The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Tyler szobája Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Tyler szobája Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Tyler szobája 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Tyler szobája Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Tyler szobája EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Tyler szobája EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Tyler szobája EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Tyler szobája EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Tyler szobája EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Tyler szobája EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Tyler szobája EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Tyler szobája EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Tyler szobája EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Tyler szobája

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:47 am

Kicsit elszomorodtam a válaszán, mert minél előbb akartam látni a Salvatore- testvérek arcát. De vámpírként nem lesz nehéz időben visszaérnem.
-Hát jó, akkor hazamegyek- mondtam.
Gyorsan felöltöztem, majd elindultam az ajtó felé, amikor meghallottam Ty utolsó mondatát.
-Azért csak óvatosan- feleltem.- Pusztán csak annyit mondj Nekik, amennyit tudniuk kell- kacsintottam rá.

/JÁTÉK BEFEJEZVE/
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:35 am

Felvettem az öltönyöm.
-sajnos nincs semmi ruha itt számodra... haza kell menned.-
ellmosolyodtam.
-Addig beszélek a Salvatorékal-
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Nov. 13, 2011 9:10 am

Én is hallottam a zenét, de most valahogy nem tudott érdekelni.
-Tudom- feleltem én is mosolyogva.- És nem csak Ők, hanem jóformán az egész Mystic Fall's. Szerintem ideje elkezdenünk a színjátékot.
Nem telt el sok idő, mire mindketten elértük a gyönyört.
-Öltözzek fel?- kérdeztem vissza.- Szerinted ebben a ruhában menjek le a bálba?
Kezemmel a hétköznapi ruhámra mutattam. Gyorsan felvettem a bugyimat és a melltartómat, majd odasétáltam Tyler-hez.
-Mondd csak Tyler, nincs esetleg egy hugod, akinek lenne egy báli ruhája számomra?- kérdeztem egy angyali mosollyal az arcomon. Nem akartam hazamenni a ruhámért. Minél előbb akartam látni az unokatesóim arcát, amikor meglátnak Tyler Lockwood oldalán.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptySzomb. Nov. 12, 2011 1:28 am

Szeretkeztünk majd lentröl zenét hallottam.
-elkezdődött a bál a tesoid is itt lesznek...-
Mondtam neki mosolyogva majd tovább szexeltünk. Végül elmentem a lányba.
-Menjünk le.... öltözz fel szépen.-
Majd kikerestem a szekrényből az öltönyöm.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptySzomb. Nov. 05, 2011 8:49 am

Arca kicsit megváltozott, miután elmondtam Neki, hogy vámpír vagyok.
-Tudod Tyler, én sem vagyok oda a kutyákért. Pont annyira utálom őket, mint Te a vámpírokat. De... az unokatesóim bosszantása érdekében, még ezt is bevállalom.
Időközben ő megszabadított a bugyimtól, én pedig a boxerétől.
-Természetesen nem kell sokáig eljátszanunk Ty, lemerném fogadni, hogy az első hét után az őrületbe kergetjük Őket- mondtam egy ördögi vigyorral.
-Igen Édesem? Mit szeretnél?- kérdeztem, majd válaszul elkezdett csókolgatni, amit nagyon élveztem, a végén pedig óvatosan belém hatolt, minek következtében egy halk nyögés tört fel belőlem.
Magamhoz szorítottam, majd szenvedélyesen megcsókoltam. Nyelvem az övét kereste.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:08 am

Nem is gondoltam volna hogy vámpír. Igy már kicsit el is ment a kedvem az egésztöl. De a szex az szex. Benne vagyok teljes mértékkel. A Salvatore testvéreket meg élvezet bosszantani.
-Én is szeretem bosszantani öket.-
Szóval akkor eljátszuk az álom párt.
-Nos hát akkor Drágám.-
Ledöntöttem és tovább csókolgattam.
Majd egy könnyed mozdulattal lehúztam róla a bugyiját.
Végig csókoltam a testét majd azt vettem észre hogy rajtam sincs Boxer.
Óvatosan a lányba hatoltam.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:12 am

-Imádlak Tyler- feleltem mosolyogva, majd visszacsókoltam.
Nem tehetek róla, de annyira de annyira imádom bosszantani az unokatesóimat. És ha ehhez egy vérfarkas kell, akkor nem bánom, legyen.
-Tudod Ty, Damon-nek és Stefannak én vagyok az egyetlen, kicsi unokatestvérük, akit még a széltől is óvnak.
A fiúnak a végére leesett, hogy mi is vagyok valójában.
-Sokáig tartott, amire rájöttél. Én már a Grillben kiszagoltam, hogy vérfarkas vagy. Szerinted mégis miért Hozzád ültem le?- kérdeztem Tőle mosolyogva.- De...biztos, hogy csak beszélgetni akarsz?
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Okt. 30, 2011 7:57 am

Elmosolyodtam.
-Hmmm... Mystic Fall's álompárja? Benne vagyok... Hadd idegeskedjenek a Salvatorék....-
Mondtam neki majd megcsókoltam.
-Amúgy meg.. mi rosszat tennének velem? Kitépik a szívem?-
Mondtam neki Nevetve.
-Szeretem őket nagyon idegesíteni.... Deee... hogyha te Salvatore vagy akkor te is vámpír vagy...-
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyKedd Okt. 25, 2011 8:01 am

(Szobákból)

Ty felkapott, majd a szobájába vitt, és lerakott az ágyra. Itt már én sem voltam az a kiskorú, angyali kislány. Előbújt belőlem a kisördög. Én is megszabadítottam Őt a ruháitól, így már csak a fehérneműk maradtak rajtunk.
-Úgy látom, Te is pont annyira szereted Őket bosszantani, mint én- mondtam nevetve.- Nos...hogy mit fognak ehhez szólni? Ehhez konkrétan semmit, ugyanis részemről nem fogják megtudni, és szeretném, ha a részedről is így lenne. De...ha esetleg nyilvánosan, a szemük láttára eljátszanánk, hogy Mi lettünk Mystic Fall's álompárja...- feleltem, majd könyörgő szemekkel néztem rá. Nem tehetek róla, de imádom bosszantani az unokatesóimat. Damon-nel pedig most úgy sem vagyok olyan hű de jóban, szóval Rá, nagyon is ráfér a bosszantás. Na jó, Stefant azért sajnálom, de... a bosszantási vágy nagyobb bennem.
Fordítottam helyzetünkön, így én kerültem felülre. Elkezdtem kényeztetni a fiút. Csókjaimmal kezdtem beborítani testét, haladva egyre lejjebb...
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 24, 2011 8:12 am

Felkaptam Isát és fel jöttem vele. Ledobtam az ágyamra. majd rá másztam. végigsimítottam gyönyörű testét.
-Ehhez a Salvatore testvérek mit fognak szólni?-
Kérdeztem tőle mosolyogva és le vettem a melltartóját. már csak a fehérneműink voltak rajtunk.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:20 am

Felkeltem és le mentem... A lányt a konyhában találtam. Csak egy szál boxer volt rajtam. -Szia- Megcsókoltam.-Mit csinálsz- Kérdeztem töle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:13 am

Reggel ismét korán keltem. Lassan kikecmeregtem az ágyból és felöltöztem. Már teljesen jól voltam lázam se volt már. Éhes voltam ezért szépen lassan lesántikáltam a konyhába. Hagytam Tylert aludni, hisz eléggé fárasztó nap volt és megérdemli a pihenést.

/ folyt. Szobák a villában./
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:08 am

Alszok Erremeg a földön ébredek hogy az oldalam fáj. Nem tudom hogy miért... na mindegy. visszamászta az ágyba. majd Megcsókoltam az alvó Ninát és le feküdtem.

Reggel elég későn keltem. Nina már nem volt mellettem.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 8:48 am

Éreztem, hogy az egész teste megfeszül végül elment. Mind a ketten kapkodtuk a levegőt, majd mellém dőlt.
- Én is szeretlek. - mondtam neki ismét. Majd odabújtam hozzá. Hamarabb elaludt mint én. Mire elaludtam volna elkezdett horkolni. Hát ilyen nincs! ~ gondoltam dühöngve. Végre jól aludhatnék ismét vele erre elkezd horkolni. Végül eszembe jutott. Kap egy kis büntetést. Az ép lábammal lendítettem egy nagyot és lerúgtam az ágyról. Mielőtt felnézett volna gyors letettem a fejem és úgy csináltam mintha aludtam volna már és, hogy azt higgye magától esett le a földre. Majd vissza feküdt mellém.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 8:38 am

Mindig egy kicsit rágyorsítottunk. Majd végül megfeszültek az izmaim. és Elmentem. A lány mellé zuhantam.-Szeretlek- Mondtam zihálva. Majd Oda bújt hozzám. Én elaludtam. Hangosan Horkoltam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 7:24 am

Kissé begyorsította dolgot. Hamar lehámozta rólam a nadrágot, majd ő is a sajátját levette és a boxerét is egyből, majd az én bugyimat is levette. Láttam, hogy megint óvszert húz fel. Jaj hova ez a sok óvatosság? na de mind1 ~gondoltam magamban. Több se kellet én kerültem alulra és egyből belém hatolt. Halkan felnyögtem majd a hajába markoltam és lejjebb húztam a fejét és megcsókoltam. Az elején lassan majd mindig gyorsított a tempón.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 7:17 am

Kicsit rá gyorsított. Majd én is. Le vettem gyorsan a nadrágját és hírtelen én kerültem felülre. majd le vettem a nadrágomet meg a boxerem. majd a lány bugyiját is. Felhúztam egy óvszert és a lányba hatoltam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:58 am

Éreztem, hogy a keze egyre lejjebb vándorol míg be nem ért a pólómba majd a melleimig. Ránéztem mikor perverzen elmosolyodott hát akkor én se bírtam ki. Egy grimaszt küldtem felé majd megcsókoltam. Én is a kezemet a pólója alá csúsztattam és végig simítottam kockás testét. Felültem az ágyon és levettem a felsőmet majd a melltartót is. Közben lehúztam róla a pólóját. De egyfolytában csókolóztunk szinte megállás nélkül és lassan.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:48 am

volt amikor néhány percre elaludt de megébredt. Majd elkezdett a kezem a felsője széle felé vándorolni majd be a pólója alá a melleire. perverzen elmosolyodtam. és a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:35 am

Óvatosan mellém feküdt majd a fejemet a mellkasára hajtottam. Közben a vállamat cirógatta. A mosoly az arcomról szinte sose fagyott le. Többször is csókot váltottunk. Majd megint elhangzott a Szeretlek szó. Úgy imádom hallani az ő szájából.
- Én is. - ismételtem meg. Behunytam a szemem és néhány percre el is aludtam, de hamar felébredtem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:27 am

Megint megcsókoltam majd óvatosan befeküdtem mellé a mellhasamra rakta a fejét én meg a vállát cirógattam. -Szeretlek.- a plafont bámultam közben. Majd megint megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:23 am

- Értem. Hát én 2 évvel ezelőtt a sötétben vezettem és a semmiből a kocsi elé termett egy fickó és elütöttem.. Egyből meghalt. Én így teljesítettembe. - mondtam, majd finom csókját viszonoztam. Óvatosan rátekerte a vizes törülközőt a lábamon. Mikor a fülembe súgta, hogy szeret és átölelt egyből megcsókoltam.
- Én is szeretlek. - majd megint megcsókoltam. Még sose voltam ilyen boldog egy ember mellet mint mellette.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:14 am

körbe tekertem óvatosan a lábát.-Az átkot??... úgy két hónapja... véletlenül meg öltem egy lányt.. de tényleg véletlen volt.- Oda hajoltam hozzá és megcsókoltam. majd átöleltem és a fülébe súgtam: -Szeretlek...- majd nem engedtem az ölelésböl sokáig. majd a szemébe néztem.-És te?? hogy teljesítetted be az átkot???
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyHétf. Okt. 03, 2011 1:13 am

Szegény Tyler. még most is láttam rajta, hogy kirázza a hideg mikor a lábamra néz. Hamar ki is hozta nekem a törölközőt.
- Köszi. Csak csavard a lábam köré. ÉS ne aggódj én már ezt megszoktam nem most először történt ez velem. Ha jól tudom ez már az 5. ilyen eset.. Kicsit lehűtöm és már jó is lesz. - mondtam majd egy biztató mosolyt sugároztam felé. Végül ismét hátradőltem és egy kicsit a plafont kezdtem el bámulni.
- Amúgy te mikor teljesítetted be az átkot? - kérdeztem rá. Majd ránéztem.Most már biztos vagyok benne, hogy nem szabad őt olyan könnyel elengednem. Én már BÍZOK benne és remélem, hogy NEM FOG NEKEM FÁJDALMAT OKOZNI. De ha megtörténik akkor sajnos így jártam. Az élet nem kedvel engem akkor.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája EmptyVas. Okt. 02, 2011 9:17 am

Ültem majd megláttam hogy tapogatja a lábát. Vajon mire készül? ~ Kérdeztem amgamban. Majd eltörte a lábát. Úristen ez nagyon beteg!! ~ Megint csak gondoltam. Majd mondta hogy hozzak neki egy vizes törölközőt. kimentem és hoztam neki. -Hova kéred?? Hova rakjam?- Kérdeztem töle de még mindig el voltam borzadva az elöző tette miatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tyler szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler szobája   Tyler szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tyler szobája
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Carol szobája
» Mason szobája
» Jenna szobája
» Damon szobája
» Stefan szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak :: Lockwood Villa-
Ugrás: