten. - De valósszínűleg ezzel nem tudsz egy rendőrt meggyőzni. - a pultos felé fordultam és rendeltem. - Ketel One-t és egy Schweppest, kössz - visszafordultam a lány felé. - De ha elbűvölted a kislányos a bájoddal a csapost és a szüleid sem bábják, akkor én sem szólhatok egy szót sem. - képzelem, milyen családi körülményei lehetnek. Úgy tudom, egyedül él ilyen fiatal létére.
- Hogy hogy így egyedül? - kéredzem, mire ő nagyvonalakban vázolja, mit keres itt. Megkapom az italom és összemixelem magamnak. - Én egy barátnőmet várom, de úgy tűnik valahol megrekedt... - Ma nem dolgozol? Jól tudom, hogy itt dolgozol, igaz? - kérdeztem. Észrevettem, ahogy a csaposfiú ott sündörög Heidi körül és lopva néha ránéz. - Egész belédbolondult ez a fiú. Ő a barátod?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyHétf. Okt. 24, 2011 9:30 am

Amikor megláttam,hogy hozzám közeledik Julia,majdnem szívszélhűdést kaptam.Gondoltam,valamit ki kell találnom a pijálásról,mert azért mégis egy tanár...De mivel,én nem vagyok hazudós fajta és nem is lett volna időm kitalálni egy jó story-t,így beletörődtem abba,hogy az igazat mondjam.
Leül mellém és megkérdi:-Nahát,nahát...gondolom épp ma töltötted be 21-et..?
Erre nagyon nem tudtam mit válaszolni,de a 2 whisky után,kicsúszott mindenféle a számon.-Tanárnő,ez a 21-es szabály rám,kivételesen nem vonatkozik,az én őseim Európából származnak és ott,18 év felett,alkohol fogyasztás megengedett.-mondom neki,kicsit becsípve.Elég furcsán nézz rám.Nem tudom miért van ez.Talán az alkohol hatását látja rajtam?Pedig az sosem látszik meg rajtam.Talán csak nem tud válaszolni,az okos kérdéseimre?Nem tudom.Mind egy.Nagyából elmeséltem neki,miért is vagyok itt.Ő pedig újabb kérdésekkel bombázott engem...
Vissza az elejére Go down
Julia Flyte

Julia Flyte


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 1
Join date : 2011. Oct. 23.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyHétf. Okt. 24, 2011 8:41 am

Heidi

*Otthon*

Hosszú napom volt. Felidegesített Nina, aki semmire nem tart engem. Meg is lepődtem azon, ahogy a büntetést viselte. Higgadtan fogadta és azonnal beleegyezett. Lehet, hogy úgy gondolja ez tényleg a javát szolgálja.
Mivel is töltsem az estém? Az összes könyvem kiolvastam már, az összes netes játékot lejátszottam és a tvben sincs semmi...
Tárcsázok. Kicsöng. - Halló - szólok bele. - Szia Mary, van kedved egy italhoz a Grillben? - *Mary egyébként egy kollégám az iskolából* - Rendben... ott találkozunk... igen, szia! - letettem a kagylót és a fürdő felé vettem az irányt.
Nemsokára már az utcán sétáltam, nem lakom messze a belvárostól. 15 perc múlva be is léptem a Grillbe és a bárpult felé indultam. Nicsak, ki van itt, egyik diákom, a mindig nagyon kiöltözött Heidi, miért nem lepődöm meg rajta, hogy itt van?
- Nahát, nahát - teszem a táskám a pultra és leülök mellé. - Gondolom épp ma töltötted be a 21-et...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: bárpult   A bárpult. EmptyHétf. Okt. 24, 2011 8:22 am

Belépek a Grill-be.Most van egy kis szabadidőm,a munka előtt.23:00-kor kezdek ma Grill-ben.Semmi kedvem sincs jönni aznap dolgozni,szerencse még addig volt egy bő 4 órám.Teljesen ki vagyok borulva a suli miatt,a félre sikerült Végzős Bál miatt,amit olyan jól megszerveztünk(köztünk én is). Otthon nem akartam ücsörögni,mert nem volt semmi érdekes,Facebook-on is kihalt mindenki és kinek van kedve menni, esti Pom-pom lány edzésre??Teljesen le vagyok törve.A bárpulthoz ülök,whisky-t kértem.De ekkor az ajtón belép a fizika tanárnőnk,Julia...
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:32 am

Örültem, hogy Tyler nem esett rám. Na igen, ennyit a részeg pasikról. De ki tudja, hogy józanon mi lenne a véleménye a "kapcsolatunkról".
Kifizettem az ásványvizemet, majd én is átkaroltam Tylert, és segítségemmel sikerült eljutnunk az ajtóig.
-Salvatore- hangsúlyoztam ki jól a nevemet, hogy eljusson a tudatáig.- Isabella Salvatore!- nyomatékosítottam meg, hogy ezt a nevet egy örök életre megjegyezze.

/Folyt.Köv. Lockwood Villa/

/JÁTÉK BEFEJEZVE/
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:24 am

Alig birtam felálni annyira szédültem. .- írd a többihez...- mondtam a pultosnak. Majd rácsaptam eggyet Isa fenekére és átkároltam a derekát. Elindultunk nehézkesen az ajtó felé. -Hallod Isa... milyem Isa is vagy?-
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:19 am

-Igen, tényleg jó hely. De mára már meguntam azt a nagyvárost. Bár, tény és való, hogy ott nincs olyan sok KUTYA, mint itt...- feleltem, próbálva célozni arra, hogy tudom, mi is Ő valójában. Bár, ilyen állapotban úgysem fogja fel.
-Köszönöm a bókot- mondtam, majd közelebb ültem Hozzá. Ha részeg, ha nem, mindenképp egy helyes pasi. És megfogom Őt szerezni.
Következő mondata jól is jött Nekem.
-Nagyon szívesen átmennék- feleltem egy angyalinak látszó ördögi mosollyal.
Tudni kell Rólam, hogy engem a legnehezebb megkapni. Viszont ha én akarok valamit, akkor azt így, vagy úgy, de megfogom szerezni. Akár egy éjszakára, akár többre...
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:12 am

-ja... Az jó hely... Jó dolgok vannak ott... De a legjobb dolog az te voltál...- löktem a sok hülyeséget az alkohol miatt.
-nincs kedved átjönni Tylerhez... Ott fojtathatnánk sokmindent.- mondtam neki részegen. Közben egész végig a melleit bámultam.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:06 am

Úgy látszik, valamin nagyon meglepődött. Talán az zavarja, hogy kiskorú vagyok?
-Köszönöm- mondtam a pultosnak, miután letette elém az ásványvizet.
-Értem. Akkor, ahogy látom, ez egy nagyon népszerű hely- feleltem, majd körbetekintettem a Grillben. Minden asztalnál ültek.
Tylerben már eléggé benne volt a pia, így alig tudott értelmesen beszélni. Következő kérdésén meglepődtem. Na, most erre mégis mit mondjak? Nem mondhatom Neki azt, hogy itt születtem, több, mint 100 évvel ezelőtt.
-Londonból költöztem ide- vágtam rá a választ én is mosolyogva. Akkorát azért nem hazudtam, ugyanis utoljára tényleg Londonban voltam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:59 am

Kiskorú??? Na neeee! Ezt nem hiszem el~ gondoltam magamban. -hát rendben.- az alkoholtol kezdtem magamat jól érezni. - öhm... Persze... Szinte minden harmadik napon.- a sok alkoholtol már nem pörgött úgy a nyelvem. - na és hova valósi vagy?- kérdeztem töle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:52 am

-Isabella Salvatore- mutatkoztam be én is, majd helyet foglaltam mellette. Elém tolta a Whisky-s üveget, de én visszautasítottam.
-Köszönöm, nem kérek. Még kiskorú vagyok- mondtam, bár nagyon jól tudtam, hogy ez egy oltári nagy hazugság. De tartsuk csak magunkat a szabályokhoz. Egyenlőre elég a nevemet tudnia, és azt, hogy EMBER vagyok.
-Egy ásványvizet kérek szépen- fordultam oda a pultoshoz.
Ez idő alatt Tyler tetőtől talpig végigmért. Nem mondom, hogy nem esett jól, amit tett, de ezt már annyiszor végig kellett csinálnom. A fiúk egyfolytában végigmértek...aztán vagy lett belőle valami, vagy sem.
-Gyakran jársz ide?- kérdeztem a fiútól.- Még új vagyok itt, és szeretném megismerni a híresebb helyeit ennek a kisvárosnak.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:44 am

Elmerengésemböl egy gyönyörű lány ébresztett fel. -Öhm... Persze... Lockwood... Tyler Lockwood...- mondtam neki mosolyogva. És elé toltam a Whisky-s üveget. Majd végig mértem a lány testét ahogyan az egy férfihez illik.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:37 am

/A Főtérről/

Úgy döntöttem, hogy megfogadom Stefan tanácsát és még aznap délután feltérképezem a várost.
Így is tettem. Első utam a Mystic Grill-be vezetett. (Ahogy az unokatesóm tanácsolta.)Hova is vezethetett volna máshova...
Miután beléptem, beleszippantottam a levegőbe. Ideje megtudnom, hogy milyen fajok is élnek ebben a kisvárosban. A levegő bűzlött. Volt itt minden...ember, vámpír, boszorkány, és vérfarkas is.
Első utam a bárpulthoz vezetett, ahol egy egész helyes (vérfarkas) fiú épp az italát itta. Gondoltam, ideje lenne új barátokat/pasikat szerezni magamnak.
Odamentem hozzá.
-Bocsánat, leülhetek?- kérdeztem Tőle egy angyali mosolyt varázsolva az arcomra.


A hozzászólást Isabella Salvatore összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 23, 2011 9:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptyKedd Okt. 18, 2011 8:31 am

Igazából haza akartam menni. De a lábam ide húzott. Be mentem. Meg csapta az orromat az italok illata. Lehunytam a szemem egy pillanatra majd oda mentem a pulthoz. Még mindig élénken csengtek a fülemben Nina utolsó mondatai. -Egy Whiskey-t!- mondtam a pultosnak gorombán. Egy kis idö után lerakta elém. Én az üveget kaptam ki a kezéből. Majd magamnak töltöttem. Ninával seggrészegen jöttem össze~ gondoltam magamban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Okt. 12, 2011 6:49 am

Reia tipikusan Reia volt. Nem bízott abban, hogy van egy bónusz tervem is vész esetére.
"Hát akkor most mondom: ha elő akarod csalogatni a csigaházukból a Mystic Falls-i vámpírokat, tenned kell valamit, ami veszélyezteti a titkukat. Egyszóval egyszerűen vámpírként kell viselkednünk" vontam vállat. És célszemélyem is volt.
"Heléna említett egy Elena nevű lányt. Ha a közelépbe férkőzöl rögtön az összes vámpír lesni fog rád. Bár tudnám mitől ilyen különleges."
Reiával egyetértettünk abban, hogy Elena lesz az első szeme a hosszú láncnak, aminek a végén Kalus és Romy vár.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Okt. 12, 2011 6:39 am

A grillben rögtön a bárpultnál foglalunk helyet. Rayn szerint innen lehet a legjobban rálátni az emberekre, és innen hallja legtisztábban a beszélgetéseket. Nos, igaza van.
Két whiskey-t rendeltünk, majd fülelni kezdtünk. Eddig semmi olyasmit nem hallottunk, ami vámpírok jelenlétére utalt volna. Egy lány és egy fiú beszélgettek mellettünk, de mivel meggyőződtünk, hogy egyikük sem vámpír, nem érdekelt tovább a dolog. Szememmel Elija-t kerestem. Egyetlen egyszer láttam róla képet, és reméltem, hogy felismerném, ha belibbenne az ajtón.
"Hol kezdjük a keresést? Magától nem fog ránk akadni" kezdtem de Rayn leintett.
"Most mi van, ha van valami használható ötleted, csak szólj nyugodtan"


A hozzászólást Reia Fall összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 12, 2011 7:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:44 am

- Hát úgy mostanában költöztem ide, de ma jártam be igazán az egész várost. És betértem ide egy kis kitérőre. - jelentettem ki majd a maradék italomat is megittam. Nem ittam sokat ezért mert a közelben volt a kocsim is. Intettem a pincérnek, hogy fizetek és még pluszba vettem egy üveg whisky-t is. De persze nem csak az enyémet fizettem ki hanem Tyler italát is.
- Most a vendégem voltál. Mit szolnál, ha elmennénk hozzád? És akkor jobban meg ismerkedhetnénk. - vetettem fel az ötletet. Szerencsére egyből igent mondott. Kimentünk a kocsimhoz és beültünk. Majd Tyler mutatta az utat végig.
/folyt. Tyler szobája/
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:35 am

Szimpatikus ez a lány.-És mióta vagy itt Mystic Fall's-ban? Még sohasem láttalak errefelé. Pedig feltüntél volna nekem.- Mondtam neki egy kicsit részegesen a magamét közben mosolyogtam neki.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:28 am

Széles mosolyra húztam a számat. Láttam rajta, hogy már most sokat ivott. Így legalább könnyebb lesz most becserkészni. Majd én is a kezemet nyújtottam és bemutatkoztam.
- Szintén szia. Én meg Nina vagyok. - fogtam meg a kezét. A pólóján keresztül látszott az izmos kar meg ha úgy mozgott a széken akkor a kockás hasa. Mily vadító egy áldozat. Na jó befejezem az áldozat mondogatását hisz neve is van. Jegyezd meg Tyler a neve és nem áldozat ~ parancsoltam meg saját magamnak.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:20 am

nyugodtan iszogattam mikor le ült mellém egy lány és hozzám szólt.-Igen... az ilyenek jönnek be...- Végigmértem a szememmel a lány testét. Eléggé csinos hogy az ágyamba kerüljön. gondoltam magamban.-Egyébként szia Tyler-nek hívnak. Nyújtottam neki a kezem de egy kicsit már a piától össze vissza dőlt a kezem.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:17 am

A város körbejárásával igen csak elfáradtam. De legalább már nem fogok sehol se eltévedni~ gondoltam magamba. Épp a Grill közelében voltam ezért betértem egy kis kitérőre. Mikor bementem egyből körül néztem hát ha kiszemelem magamnak az áldozatot. Nem is kellet sokáig keresnem. Egyből megakadt a szemem a pultnál ülő srácon. Jó kis áldozat ~ ugráltam örömömben bár nem feltűnően. Szépen oda mentem és leültem mellé. Megszólítottam a pincért - egy whisky lesz. Amint kikaptam egyből ittam belőle pár kortyot. Majd ránéztem a fiúra.
- Látom neked is az erős jön be. - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A bárpult. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bárpult.   A bárpult. Empty

Vissza az elejére Go down
 
A bárpult.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bárpult a házban.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-
Ugrás: