The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Tyler szobája - Page 3 Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Tyler szobája - Page 3 Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Tyler szobája - Page 3 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Tyler szobája - Page 3 Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Tyler szobája - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Tyler szobája - Page 3 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Tyler szobája - Page 3 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Tyler szobája - Page 3 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Tyler szobája - Page 3 EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Tyler szobája - Page 3 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Tyler szobája - Page 3 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Tyler szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:36 am

- Igen holnap telihold. Én se szeretem a fájdalmas átváltozást, de nekem már gyorsabban megy a változás. Minél idősebb egy farkas annál gyorsabb és nem annyira fájdalmas az átváltozás. - mondtam majd egy halvány mosolyt sugároztam felé.
- Szerintem még holnap előfog jönni ez neked. Majd a telihold után elfog múlni szerintem. De még semmi se biztos. - jelentettem ki végül. Nem érdekelt, hogy most mi lesz. Rávetettem magam a takaróval együtt és szenvedélyesen megcsókoltam. Szinte a takaró alatt csókolgattam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:25 am

-Telihold mi?? Utálom a teliholdat.. és holnap az van...- Utálom ezt a Rohadt teliholdat~ Gondoltam magamban... -És.. akkor most mi a teendő? Meddig leszek.. ilyen furcsa???
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:23 am

Megkönnyebbültem, hogy nem akadt ki, hogy még csak most mondtam el neki.
- Már 2 éve vagyok farkas én. 16 éves voltam mikor betöltöttem az átkot. - mondtam. Szemébe néztem és őszintén válaszoltam.
- Tyler sajnálom nem tudom, hogy mi ez mert velem nem volt ilyen. Lehet, hogy rád így van hatással még újként. Mert már hallottam ilyenről, hogy a friss farkasokkal előfordul, de nem mindegyikkel. És lehet, hogy te pont kifogtad. Meg lehetséges azért is mert nemsokára itt a telihold. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:12 am

hogy mi? ö is az ami én ? és csak most szól? Ledöbbentem.- Öhm... te...te is Farkas vagy? Mióta? És mik ezek a furcsa dolgok nálam? Tudsz nekem segíteni?- Kérdeztem tőle csöppnyi kétségbe esetten. Nem hiszem el hogy itt van még egy magamfajta...
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:08 am

- Igen vettem észre, hogy jól vagy. Tudom, hogy most hazudtál, és tudom, hogy mi vagy mert .. ~ vettem egy mély levegőt majd folytattam. Mert én is az vagyok. - nyögtem ki végül és lehajtottam a fejem nem nézve a szemébe. Valahogy szégyelltem magam emiatt. Bár nem volt miért szégyellni a farkas énemet, de még is furcsa ezt elmondani valakinek hisz az én titkomat senki nem tudja.
- Sajnálom. - suttogtam még mindig lehajtott fejjel.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:02 am

Igazat? Sok embernek el kellet volna mondanom.. de nem tettem meg.. Ninát alig ismerem még.. neki főleg nem mondhatom el. Még a végén elárulná valakinek. Nem... nem mondhatok neki semmit... -Öhm.. persze.. Minden rendben. Mit akartál te mondani?- Kérdeztem tőle majd rá mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:58 am

Éreztem Tyleren, hogy megint nincs rendben valami. Most nem hagyhatom ezt szó nélkül. Fel ültem az ágyon és magamra csavartam a takaróját. Majd a szemébe néztem.
- Tyler. Minden rendben van? Az igazat akarom hallani. - jelentettem ki végül. Míg vártam a válaszát addig gyors csókot nyomtam puha ajkára.
- Amúgy van valami amit el kell majd mondanom, de előbb az igazat akarom hallani. - mondtam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:31 am

ez nagyon jó volt. Megcsókoltam. majd megint éreztem ezeket a furcsa érzéseket. egyre jobban fájt és a szemem is elsárgult. Mi a jó büdös franc ez?? ~ érzem hogy a csontjaim mozognak. majd hirtelen elmúlt. Szaporán vettem a levegőt. Minden megint normális, De meddig??
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:07 am

Egyre többször nyögtem fel az élvezettől. Még sose volt ilyen jó egy pasival az ágyban. Sokszor felsóhajtottam mikor harapdált. Néhány lökés után éreztem, hogy a teste megfeszül ahogyan az enyém is. Nemsokára elérjük a gyönyört. Pár lökés után el is értük. A végén már szaporábban vettem a levegőt. Hirtelen mellém dőlt én meg az oldalához bújtam és cirógatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 6:56 am

Halkan néha belenyögtem. majd egyre jobban élveztük a dolgot. oda hajoltam a nyakához és gyengéden megharaptam. majd a fülét is. Majd olyan 5 perc múlva már majdnem elmegyek. Az izmaim megfeszülnek.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 8:51 am

Még jó pár percig csinálta majd abba hagyta. Akkor felnéztem, hogy mi történt és csak annyit láttam, hogy a nadrágjában turkál. Mikor megfordul láttam a kezében az óvszert. Micsoda biztonságos egy pasi ~ gondoltam magamba. De nem tudtam neki ellenállni akár mit is csinál. Felhúzta az óvszert majd belém hatolt. Halkan felnyögtem akkor és az elején még csak lassan mozgott bennem. Sokszor felnyögtem az élvezettől.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 8:45 am

még vagy fojtattam öt percig amikor feláltam és elkezdtem a földön heverö nadrágomban turkálni. Majd elővettem belöle a pénztálcám. és elöhúztam belöle egy óvszert. -Fő a biztonság- Mondtam neki mosolyogva. majd felhúztam az óvszert és a lányba hatoltam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 8:41 am

Elmosolyodtam mikor többször is felnyögött. Majd egy idő után finoman ellökött az ágyon. Leguggolt majd egyszer a combomra finoman harapott majd kényeztetni kezdett. Testem teljesen felforrósodott. Az élvezet felfoghatatlan volt. Többször is felnyögtem majd a hajába túrtam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 8:26 am

Fel ült az ágyra és Elkezdett "Játszadozni" a férfiasságommal. ügyes keze van. Nagyon jó érzés. Néha belenyögtem tudatva vele hogy nagyon jó érzés majd egy idö után el löktem az ágyon hogy elfeküdjön. majd leguggoltam a lába közé. gyengéden megharaptam a belsö combját és elkezdtem kényeztetni a nőiességét.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 8:18 am

Igen csak belemerültünk a dologba. Már a nadrág is lekerült rólam és utána meg a melltartóm is lekerült rólam. Kényeztetni kezdte. Óvatosan harapdálgatta. Halk sóhajok hagyták el a számat. Majd bele túrtam a hajába. De hirtelen abba maradt minden és furcsán viselkedett. Egyfolytában dörzsölte a szemét és ez nem tetszett nekem mert láttam a tükörben mikor egyszer kinyitotta. Sárgán világított neki. Valami nincs rendben vele, de majd megoldjuk amint elmondom neki a kis titkomat. Nem tartott sokáig majd folytattuk tovább. Nem vártam sokáig leszedtem róla a nadrágot. Majd fel álltam és az ágyra húztam. Most is én voltam felül. Végül megszabadultam a boxerétől és merevedő férfiasságát kezdtem kényeztetni. Végül hamar én is megszabadultam a saját alsóneműmtől és folytattam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 7:20 am

le vette a felsőmet. El kezdtem róla a nadrágját lehúzni. Majd amikor lehúztam egy könnyed mozdulattal levettem a melltartóját is. megharaptam a mellét nem annyira erősen. De megint elváltozott a szemem. és most már egy kicsi fájdalmat is éreztem. Fel ültem majd megdörzsöltem a szememet. Ez mi a szartól van?? ~ Gondoltam magamban. majd elmúlt. -Semmi baj.. csak valami belement a szemembe.- Majd vissza másztam rá és fojtattam amit eddig.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 6:53 am

Csók közben átölelt és át akart fordulni. Hát a fordulás közben ahelyett, hogy az ágyon maradtunk volna inkább legurultunk az ágyról. Kicsit fájt, de nem érdekelt. Most csak ő volt a lényeg. Forrt a levegő körülöttünk. Lehúzta rólam a felsőt és lágy csókokkal lepte el testem. Néhol még gyengéden meg is harapott akkor mindig egy halk nyögés hagyta el számat. Micsoda rossz kis fiúú~ gondoltam magamba. Közben én is levettem róla a pólót és még néhány csókot nyomtam ajkára majd én is csókokkal leptem el izmos felsőtestét.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 6:38 am

vissza csókoltam. Majd magamhoz öleltem és megfordultunk minek a hatására le estünk az ágyról és a földön landoltunk.majd le húztam róla a elsejét ás a testét elkezdtem csókolgatni néhol gyengén harapdálni.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 6:20 am

Mikor a szemébe néztem olyat láttam amit nem hittem volna. A saját szeme árulta az valójában, hogy mi ő. Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen vérfarkas ebben a városban. Most nem rontom el a kis mókát azzal, hogy elmondjam neki, hogy én is farkas vagyok. Majd később ha eljön az idő. Az üveg már szinte üres volt. A nagyját megittuk. Mind a ketten kissé részegek voltunk a mai napon. Ellöktem az ágyon. Elfeküdt és meg ráhajoltam. Néztem finom ajkát mind végül szenvedélyesen megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 5:55 am

Meghúztam az üveget. Be voltam már rendesen csípve. Nem tudom hogy miért, de mintha a vérfarkas ösztöneim felerősödtek volna. beszívtam a lány illatát majd felmordultam. Úristen... mit művelek? Nem kezdhetek csak úgy el morogni olyanok jelenlétében akik nem tudják hogy mi vagyok. A tükörre néztem és láttam hogy sárga a szemem. Ez meg hogy? Ezt nem hiszem el! Ilyen nem lehet! újra rá néztem a tükörre és most már nem volt sárga. Nem tudom mi volt ez. majd Rá néztem a lányra és meghúztam az üveget. De még mindig az ösztöneim elég erősek voltak...
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 3:51 am

Nem mentünk sokat hamar odaértünk hozzá. Egyből a szobájába vitt. Nem volt sok különbség a fiú szobák közt. Csak legtöbbször annyi, hogy nincs kupi, de van ahol az összes ruha szét van szórva. Innét látszik, hogy Tyler rendezett. Lehet, hogy csak néhanapján.
- Jó szoba. - jegyeztem még meg. Észrevettem, hogy végignéz. Elmosolyodtam majd meghúztam a whisky-s üveget.
- Kérsz? - kérdeztem tőle és gokoszféle járással szépen az ölébe ültem. A kezébe adtam az üveget és átkaroltam. Majd huncut mosolyt vágtam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:52 am

A Grill-böl épségben hazaértünk majd egyből felinvitáltam a szobámba. Ne zavarjunk ott lent senkit. Majd le ültem az ágyamra.-Hát... ez lenne az én kis birodalmam.- De már nem pörgött annyira a nyelvem.Közben végig a lány testét bámultam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 EmptySzomb. Aug. 27, 2011 2:22 am

Tyler szobája.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tyler szobája - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tyler szobája
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Carol szobája
» Mason szobája
» Jenna szobája
» Damon szobája
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak :: Lockwood Villa-
Ugrás: