The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Régi Lockwood Rezidencia Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Régi Lockwood Rezidencia Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Régi Lockwood Rezidencia 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Régi Lockwood Rezidencia Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Régi Lockwood Rezidencia EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Régi Lockwood Rezidencia EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Régi Lockwood Rezidencia EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Régi Lockwood Rezidencia EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Régi Lockwood Rezidencia EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Régi Lockwood Rezidencia

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptyVas. Okt. 02, 2011 8:33 am

Kicsit elmosolyodtam mikor azt mondta, hogy nem vagyok teher a számára. Még csókot is kaptam tőle. A lánccal teli sáskát a vállára rakta majd a karjaiba vett. Kissé elvörösödtem míg a kocsihoz nem értünk. Kinyitotta az ajtót és óvatosan betett az autóba. Most valahogy furcsán éreztem magam. A kezemet a homlokomhoz raktam végül vágtam egy grimaszt. Megvártam míg Tyler is beszáll az autóba.
- Van egy rossz hírem. Még lázas is vagyok nem csak a lábammal van baj. És pont a legrosszabbkor jön a betegség. - jelentettem ki és a láz miatt kicsit szaporábban vettem a levegőt.
/ foly. Lockwood birtok/
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptyVas. Okt. 02, 2011 8:19 am

Amikor majdnem elesett elkaptam. -Nem.. nem vagy nekem teher.. örülök hogy velem vagy.-Megcsókoltam. Majd a nehéz táskát a válamra raktam és menyasszonypózban elkezdtem a lányt a kocsi felé vinni.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptyVas. Okt. 02, 2011 8:09 am

- Csak annyira emlékszem, hogy harcoltunk egymással meg hogy tán eltört a lábam. nyögtem ki végül miközben felsegített. Még ezelőtt a csókját viszonoztam. Még a kezét fogtam mikor kipróbáltam, hogy tudok e menni. Az első lépésnél majdnem hasra estem annyira fájt, de Tyler időben megfogott.
- Sajnálom. - nyögtem ki. - Csak teher vagyok a számodra. - mondtam lehajtott fejjel. Annyi gondot okozok neki amióta vele vagyok, hogy na..
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptyVas. Okt. 02, 2011 7:53 am

Amikor visszament én követtem majd én is lefeküdtem a földre mellé. és lehunytam a szemem.

Reggel ő keltett. Kicsit rosszul éreztem magamat ott meztelenül feküdni elötte. Majd fel öltöztem.-Te emlékszel valamire az éjszakából?- Kezdtem összepakolni közben megcsókoltam. és láttam hogy nem tud lábra álni. -Öhm.. van valami baj?- Segitettem nehezen fel.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:45 pm

Miután abba hagytam a tisztogatás és vissza tettem a fejem ismét megnyalta az arcom. a Fejemet ismét vissza helyeztem a földre. Néhány óra biztosan eltelt így. Egy idő után lassan felkeltem és három lábon vissza sántikáltam a pincébe. Valahogy megéreztem, hogy nem sokára vége ennek az egésznek. Amint leértem ott ismét elfeküdtem várva arra, hogy vége lesz ennek a farkasos rémálomnak. Behunytam szemeimet és úgymond álomba repültem.

Másnap reggel mikor kinyitottam a szememet ismét emberi alakban voltam. Lassan felültem és megfogtam a fejem.
- Áhh, de fáj. - mondtam rendes hangnemben. Majd oldalra néztem és megláttam Tylert. Nem kellet sokat mozognom elértem a ruháimat és fel is kaptam magamra.
- Tyler ébredjél. - hajoltam fölé és lágy csókot nyomtam ajkára. Végül felébredt. Elmosolyodtam mikor rám nézett. Mikor fel akartam állni egyből vissza is huppantam és megfogtam a lábam.
- Áucs ez fáj. - jelentettem ki. Felhúztam a gatyám szárát és láttam, hogy teljesen lila a lában. Óvatosan hozzányúltam, de abban a pillanatban kínzó fájdalommá vált. Egy idő után beugrott egy kép, hogy este eltörtem a lábamat csak azt nem tudtam, hogy hogyan.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 12:12 pm

Elkezdett tisztogatni. én hagytam magamat. a két elsö lábamon pihentettem a fejemet. majd amikor ö is lefeküdt akkor megnyaltam megint az arcát. és felé fordulva feküdtem.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:46 am

Mikor kinyitottam kicsit a szemem akkor láttam, hogy a másik farkas kicsit bökdös az orrával és kedvesen nyüszítget felém. Majd mikor megnyalta az arcom egy furcsa érzés támadt bennem még így farkas ként is. Végül rájöttem, hogy én ismerem ezt a farkast. Mikor odafeküdt hozzám kicsit megnyaltam az orrát puszi kép. Majd egy kicsit a lábamat letisztította, de nagyon fájt ilyenkor kicsit felnyüszítettem, de hamar békén is hagytam. Közelebb húzódtam hozzá és a fejemet a hátára raktam. Majd egy kicsit tisztogatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:35 am

nyalogattam egy ideig a sebeimet majd fel keltem és oda mentem a földön fekvö másikhoz. kicsit megbögdöstem a hasát az orromal. és kedvesen aprokat nyüszitettem neki. majd megnyaltam az arcát a szeménél. és le feküdtem mellé. Nyalottam
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:49 am

Sántikálva kiértem a friss levegőre. A lábamra alig tudtam rá állni. Majd ismét megpillantottam. És neki estem. Most nem küzdött annyira. Ezért hamar el is engedtem. Odébb ment és lefeküdt a sebeit nyalogatni. Egy darabig néztem majd össze estem a földön. Az oldalamon fekve szaporán lihegve. Nem voltam képes lábra állni. Még mindig megvolt a nyoma az előző támadásának. Az oldalam vérzett és talán el is tört a lábam. Nem foglalkozva a másik farkassal. Halkan felnyüszítettem és a hold felé vonyítottam egy rövidet.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:38 am

Amint megérezte a véremet bevadult. nagyon Fájt amiket harapott. Majd neki vágott az ajtónak ami szerencsére kinyílt így ki futottam villámgyorsan. végre érezhettem a szellőt az illatokat. Majd elkaptam egy fehér nyulat és elkezdtem össze vissza ráncigálni mint egy gumi játékot. a Bundám tiszta vér lett. Majd az a bizonyos másik farkas elém ugrott és nekem jött.. Megint elkapta a torkom megrángatott párszor én meg felvonyítottam. elengedett és elkapta a lábamat. hangosan felnyüszítettem. majd fel álltam nehezen. arréb sántikáltam ott lefeküdtem és elkezdtem a sebemet nyalogatni. az a másik farkas meg csak nézett.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:30 am

Az előző harapásom szinte hatástalan volt. Majd megragadta torkomat és cibálni kezdett. Többször is felnyüszítettem, majd az oldalába haraptam amitől egyből el is engedett. A hátamba harapott így el kellet engednem. Elkezdett a hold felé vonyítani majd a rácsot próbálta betörni. Végül megéreztem vére finom ízét. Teljesen elborultam így teljesen rávetettem magam és egyszerre több helyre belemélyesztettem hegyes fogaimat. Élveztem hallgatni üvöltését a fájdalomtól. Mindig egyre erősebben haraptam belé. Majd megragadta a lábam és olyat éreztem mintha most törte volna el. Teljesen fel lettem hergelve egy hatalmasat morogtam majd megragadtam és nekicsaptam a rácsnak ami egyből ki is nyílt. Amint kiszabadult egyből kirohant. Utána akartam menni, de alig tudtam a lábamra állni. Végül én is kiértem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:22 am

Megharaptam a másik farkast. A vér illatára a szememre szált a vörös köd. Vicsorogva és Morogva kezdtem el közeledni a másik felé. Majd hírtelen Nagyon gyorsan nekiugrottam és elkaptam a torkát amit elkezdtem cibálni. Közben élveztem ahogyan hangosan nyüszített.. Majd valahogy kiszabadult és engem kapott el. majd a hátába haraptam amire elengedett.. és a holdat kezdtem el vonyítani. majd elkezdtem a bezárt ajtónak menni hátha betörik.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:25 am

A fájdalomban fekvő ember hirtelen egy rám vicsorító farkas lett. Teljesen elnyelte őt a sötétség csak a sárga szemei látszottak. Hangos morgásba kezdtem majd egy erőset rántva magamon eltörtek a láncok. Egymás szemébe néztünk és mind a ketten vicsorogtunk meg morogtunk. Majd a holdra vonyítottam. Ekkor hirtelen rám vetette magát és belém harapott. Hangosan felnyüszítettem és a torkánál megragadtam majd a falnak hajítottam. a lábamnál a fehér bundát hamar a véres váltotta át.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:13 am

a földön feküdtem üvöltve. Nina is elkezdett átváltozni. Látszólag sokkal jobban bírja mint én. Hamarabb is átváltozott. Majd vonyított egy nagyot. Majd meg akart támadni. Nagyon meg Ijedtem amilyen tehetetlen voltam most. De szerencsére a láncok megfogták. egy kicsit megnyugodtam de utána jött a következő fájdalmi hullám. Megint felüvöltöttem majd Éreztem hogy a szemem átváltozik sárgává. Majd az arcom is kez változni. Még egy utolsót felüvöltöttem aminek a vége már vonyítás volt. A láncok eltépődtek, elengedtek Majd ninával szemben álltam és morogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 5:13 am

Hamar leértünk. A táskából kiborította a a láncokat majd a felét nekem adta. Éreztem, hogy a testem egyre forróbb. Tyler még egy utolsó csókot nyomott számra mielőtt teljesen elkezdődött volna az átváltozás. Sokkal hamarabb jöttek neki a fájdalmak mint nekem. Igaz, hogy én már 2 éve vagyok farkas szóval minél öregebb egy farkas annál hamarabb és fájdalom mentesen változik át. Lassan kezdtem befejezni a leláncolásomat. És elkezdődött nekem is az átváltozás. A gerincem egyből elkezdődött ropogni. Hangosan felkiáltottam. Mindig is rosszabbul bírtam az átváltozást. Már most teljesen a földön feküdtem a fájdalomtól. A hátam egyfolytában ropogott majd a többi végtagom is. Szinte megállás nélkül kiabáltam annyira fájt. Egyre szaporábban vettem a levegőt. Tudtam már, hogy milyen farkas vagyok. Onnan tudtam, hogy a legelsőnél ott volt velem a legjobb barátnőm akiről meg kiderült, hogy boszorkány. Éreztem, hogy az arcom kezd átalakulni. A barna szemeimet leváltja a tenger kék és hó keverékű szín. Elméletileg jól néz ki, bár még sose láttam. Végül egy utolsó felkiáltásomra teljesen átváltoztam farkassá. Megráztam bundám és a hold felé vonyítottam. Hófehér bundám szinte világított a sötétben. Majd észre vettem a mellettem lévő alakot akinek igen nagy fájdalmai voltak. Nem tudtam magam uralni ezért rátámadtam. De nem tudtam megharapni mert láncok tartottak fogva. Próbáltam kiszabadulni, de mind hiába. Ezért csak megálltam vele szembe és vicsorítottam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptySzomb. Okt. 01, 2011 4:55 am

/A város körüli erdő/

Le értünk. egy kicsit féltem. Majd elö vettem jó sok láncot a táskából. Oda adtam a felét a lánynak. Majd oda mentem lezárni az ajtót. A Szívem egyre hevesebben dobogott. Majd oda mentem és megcsókoltam. Látszott rajtam hogy Parázok. Majd felüvöltettem. Elkezdödött. Térdre Rogytam. Elkezdtem magamat gyorsan leláncolni. Majd A csontjaim elkezdtek ropogni. Rá tettem a nyak örvet a nyakamra. és még nagyobbat üvöltöttem.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:15 pm

Régi Lockwood Rezidencia Thesacrificenemhqepizpodkep__287_29_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Ajánlott tartalom





Régi Lockwood Rezidencia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi Lockwood Rezidencia   Régi Lockwood Rezidencia Empty

Vissza az elejére Go down
 
Régi Lockwood Rezidencia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tyler Lockwood
» Régi Salvatore Birtok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Külváros-
Ugrás: