The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Táncparkett Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Táncparkett Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Táncparkett 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Táncparkett Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Táncparkett EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Táncparkett EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Táncparkett EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Táncparkett EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Táncparkett EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Táncparkett EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Táncparkett EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Táncparkett EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Táncparkett EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Táncparkett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melanie Cullen
Admin
Melanie Cullen


Hozzászólások száma : 30
Reputation : -1
Join date : 2011. Aug. 21.

Táncparkett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Táncparkett   Táncparkett EmptyHétf. Aug. 29, 2011 12:09 am

Néhány előzetes hsz!

JEREMY GILBERT

Hirtelen átgondoltam, hogy a baba minimum félvámpír és ez elég durva tekintve, hogy lehetséges, hogy erősebb lesz az apjánál és úgy látszik az embervért is eléggé kívánja, de nem baj legalább már lehet tudni, hogy nem lesz, gyenge beteges baba.
Figyelmen kívül hagytam a megállapítását miszerint akkora mint egy tehén, nem volt kedvem hazudni neki ugyanis tényleg aggasztóan nagy volt...
- Akkor indulhatunk? - Iparkodva felálltam és kezet nyújtottam Mel felé, egy terhes nőnek ekkora pocival nem lehet könnyű mozognia még ha vámpír is.
Miközben beszélgettünk küldtem Selnek egy üzenetet, hogy kicsit késni fogok, de nem felejtettem el ám, hogy milyen nap van ma, reméltem nem lesz mérges.

// Folyt. köv. kórház//

MELANIE CULLEN

- Tényleg? - kérdeztem, és felvontam az egyik szemöldökömet. Pedig én biztos voltam benne, hogy tehén méretű vagyok. Ez a baba elég nagydarab lehet, jó sok helyet foglal el a hasamban.
- Igazad van. El tudom intézni. - mondtam vigyorogva. Nem voltam az a fajta vámpír, aki hobbiból igézi meg az embereket, de ha kell, akkor megteszem. Ez a helyzet is ilyen volt. Minél hamarabb meg akartam tudni, hogy milyen nemű lesz a baba, és miért ekkora. Remélem ő sem lesz elefánt méretű... Mondjuk én elég pici vagyok a 156 centimmel, Jeremy viszont a kora ellenére magas... Legalább kinéz húsznak, vagy többnek, de semmiképp sem tizenhatnak. Következő kérdésére felvontam a szemöldökömet.
- Persze, miért ne innék? De nem ölök meg senkit, ugyanúgy zacsiból iszom, mint eddig. - mondtam. Nem tudtam, miben számít ez. Mondjuk ha állatvért innék, akkor nem tudnék igézni, és már nem is tudnánk olyan könnyen bejutni a kórházba.

JEREMY GILBERT

Mosolyogva néztem rá Melaniera, tényleg nagy volt a pocija, de ezt a világért se mondtam volna meg neki, szerintem így is nagyon szép volt, most még jobban csillogott a szeme mint általában.
- Nem vagy egyáltalán nagy, sőt jól áll neked a terhesség. - Bátorítóan rávigyorogtam, majd bőszen folytattam: - Nem feltétlenül kell időpont, mert szerintem ezt is könnyen elintézi nekünk a kis bűvölő tudományod véleményem szerint a recepciós a lábaid alatt fog fetrengeni. - Volt pár előnye, hogy az anyuka vámpír volt, de most gondoltam csak végig, hogy mit jelent ez a gyerekünk lehetséges, hogy félvámpírként fog megszületni?
- Mel lehet egy személyes kérdésem amióta terhes vagy táplálkoztál valaha ember vérrel? - Egy pillanatra elfogott az undor, hogyha ember vért kíván Mel akkor valószínüleg a baba is azt kívánja, remélem tévedek...

MELANIE CULLEN

Elgondolkoztam azon, amit mondott. Lehet, hogy tényleg jó lenne elmenni, és ez az igézés sem hülyeség. Az orromat összeráncolva gondolkodtam.
- Ahham... Rendben, menjünk el. Arra is kíváncsi vagyok, hogy normális-e, hogy bálna méretű vagyok. - néztem le a hatalmas hasamra nevetve. Végigsimítottam rajta, és elmosolyodtam.
- Remélem minden rendben van. De biztos nincs baja... - mondtam ismét elgondolkodva. Mi van, ha a vámpírságom miatt a kicsinek baja lesz? Vagy alapjáraton másmilyen lesz... Jó, egyértelmű, hogy nem átlagos gyerek lesz, mivel félig vámpír, de akkor is... Jó lenne tudni, hogy normális lesz.
- Mikor megyünk? Nem kéne időpontot kérni? - kérdeztem felvont szemöldökkel.


JEREMY GILBERT

- Melanie szerintem el kéne mennünk orvoshoz mondhatjuk, hogy valami speciális betegséged van ha furcsálni kezd valamit vagy csak egyszerűen megigézed, jó lenne egy ultrahang vizsgálat is... Kérlek az én kedvemért megnyugtató lenne tudnom, hogy minden rendben. És akkor a nemét is megtudnánk a kicsinek. - A mondat végén elmosolyodtam, jól állt Melnek a terhesség kivirult tőle és nem hízott különösebben csak a hasa volt óriási, kicsit túl nagy is, de biztos ez azért van mert vámpír és emiatt kicsit speciálisabb a helyzetünk. Odahívtam a pincért és kifizettem az italok árát, majd bátorítóan Melaniera néztem és reméltem eljön velem egy vizsgálatra.


További hozzászólásokat itt tekinthetsz meg: http://diariesonlinerpg.forumotions.net/t164-tancparkett
Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.net
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Táncparkett Empty
TémanyitásTárgy: Táncparkett   Táncparkett EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:17 pm

.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
 
Táncparkett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros :: Mystic Grill-
Ugrás: