The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Mystic Falls sport pálya Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Mystic Falls sport pálya Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Mystic Falls sport pálya 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Mystic Falls sport pálya Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Mystic Falls sport pálya EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Mystic Falls sport pálya EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Mystic Falls sport pálya EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Mystic Falls sport pálya EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Mystic Falls sport pálya EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Mystic Falls sport pálya EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Mystic Falls sport pálya EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Mystic Falls sport pálya EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Mystic Falls sport pálya EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Mystic Falls sport pálya

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melanie Cullen
Admin
Melanie Cullen


Hozzászólások száma : 30
Reputation : -1
Join date : 2011. Aug. 21.

Mystic Falls sport pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls sport pálya   Mystic Falls sport pálya EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:56 am

Néhány előzetes hozzászólás!

ALYSON WALDORF

Hallgattam csendben, amit mondott. A felét nem is értettem, de annyi azért leesett, hogy ő sem tudja, mi lesz. Ez egy kicsit zavart, ez a bizonytalanság... Annyi biztos, hogy ha megtört az átok, akkor már tényleg senki nem állhat az útjába. Akkor vajon szüksége lesz még rám? Vagy mehetek, amerre akarok?
Ahogy csendben haladtunk, egyre jobban láttam már a Grill-t. Egyre közelebb értünk. Nem olyan volt, mint amilyenre emlékeztem. Más volt a felirat rajta, de azért jól nézett ki. Hát, igen... Régen jártam itt.


/folyt. Grill/

KLAUS

Lehet hogy úgy gondoltam, remek lenne ha nem kéne csöndben kéne sétálnunk, de nem teljesen így gondoltam. Ráadásul fogalmam sincs mit válaszolhatnék erre.
- Nézd Ally, azt sem tudom hogy velem mi lesz ha megtörik az átok. Ha arra gondoltál hogy velünk mi lesz akkor arra meg végkép nem tudom a választ, sőt arra sem hogy miért történik most mindez, és azt hogy miért vagyok ilyen most veled meg se kérdezd. Alyson a kérdéseidre nem tudom választ ebben biztos vagyok, legalábbis abban teljesen hogy amit te sem tudsz és megkérdeznéd azokra most nem tudnék semmit mondani. Remélem megérted. - Ezt még kimondani is sok volt és ijesztő is hogy mennyire nem vagyok önmagam. Azt hiszem ha ettünk és haza vittem valami erőset kell igyak hogy ezt feldolgozzam, mert ez így nem állapot.

ALYSON WALDORF

Kitartotta a könyökét, én pedig belékaroltam. Klaus egyik régről megmaradt, fura szokása, de én már megszoktam. Lassan, csendben haladtunk. Egy kérdés már régóta ott motoszkált bennem, de eddig még nem kérdeztem... Talán féltem a választól.
- Mi lesz azután, hogy megtörik az átok? - kérdeztem egyenesen előre nézve. Nem néztem rá, most ijesztő lett volna látni az érzelmeket rajta. Klaus általában érzelemmentes arca ma este teljesen nyitott volt, ami nem csak meglepett, de kissé meg is ijesztett. Így csak az utat bámultam, és vártam a választ.

KLAUS

Miután belegyezett, lassan elkezdtünk haladni a Grill felé. Külön örültem volna neki ha nem lett volna ilyen csend, mert hát azok után ami történt kicsit kínos. Nem számít. Most kicsit komolyabb témákra kellett terelnem a gondolataimat. Nem kezdhetek új életet amíg rajtam van az átok, a hasonmás miatt sem meg amúgy sem. Szóval minden a terv szerint marad. Majd max. Én megyek a vérfarkasért.
Kitoltam a könyökömet mutatva hogy belém karolhat. Az én időmben ez divat volt. Majd ha nem jól sül el megkeresem Kathrinet vagy egy másik szerencsétlen vámpírt és kicsit át adok nekik a szenvedésemből. Igaz ez csak fizikailag lehetséges, de nekem az is elég, mert a kín ott van az arcukon.

ALYSON WALFORD

Volt némi igazság abban, amit mondott... Nyilván bármelyik boszorkányt megszerezhette magának, de engem választott. Én vagyok most itt. Igen, elég jó lehetek. Elégedetten elmosolyodtam, majd következő megjegyzése hallatán ismét tágra nyílt a szemem a meglepettségtől.
- Oké. - mondtam, majd újra elmosolyodtam. Érdekesnek találom ezt az új, talán igazi Klaus-t, de kezd tetszeni. Bár azért maradjon belőle a régiből is... Az a kegyetlenség... Na, azt imádom benne. Az tetszett meg már a legelején. És persze a gonoszság.
Elindultunk a Grill felé, csendesen sétálva. Nem volt kellemetlen a csend, mégis beszélhetnékem volt. Ez is egy olyan tulajdonság, ami néha elég idegesítő. Mindig beszélni akarok. De most semmi nem jutott az eszembe, így csendben maradtam.


További hozzászólásokat itt tekinthetsz meg: http://diariesonlinerpg.forumotions.net/t236-mystic-falls-sport-palya
Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.net
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls sport pálya Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Falls sport pálya   Mystic Falls sport pálya EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:29 pm

Mystic Falls sport pálya.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
 
Mystic Falls sport pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Falls temető
» Mystic Falls kórháza
» Mystic Falls utcái
» 1864 - Mystic Falls
» Mystic Fall's Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: