The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Beezus Navarro Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Beezus Navarro Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Beezus Navarro 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Beezus Navarro Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Beezus Navarro EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Beezus Navarro EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Beezus Navarro EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Beezus Navarro EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Beezus Navarro EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Beezus Navarro EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Beezus Navarro EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Beezus Navarro EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Beezus Navarro EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Beezus Navarro

Go down 
SzerzőÜzenet
Beezus




Hozzászólások száma : 2
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 02.

Beezus Navarro Empty
TémanyitásTárgy: Beezus Navarro   Beezus Navarro EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am

Név: Beezus Navarro
Faj: Ember
Születési dátum: 1994
Kor : 18
Nem: nő
Foglalkozás: Egy könyvtárban pakolja vissza a könyveket a helyére éjszaka, eközben titokban vámpírvadász család leszármazottja.

A karakter tulajdonságai: Legnagyobb gyengesége a makacssága. Amit a fejébe vesz az úgy van és valószínűleg úgy is lesz. Egy aranynyakláncot visel állandóan a nyaka köré kétszer feltekerve, amin egy tenyérnyi méretű kereszt lóg. Több száz éves lehet már, ez egy családi örökség. Szereti a haját birizgálni és odavan a helyes pasikért, amit elég gyakran szóvá is tesz. Teljesen odavan magáért és nem bírja elviselni ha egy pasinak nem kell, akkor jobban ráhajt. Ez mind csak a látszat, hiszen valójában nagyon érzékeny lány. Kitűnően bánik a fegyverekkel. Rühelli a vámpírokat és a vérfarkasokat is. Könnyen elbánik velük.
Kedvenc szín: Kék
Kedvenc étel: Lasagne
Kedvenc szám: 69, 2

Kinézet: Hozza azt a rendkívüli spanyol nőies kisugárzást. Sötétbarna haj, már egészen feketés árnyalat, nőies ruhákat hord, a sok edzés miatt minden egyes centijén a testének izom lapul. Eredetileg barna színű a szeme, de kék színű kontaktlencsét hord. Tökéletesen néz ki, akárcsak egy vámpír.
A karakter arca: Catherine Zeta Jones

Előtörténet: Mindig is többre tartottam magamat egy közönséges lánynál. Először 8 éves koromban hallottam a vámpírokról. Nagyapa mesélt róluk, mikor visszatért egyik vadászútjáról Kolumbiából(most már tudom, hogy miféle vadásztúra volt ez). Tátott szájjal hallgattam őt, amint bevezet a vámpírvilág rejtelmeibe. Születésem óta arra képeztek ki, hogy ha szembetalálkozom egy mocskos vérszívóval el tudjak bánni vele. A létező harcművészetek közül nagyon sokat elsajátítottam. A mi családunk otthon a garázsban nem a lomtalanításra ítélt berendezési tárgyakat tárolja, hanem fegyvereket. Több, mint 10 nyelven beszélek, spanyol, angol, orosz, olasz, kínai, japán, ukrán, francia, magyar és német. Egyik sem okoz gondot. Hihetetlennek hangzik? Pedig lehetséges. A családi címerünkön egy kereszt található amin felfut egy rózsa. Ha ránézek ez ad erőt nekem. A miniatűr mása egészen kiskorom óta a nyakamban lóg a beavatásom óta. Mindig a nők öröklik ezt az ékszert és több száz van belőle a világon, de mindegyiket egy helyen egy időben készítették még Krisztus születése előtt. A férfiak karján ugyanez a szimbólum tetovált megfelelője van rajta. Így bárhol felismerhetjük fajtánkat. A vérfarkasokról apukám mesélt először 10 éves koromban. Azt mondta velük könnyebb elbánni, de telihold idején egy szabály van, a futás. a boszorkákat sem szeretném kihagyni. Ők a legnehezebb eset a háromból. Hiszen elmorognak egy igét és mi, emberek teljesen ki vagyunk szolgáltatva. Ellenük nincsenek eszközeink, egyenlőre. Nagyapa halála után apám vette át a fajtánk vezetését, ezért nekem kegyes sorsom volt. Minden vadász fél, ha meghallja nevem. A Navarroknak eddig is már nagy hírneve volt, még a vámpírok között is. Tisztelnek minket, mi voltunk az alapító család. Hogy mi a dolga egy vámpírvadásznak?
1. Felejtsd el a saját életedet! A vezető tanács kijelöl egy helyet, ahol feltételezhetően vámpírok élnek. Általában, ha megtalálsz egy vámpírfalkát egész életed során követed őket és szerencséd van ha sikerül elkapnod és megölnöd őket. Vannak portyázó akciók, amikor összehívják a legjobbakat és lecsapunk rájuk (általában vérfarkasoknál).
2. Nincs helye emberi érzelmeknek!
3. Meglapulni,várni és lecsapni.
Miért pont az én történetemet olvasod?
Pontosan egy éve megszöktem a törzstől, hogy bizonyítsak. Ugyanis akármilyen képzett vagyok, nem engednek a származásom miatt letelepedni és egyedül dolgozni, mint mindenki más. Nem akarok úrhölgy lenni. Kalandokra vágyom. Ezért jöttem Mystic Falls városába.
Több száz vámpír halt meg a keze közt már. Vajon itt barátokra talál? Vajon sikerül megbirkóznia a családja okozta sebekkel?

Egy megtört lélek érezett a városba...
Vissza az elejére Go down
 
Beezus Navarro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakteralkotás :: Elfogadásra Váró Karakterlapok-
Ugrás: