The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Mystic Falls kórháza Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Mystic Falls kórháza Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Mystic Falls kórháza 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Mystic Falls kórháza Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Mystic Falls kórháza EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Mystic Falls kórháza EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Mystic Falls kórháza EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Mystic Falls kórháza EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Mystic Falls kórháza EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Mystic Falls kórháza EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Mystic Falls kórháza EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Mystic Falls kórháza EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Mystic Falls kórháza EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Mystic Falls kórháza

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melanie Cullen
Admin
Melanie Cullen


Hozzászólások száma : 30
Reputation : -1
Join date : 2011. Aug. 21.

Mystic Falls kórháza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls kórháza   Mystic Falls kórháza EmptyHétf. Aug. 29, 2011 12:17 am

Néhány előzetes hozzászólás!


JEREMY GILBERT

- A barátnőm mindig ott van ugyanis ott lakik a Gilbert házban, mert ő is Gilbert, de nekem nem rokonom, viszont a nővéremnek féltestvére mindegy ez komplikált a lényeg, hogy mindig ott van, de kedves lány megfogja érteni! - Mosolyogva hozzátettem még magamban egy vagy nem-et. Muszáj belemennie, mert Melanie-nak és a kicsiknek csak én vagyok és nem szeretném ha egy hotelben lakna és pár napig maradna, részt szeretnék venni a babák életében és ehhez arra van szükség, hogy itt nőjenek fel.
-Melanie és Jeremy ez tetszik! - Melegen elmosolyodtam majd finoman megsimítottam Mel pociját és mintha éreztem volna két erőteljes láb általi rúgást, szeretet öntött el és alig hiszem el, de apai érzések is...
- Megkérhetlek, hogy egy órát várj a Grillben, amíg beszélek az otthoniakkal? - Tudtam, hogy Mel megfogja érteni. Elkísértem a Grillig majd rohantam haza, hogy megint előtárjam a fekete levest.

// Folyt. köv. Gilbert ház//

MELANIE CULLEN

Jeremy próbált megnyugtatni, de nem igazán sikerült neki. Még mindig a sokk hatása alatt álltam, és örültem, hogy most itt van velem.
- Még nem. Azt sem gondoltam, hogy sokáig maradok. - mondtam. Eredetileg úgy volt, hogy a Hotelban leszek, de nem akarok egyedül lenni... Meg amúgy is.
- Oké. - feleltem. - Amíg nem találok házat, addig nálatok leszek. De nem akarok zavarni. Főleg akkor nem, ha a barátnőd néha beugrik. Majd szólj, hogy mikor van nálatok, és elhúzom a csíkot. - mondtam, és egy mosolyt erőltettem magamra. Lenéztem a hasamra. Odabent két picike baba van, egy kisfiú, és egy kislány. Egy kis Jeremy, és egy kis Melanie.
- Jeremy és Melanie. - mondtam még mindig a hasamat nézve. Igen, ezek a nevek jók lesznek. Tökéletesek.

JEREMY GILBERT

Ezután elég gyorsan kitessékelt minket a nő, nem nagyon volt kedve velünk foglalkozni, alig tudtam követni az eseményeket teljesen elbambultam... Nem voltam még felkészülve arra, hogy két csöppség is az apjának szólítson, egyszerűen ez teljességgel lehetetlennek tűnt számomra, de mégis megakartam nyugtatni az "anyukát".
- Tudom, kettő... Szerintem képesek leszünk megbirkózni vele! Mindenben segíteni fogok hidd el minden a legnagyobb rendben. - Próbáltam magabiztosnak tűnni, de inkább a riadt kisfiú bukott ki belőlem. Megint lenéztem Mel hasára majd nagy zavaromban folytattam a nyugtatgatását:
- Mel itt nem maradhatunk, de sok dolgot kell még meg beszélnünk. Végig gondoltad, hogy hol fogsz lakni például? Ha gondolod egy ideig meghúzhatnád magad nálunk, hogy ne legyél egyedül szerintem sem Jenna sem Elena nem bánná. - Viszont tudok valakit, aki igenis bánná Ó Sel kérlek, kérlek legyél majd kedves és értsd meg ezt az egészet...

MELANIE CULLEN

Pár percig csak szótlanul meredtem a nőre. Mi az, hogy ikrek? Kettő? Két gyerekünk lesz?
- Akkor... két gyerekünk lesz? - kérdeztem kissé félve az orvosnőtől. Bólintott, és hatalmasat vigyorgott.
- Sok boldogságot maguknak! - mondta, majd lesegített az asztalról. Letöröltem azt a szart, amit rámkent, majd lehúztam a pólómat, hogy eltakarjam a hasam. A nő kivezetett minket, egészen a recepcióig.
- Kettő? - fordultam ijedten Jeremy felé, amikor az orvos egyedül hagyott minket. - Jeremy, két gyerekünk lesz. - mondtam. Úgy éreztem, menten elsírom magam. Egy gyerek még oké, de kettő? Ráadásul egyszerre? Nem készültem fel erre... Nagyon nem.

JEREMY GILBERT

Csak a képernyőt tudtam nézni, két fej? Mel rögtön ki mondta, azt ami hirtelen bennem is kezdett megfogalmazódni, ó te jó ég... Lehet, hogy ez a hátránya annak amikor egy vámpír lesz terhes? Négy riadt szempár szegeződött a nőre, aki még mindig azt az idétlen művigyorát vágta.
- Ó dehogyis kedveskéim! Ikreik lesznek! - A nő nagyon boldognak tűnt, olyan volt mintha ez nem mindennap fordulna elő. - Egy kisfiú és egy kislány. Gratulálok egészségesnek tűnnek és jó nagynak, lehet, hogy előbb megszületnek mint normálisan kéne. - Most már minden kezdett világossá válni azért ekkora Mel hasa, mert ketten vannak benne. Már nem csakhogy gyerekem hanem gyerekeim lesznek... Mel meg én csak néztünk meredten a doktornőre és egyikünk sem akarta elhinni...

MELANIE CULLEN

- Oké. Nem aggódom. - mondtam. Ez jókora hazugság volt, és azt is tudtam, hogy Jeremy-t nem tudom vele megtéveszteni, hisz jobban ismert engem, mint bárki más. Amikor a kövér szőke nő megjelent, kicsit megnyugodtam. Jeremy barátnőjének nevezett, és mivel Jeremy nem javította ki, én sem. Felesleges lett volna megmagyarázni, hogy együtt jártunk három hónapig, eljegyeztük egymást, majd leléptem. Én lennék rossznak beállítva, pedig csak egy szadista elől menekültem. De ezt a ducinak nem mondhattuk el. Így csak csendesen sétáltunk be a terembe. Rózsaszín volt, tele babás képekkel. Felfektetett arra a fehér asztalnak tűné székre, majd megkért, hogy a hasamról húzzam le a pólómat. Aranyos módjára feltűrtem a pólót, majd megfogtam Jeremy kezét. A néni elővett egy olyan árleolvasónak tűnő készüléket, ami valószínűleg az ultrahangot fogja megmutatni. Rákent valamit, majd a hasamhoz érintette. Jéghideg volt, így picit felszisszentem, majd tekintetemet a monitorra szegeztem. Valami furcsa volt... Mintha a gyerek nem is egy lett volna. Két fejet láttam.
- Mi... miért van két feje? Mutáns babám lesz? - kérdeztem ijedten, a félelemtől kitágult szemekkel, és megszorítottam Jeremy kezét.


További hozzászólásokat itt tekinthetsz meg: http://diariesonlinerpg.forumotions.net/t14-mystic-falls-korhaza
Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.net
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Falls kórháza Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Falls kórháza   Mystic Falls kórháza EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:28 pm

Mystic Falls kórháza 399px-MysticFallsHospital
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
 
Mystic Falls kórháza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1864 - Mystic Falls
» Mystic Falls temető
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls sport pálya
» Mystic Fall's Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: