The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Mystic Falls temető - Page 2 Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Mystic Falls temető - Page 2 Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Mystic Falls temető - Page 2 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Mystic Falls temető - Page 2 Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Mystic Falls temető - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Mystic Falls temető - Page 2 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Mystic Falls temető - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Mystic Falls temető - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Mystic Falls temető

Go down 
+4
Isabella Salvatore
Lesley Petrova
Melanie Cullen
Elena Gilbert
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 11:52 am

Mystic Falls temető - Page 2 Katherine-Klaus-2x19-katherine-pierce-and-klaus-21303733-500-253

Elfogadtam a kezét, de nem ráztam meg. Szóval ő is egy Salvatore, és vámpír. Úgy látszik a fiúk nem meséltek róla. - A nevemet már biztos tudod. - vontam meg a vállamat, és figyeltem, ahogy Klaus-nak elmondta a véleményét. Nem tettem volna a helyébe, hisz mindenki tudja, hogy Klaus-tól rettegni kell.
Nem sikerült a tervem. Egy hosszú csíkba összeszorítottam a számat. Ez nehéz lesz, de valahogyan meg kell győznöm, hogy adjon most. El kell bájolnom, vagy megfenyegetnem. Ez az! A kinézetétől már egyből kirázott a hideg, hisz tőle futok már vagy 500 éve. - Klaus. - kezdtem bele, és vettem egy mély levegőt. - Emlékszel mi történt velem? - biccentettem oldalra a fejemet, és a hangom átment gúnyba. - Hogyan játszottam ki benneteket, és vámpírrá változtam, s nem tudtad a rituálédat elkezdeni? - vontam fel a szemöldökömet kérdőn. - Tudod Elena-nak nincsen gyereke, és nagyon káros lenne, ha neki is ugyanaz lenne a sorsa, mint nekem. - néztem rá összeszűkített szemekkel. - Tudod csak egy kis vér kell, megölni, majd tádám. Vámpír lesz. - mosolyogtam Klaus-ra. - De ha most odaadod a vért, garantálom, hogy egyben, emberként megkapod őt. - néztem rá komolyan. Képes vagyok megtenni. Átváltoztatom, ha kell. Stefan-ért bármit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 11:37 am

Katerina ajánlata egész jónak ígérkezett. A bálon. Akkor Alyson elhívására is van ürügyem. Tényleg megnyerő ötlet volt. Mielőtt bármit mondhattam volna Isabella beleszólt, amúgy sincs semmi köze az egészhez, de hogy meri megmondani NEKEM hogy mit kéne csináljak?
- Én a helyedben csendben maradnék, és örülnék hogy az ős vámpír itt előttem van olyan kedves hogy nem tépi ki a szívemet, és fojt meg azzal. - komolyan gondoltam. Minden egyes szót.
- És Katerina, amint a hasonmás az enyém lesz, adok neked a véremből. - Én igyekeznék a helyedben. - ijesztően mosolyogtam, a hangom fenyegetően visszahangzott, az arcom rossz indulatú grimaszba rándult. Ha kívülről láthatnám magam valószínűleg rettegnék. Katerina jelenléte fellobbantotta testemben a gyűlölet spontán lángját. Így már nem kellett aggódnom a puhány énem miatt. nem állt fennt a veszélye hogy bárkinek megkegyelmeznék ma. Aki nem hasznos meghal. Gyorsan, és alig észlelhetően. De meghal.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:59 am

Klaus elkezdte szépen sorjában bemutatni az említett személyeket.
-Köszönöm Klaus, ezzel sokat segítettél- mondtam hálásan, de miután meghallottam az utolsó mondatát, amit nekem címzett, nagyon megbántam.
-Hát jó, ha nem adsz a véredből, akkor a holdkő sem lesz a Tiéd- mondtam határozottan, de az igazat megvallva fogalmam sem volt, hogy hol lehet az a kő.
A vámpírt, aki az előbb idejött hozzánk, Kalus Katerina-nak szólította. Úgy látszik, az egyik feladatomat már el is végeztem.
Katerina felém fordult, majd kérdezett valamit idegesen, de nem sokkal később már finomabb hangon szólalt meg.
-Ahogy látom, Téged is érdekel- feleltem, majd a kezemet nyújtottam felé:-Igen, Stefan Salvatore az unokatestvérem. Isabella Salvatore vagyok.
Igazából jelen pillanatban cseppet sem érdekelt a válasza. Inkább a következő mondatára összpontosítottam.
-Én a helyedben elfogadnám az ajánlatot Klaus-mondtam, miközben újból felé nyújtottam az üveget, amit időközben felvettem a földről.

Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:48 am

Most meg ez a barna hajú lány kezdett el papolni. Komolyan ilyen szánalmas vámpírok is léteznek? - Kit érdekel az unokatestvéred? - kérdeztem idegesen a lánytól, de újra visszajátszottam a beszélgetést. Kitágult szemekkel meredtem rá. - Mármint Stefan? Stefan-t megharapta egy vérfarkas? - suttogtam magam elé nézve. Ez képtelenség. Ilyen nem lehet. Majd Klaus-ra pillantottam. Tudtam, hogy Ő a megoldása mindennek. Majd az Ős vámpírra összpontosítottam.
- Átadom. - egyeztem bele Klaus ajánlatába. - Ha adsz a véredből Stefan-nek. Alapítók Báljához mit szólsz? Úgyis ott lesz Elena, simán el tudom őt csalogatni egyenesen a Te karjaidba. - néztem rá komolyan. Gondoltam elárulom, még amit tudok. - Elvégre semelyik Salvatore testvér nem fog ott állni az oldalánál. - néztem rá komolyan. Még mindig féltem tőle. Tudom, hogy mennyire erős, de szembe kell szállnom vele.
- Szóval áll az alku. Megkapod a hasonmást, a véredért cserébe. - vontam fel a szemöldökömet kérdőn. Ha viszont nem egyezne meg velem, van még pár trükköm, amivel simán sarokba tudom őt szorítani. Mindig van egy B tervem. De abban biztos vagyok, hogy "Isabella"-nak is az a szándéka, hogy megmentse Stefan-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 10:41 am

Bolond lány. Azt hiszi valaha is képes lesz ezekre? Ez lenyűgöző. És szánalmas. Az unokatesói nem is mutatták be neki rajongásuk tárgyát? Érdekes.
- Elena a Salvatore testvérek közös kincse. Valamint Katerina... - folytattam volna, de megéreztem valamit a levegőben. Az üveget amit a kezembe adott félre dobtam. A kupak része ért először földet. Nagy hanggal csapódott neki a fagyos betonnak. Csendesen figyeltem az illatra. nem hagyott nyugodni. Hiszen... ismerem ezt a szagot.
- Katerina. - fordultam meg mosolyogva. Szerencsés vámpír vagyok. Ezzel ki van pipálva egy rész Isabella teendő listáján. Ő is szerencsés.
- A hasonmás. Gondolom akkor bármikor át tudod adni ugye? - ha igazat mond akkor már nincs értelme az alkunknak.
- Isabella. Ebben az esetben a te ügyed semmit sem jelent. - lenéző tekintettel meredtem rá. Nem akartam senkit bántani. Most tényleg nem. Mindenki jobban járna ha leállna Stefan megmentésével. Legalább egy időre.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 8:12 am

Ez könnyen ment- gondoltam magamban. Könnyen beadta a derekát. Majd miután meghallottam a feltételeit, nagyon elgondolkoztam. Megtudom én ezeket egyáltalán csinálni? Egyáltalán ki az az Elena? És az a Katerina Petrova? Mindegy, majd kiderítem. Most Stefan élete a legfontosabb!
-Jó- feleltem határozottan.- Megteszem, amit kérsz. Egyet viszont légyszíves árulj el nekem. Ki az az Elena? És ki az a Katerina Petrova? Sajnálom Klaus, de még soha életemben nem hallottam ezeket a neveket.
Észrevettem, hogy egy nő, aki tulajdonképpen egy vámpír, felénk közeledik. Nem foglalkoztam Vele.
Kivettem a táskámból az üres ásványvizes üveget( még szerencse, hogy útközben vettem magamnak egy üveg ásványvizet), majd Klaus kezébe adtam:
-Tessék. Stefant most harapta meg egy vérfarkas, úgyhogy most van szüksége a véredre!
Úgy látszik, az idegen vámpír és Klaus ismerik egymást. A nő valami hasonmásról dumált, amire Klaus felkapta a fejét, és rá figyelt.
-Már elnézést kérek- fordultam a nőhöz- de úgy gondolom, hogy az én ügyem most fontosabb. Az unokatestvéremet megharapta egy vérfarkas!
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:53 am

/Park a főtér mellett/

Az erdőbe érve, kiszimatoltam egy turistát. Lassítottam a tempómon, és észrevettem a kezébe a térképet, és próbált kiigazodni rajta. Kisebb-nagyobb sikerrel. Felvettem az ártatlan kislány arcomat, és kedvesen odasétáltam hozzá. Egyből rám mosolygott az idegen férfi, mintha valamit akart volna tőlem. Sejteni lehet, hogy mit. Hisz egy ilyen halandó mit akarna, egy gyönyörű, fiatal nőtől? Nem válaszoltam semmit, csak közelítettem feléje. Kiragadtam a kezéből a térképet, és a földre löktem. A csípőjére ültem, és közel hajoltam ajkához. - Üdvözöllek a Halál útján. Kérem ne csináljon semmi hirtelen mozdulatot. - suttogtam, s felpillantottam egyenesen a rémült szemeibe. Remek látvány volt. Majd nem habozva a nyakába mélyesztettem a szemfogaimat, és a felsőjénél megragadtam, majd elkezdtem szívni a vérét.
Mikor végeztem vele, megtöröltem a pólójába az arcomat, és a közeli folyóba dobtam bele. Úgyis itt van a temető, majd azt hiszik, hogy megcsúszott a nedves talaj miatt. Hangokat hallottam. Hmm.. még úgyis éhes vagyok. Megint vámpírtempóval támadtam, gondoltam egyből lecsapok az áldozatra. Már szinte majdnem rávetettem magamat az egyik halandóra, mire az elmosódott arcból valami ismerős jel felcsillant. Megálltam, és Klaus-szal találtam magamat szembe, meg egy lánnyal. Éreztem rajta, hogy vámpír. Szinte a vér is megfagyott az ereimbe, soha nem hittem, hogy valaha szemből-szembe találom magamat Klaus-szal. Főleg nem így, hogy készültem lecsapni rá.. - Klaus. - nyögtem ki. Nem tudtam, hogy mi mást mondjak, ezért gondoltam előállok egy hazugsággal.. - Meg van a hasonmás. - néztem rá komolyan, és tettem egy lépést hátra. - Gondoltam, ha átadom neked, akkor elfelejthetjük a kis mutatványomat. - utaltam a vámpírrá válásomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:23 am

Ez már sok. Hogy tudnék úgy létezni hogy megmentettem egy Salvatore-t? Ilyen nem lesz. Vagy talán..
- Segítek. De csak ha elhozod nekem a holdkövet, és Elenát. - Kis szünet. - A helyedben az utóbbit nem említeném meg Stefan-nak. Az olyan lenne mintha élve eltemetnéd. - minden szót kihangsúlyoztam, kimérten, és gonoszan beszéltem. Újra. És az az ismerős kegyetlen él is visszatért a hangomba.
- Illetve.. lenne még valami. Tudd meg hol tartózkodik pontosan Katarina Petrova. - tisztában vagyok vele hogy ennyi mindent úgysem tud megcsinálni. Éppen ezért mondtam neki. Talán elmondom neki hogy vicceltem. Talán nem. Addig is sok sikert neki. Az információ nem árt.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:07 am

Klaus még mindig furcsán viselkedett. Még mindig valaminek a hatása alatt volt. De sebaj. Ez így legalább most kedvez nekem.
-Ha jól tudom, Te egy ősvámpír vagy. Vagyis egy hibrid- mondtam.- Na jó, nem kertelek tovább. Stefant megharapta egy vérfarkas, és kellene Neki a véred. Te-pontosabban a véred- mentheti csak meg az életét! Ha nem kapja meg, akkor...-éreztem, hogy hangom elcsuklik, de rőt vettem magamon, és folytattam-...nem éli túl.
Közelebb ültem Klaus-hoz, és belenéztem a szemébe.
-Szóval, mit kérsz a véredért cserébe?
Stefan volt az, aki anno megmentette az életemet, és most itt az ideje, hogy én is megmentsem az Övét. Bármire képes lennék érte!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 10:59 am

Isabella dühe érthető volt. Gyakorlatilag a szájából szedtem ki a kaját. Alyson a hibás! Az a boszorkány tönkre tesz. A lány után nézett, és én tudtam mire készül. Esküszöm hogy egy pillanatig meg akartam védeni. Kirázott a hideg. Nem tervezek jó útra térni vagy hasonló. Szerencsére megszólalt a telefonja, ami így megakadályozta hogy hányni kezdjek ettől az érzéstől. Megvédeni? Egy idegen lányt? Ez rosszabb, mint ha Elijah-val megnézetném a Twilightot. Szerintem sírna. Pont mint.. ez a lány. Ő miért? Tudok jobbat is. Miért érdekel? Ez amolyan belső Apokalipszis? Jobb lesz ezt befejezni. Most. Elöntött a hidegség és merev rosszindulat telepedett a szívembe. Újra a régi. Becsapom magam. Fáj érezni a hideget, a gyűlölet kínoz.
Isabella-ra visszatérve ?!# Segítség ?!# talán tíz perce találkoztunk.
- Mi kéne? - A hangom meglepően barátságos volt. Lefogom hányni magam. Segíteni fogok a problémámon. Ha kell kiirtom egész Virginia államot, de nem maradhatok így.
Vissza az elejére Go down
Samantha Cox

Samantha Cox


Hozzászólások száma : 38
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 29

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 10:43 am

A férfi már éppen készült volna megharapni,mikor hirtelen valami lett vele.
Aztán megigézett,hogy menjek el.
Amilyen gyorsan csak tudtam,felálltam a padról,majd kisétáltam a temetőből és onnan is jó messzire innen.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 10:37 am

Klaus egyik pillanatról a másikra megváltozott. Nem tudom mi ütött belé, de szabadon engedte a lányt. Fújtattam a dühtől. Hogy tehette ezt? Egyáltalán normális? Szabadon engedte a vacsoránkat?? Már épp készültem a lány elé lépni, amikor megcsörrent a telefonom. SMS-t kaptam. Stefan Salvatore-tól.
"Isa van egy rossz hírem.. Sajnos az erdőben találkoztam egy vérfarkassal és már csak napok vannak hátra az életemből, de van gyógyír, de az se túl jó, mert egy ősvámpír vére tudna meg gyógyítani akit meg úgy hívnak, hogy Klaus. Csak annyit kérek, hogy majd segítsél nekem, hogy megszerezzem a vérét. Nincs más remény számomra. Szeretettel. Stefan."
Ahogy olvastam az üzenetet, éreztem, hogy szememből könnyek távoznak. Nem, ez egyszerűen nem lehet igaz! Ez nem történhet meg Vele!
Klaus? Vajon erre a Klaus-ra gondolt? Mondjuk, más Klaus-ról még nem hallottam ezidáig. Hát...egy próbát megér.
Elfordultam, gyorsan letöröltem a könnyeimet, majd visszafordulva így szóltam:
-Mondd csak Klaus, ha az évek folyamán valamilyen okból kifolyólag szükségem lenne a segítségedre, akkor mit kérnél cserébe?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 10:25 am

Némán hallgattam ahogy Isabella beszélt. Mulattatott a stílusa. A lány válaszán felnevettem.
- Ez nem kívánság. - kedvesen rámosolyogtam, miközben elképzeltem ahogy kitöröm a karjait, az egyiket talán le is tépem, a földre hullik a fájdalomtól, és ott az oldalán fekve rángatózik. Rám néz könnyes szemekkel, az életért könyörög én pedig kinevetem, érzem ahogy az arcom eltorzul a karjából ömlő vér miatt, és felvillan Alyson arca, a mosolya, a szemei, Ő. A megduzzadt erek az arcomon, és az éhség érzet vissza segített a valóságba. Közeledni kezdtem a lány nyakához. Harapásra készen, még utoljára ránéztem. Rájöttem hogy ez nem fog menni. A fenébe! Puhány lettem.
Csendesen szitkozódtam egy ideig, végül "megengedtem" a lánynak hogy hazamenjen. Dühömben beleütöttem a pad háttámlájába. Kitört. Felüvöltöttem még mielőtt az öklöm célt ért volna, hogy segítsen megnyugodni. Ilyen nem lesz még egyszer. Csak szerencséje volt.
Vissza az elejére Go down
Samantha Cox

Samantha Cox


Hozzászólások száma : 38
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 29

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyKedd Nov. 01, 2011 8:44 am

Gondoltam,hogy úgysem úszhatom meg és nem kellett volna idejönnöm.
Én hülye.Gondolhattam volna,hogy itt vannak a vámpírok és még verbénát sem használok,pedig kellett volna.Én hülye idióta.
Most örülhetek ha életben hagynak.Király!
Nem tudom mi ütött belém,de engedelmeskedni kezdtem nekik.
-Vissza megyek hozzátok!-ismételtem szavait,majd visszamentem a férfival és leültem a padra.
Aztán elkezdtek veszekedni valamin.Azon,hogy ki kezdje.
Jesszusom nekem végem van! Aztán a lány közel hajolt hozzám és megkérdezte mi az utolsó kívánságom.
-Szeretem a családomat!-mondtam és már hullani is kezdett a könnyem,majd behunytam szememet,hogy ne is lássam mit művelnek velem.
Vége az életemnek! Viszlát világ!Szerettem mindenkit!
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyKedd Nov. 01, 2011 8:18 am

Hagytam, hogy Klaus tegye a dolgát. Mégis csak ő a férfi. Csinálja csak Ő a "piszkos" munkát, és tálalja föl nekem a vacsorát.
-Ne olyan hevesen kislány- mondtam, miután Klaus leültette mellém.- Azt mondtam, hogy vigyázz magadra, és nem azt, hogy menekülj el! Van egy icike picike különbség.
Észrevettem, hogy Klaus a lány torka felé nyúl.
-Állj, állj,állj. Hol marad az udvariasság Klaus? Mégiscsak én vagyok a lány, nekem kellene először megkóstolnom.
Szememmel végigmértem Klaust.
-És ahogy látom, Nekem most egy kicsivel nagyobb szükségem lenne eme ínycsiklandó táplálékra, mint Neked.
Közelebb hajoltam a lányhoz.
-Utolsó kívánság?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 2:07 am

Elé vágtam és felnevettem.
- Ugye nem hitted hogy csak úgy elsétálhatsz? - mosolyogva beszéltem. Felszabadult voltam, nem gondoltam semmi másra csak a vacsi édes ízére a számban. Végre megnyugodtam.
- Gyere vissza hozzánk. - megigéztem. Nem éreztem a közelben verbénát, de ha van is nála, sem ér vele sokat. Úgy csak hosszabb lesz a játék.
Vissza ültem a padra, a lányt középre ültetve.
Megnyaltam a számat, és a torka felé nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Samantha Cox

Samantha Cox


Hozzászólások száma : 38
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 29

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 11:05 am

Ahogy így néztem a faleveleket,láttam,hogy a két ember aki mellett elmentem,odajöttek hozzám.
Először a férfi közel hajolt hozzám,majd kérdezni kezdett,hogy mit keresek itt egyedül,majd a lány is ezt csinálta.
Itt már tudtam jól,hogy nem emberek hanem vámpírok. Tudtam a létezésükről,de mióta itt lakom még nem találkoztam egyel sem.Hát pont ma kellett ennek is megtörténnie.
-Ömmm... köszönöm a tanácsot. Én azt hiszem akkor megyek is.-mondtam,majd felálltam a padról és kisétáltam a temetőből.
Remélem nem jönnek utánam!
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:57 am

Valamitől jobb kedvre derült. vajon ez Tőlem van, vagy attól az embertől, aki elsétált mellettünk?
-Köszönöm Klaus- mosolyodtam Rá én is.
-Hogy ismerem-e?- kérdeztem vissza nevetve.-Vérrokonságban állok velük. Az unokatestvérük vagyok.
Klaus elkezdett húzni a pad felé, amelyiken a lány helyet foglalt.
-Igazad van. Nem szabad egyedül kószálni a temetőben- ezt a mondatot már a lánynak címeztem.- Ki tudja milyen veszély leselkedik Rád- közelebb léptem Hozzá.- Hm...ősz van, hullanak a levelek. Tudod, ezt hasonlíthatjuk az emberi élethez is. Ahogy hullanak a levelek, pont úgy hullanak az emberi életek is ezen a földön.
Szememmel végig követtem, ahogy egy levél lehull a fáról, majd földet ér.
-Szóval...vigyázz magadra!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:49 am

Szóval Salvatore? Egyből jobban éreztem magam.
- Tegezz csak kedves, Klaus vagyok. - mosolyodtam rá.
- Ismered Stefant vagy Damont? - kivettem a fülhallgatót a fülemből, kikapcsoltam az Ipodomat, és közelebb léptem hozzá. Rávillantottam egy kedves mosolyt, aztán szagot fogtam. Vacsi, remek.
Vajon ha megennénk ketten az már randinak számítana? Nem szeretném ha Alyson ilyesmikre gondolna.
Elkezdtem húzni Isabella-t a padhoz amelyikre a lány ült.
- Mit keres egy magad fajta gyenge lány egyedül a temetőben? Veszélyes lehet. - vigyorogtam a képébe.
Nyami.
Vissza az elejére Go down
Samantha Cox

Samantha Cox


Hozzászólások száma : 38
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 29

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:34 am

Úgy gondoltam,hogy eljövök valamerre sétálni.
Nem tudom,hogy,de a temetőben kötöttem ki.
Megláttam egy férfit és egy lányt.Úgy gondoltam,hogy elsétálok mellettük.
De ahogy így elsétáltam mellettük,nem tudom mért,de olyan furcsa érzésem lett.
Nem csináltam semmit sem,csak mentem tovább.
Megláttam egy padot a fa alatt,odamentem,majd leültem és néztem ahogyan a falevelet hullanak a fáról.Nem tudom mért,de jó nézni.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:21 am

Tény és való, hogy a szavai alapján nem zavarta, hogy nekimentem, de látszott rajta, hogy legszívesebben most rögtön megölne. Hűha! Úgy látszik, valami nagyon híres vámpírral van dolgom.
-Bocsánat! Nem vettem észre- hangsúlyoztam ki, bár, igazából egy cseppet sem érdekelt, hogy mit gondol. Volt annál fontosabb dolgom is. Mondjuk kitalálni, hogy hogyan bosszulom meg, amiért Damon anno cserben hagyott...
-Isabella Salvatore- feleltem a kérdésére.- És Önt?
Legszívesebben már mentem is volna tovább, amikor, megpillantottam egs embert felénk közeledni. Egy embert, aki hús, és... VÉR!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 10:08 am

Helyszín keresés az áldozatra..
Fenomenális délutáni program.
Persze sokkal jobb lenne ha itt lenne velem.
Mennék lassabban a kedvéért.
Csak ne kéne egyedül mászkálnom. Megvisel ez az egész dolog. Akkora hülye voltam. Nem szabadott volna azokat az emlékeket semmissé tenni. Most már úgy is mindegy.
Becsuktam a szemem, és magam elé képzeltem amikor vele voltam.
Már majdnem elmosolyodtam amikor neki mentem valaminek.
A mentegetőzésből ítélve inkább valakinek.
Rámordultam. Hülye kezdő vámpír.
- Semmi gond. - ez körülbelül úgy hangzott "megöllek".
Nem zavart hogy nekem jött.
De megszakított valami nagyon szépet.
Megfizet.
Vagy talán még annál jobbat is tehet.
- Hogy hívnak? - nem mintha érdekelne. De ha itt van akkor tud valamit. Vagy köze van valakihez, mert vámpír. Mystic Fallsban még nem járt idegen aki véren él, és semmi köze semmihez. Fura, de így van.
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 9:45 am

Úgy döntöttem, hogy az első pár napban feltérképezem ennek a kisvárosnak minden kis helyét-zugát.
Nem is tettem másképp. Mielőtt azonban elindultam volna, vettem magamnak egy magazint, majd útnak eredtem.
Igazság szerint, elég érdekes volt ez a kisváros. Utam a temetőn keresztül vezetett. Ez a hely egyáltalán nem érdekelt, ugyanis nem hinném, hogy a közeljövőben ide fogok kerülni. Ezért tehát elővettem a magazint, majd elkezdtem olvasni, miközben haladtam előre. Egyszer csak nekimentem valakinek.
-Nem tudsz az orrod elé nézni?- kérdeztem, majd felnéztem az újságból. Velem szemben egy nálam idősebb, magasabb férfi állt. Beleszippantottam a levegőbe, hogy megtudjam, mi is ő valójában. Vámpír volt.
-Öhm...bocsánat...ne haragudjon... az én hibám volt...elnézést kérek- szabadkoztam. Azért mégsem ordíthatom le egy olyan vámpír fejét, aki látszólag sokkal idősebb nálam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptySzomb. Okt. 08, 2011 1:30 am

Gúnyos felnevettem tanácsát hallva. Azt hiszi, nem tudom? Mégis mi ő? Hírvivő, aki minden jöttmenttel megosztja, hogy az Elsők idetartanak? Na, és mit kelleen akkor csinálnom? Fülem-farkam behúzva elhúzni innen? Talán azt, de csak akkor tennék ilyet, ha gyáva volnék, és tovább akarnék futni valami, valaki olyan elől, akit úgysem tudom legyőzni… Klaus. Jobb, ha itt maradok, és felkészülök a jöttére, sőt mi több, Stefan-től nemrégen azt kellett megtudnom, hogy üldözőm nemhogy csak ide tart, de már itt is van, de valószínűleg jól meghúzza magát, mert én még nem hallottam hírét. Sőt, ezek szerint ez a Lesley sem.
- Már itt vannak – jelentettem ki szárazon, és elhúztam a számat, mintha keserű lenne számomra ez. Az is volt, de talán nem csak nekem. Minden vámpírra veszélyt jelent, hogyha az Ősök befészkelik magukat ide. Nem vagyok az a fajta, aki szembefut velük, de sajnos, nincsen más választásom, ugyanis nem hiszem, hogy bármelyikük is mellém állna ebben a csatában annak ellenére, hogy tudom: Klaus nem mindenkinek a szíve csücske! Sőt, van olyan aki valaha szolgálta, ám most ellene fordult. Mondom ezt én, aki valaha csüngtem a nagy Klaus minden szavát, gyermeki rajongással a szívemben szerelemnek hittem azt a hálát, amit iránta éreztem, mely az idők során gyűlöletté és félelemmé fajult. Ez az új érzés lappang bennem szüntelen, és ennek hála akarom minél hamarabb elvarrni a szálunkat.
Csípős megjegyzésére felvontam a szemöldökömet, és egy „Hogy mondtad?” pillantást lövelltem a másik felé. Híres, akit ismer a magunkfajta? Nos, így is lehet fogalmazni. Elég sokan hallották a híremet annak ellenére, hogy igyekeztem mindent titokban tartani, de mint az első Petrova hasonmás igen, elég hírhedt vagyok bizonyos körökben, de ezt nem szándékoztam Lesley orrára kötni.
- Miért? Te az a fajta vámpír vagy, aki mindenét eldobná másokért? – kérdeztem vissza. Igen, meglehet hogy egoista vagyok, de csak mert az egyetlen személy, akire számíthatok, az én magam vagyok. És mindenek előtt magamat védem. – Meg aztán így is, úgy is a pokolra kerülünk mindnyájan, önteltként legalább élvezni tudom az életet addig! – tettem hozzá elmosolyodva, bár hozzá kellett volna fűznöm, hogy az én életem már amúgy is maga a Pokol.
Vissza az elejére Go down
Lesley Petrova

Lesley Petrova


Hozzászólások száma : 5
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 21.

Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 EmptyPént. Okt. 07, 2011 12:18 pm

Ez a hanghordozás egyértelműen arra utal, hogy nem egy fiatal vámpírral lenne dolgom. Talán jó pár évtized, vagy évszázada a világon van és egy változatlan testben gyilkolássza az áldozatait. Egy ideig én is ugyan ezt tettem. Elvakított a vágy, a vágy, hogy ember életeket oltsak ki, és, hogy csillapítsam az égető szomjúságot ami a torkomba fészkelte magát.
Gyilkos voltam.
Egészen addig míg Rachel rám nem talált és olyan lehetőségekre nyitott utat, amikről, még hallani, álmodni se mertem. Viszont hazudnék ha azt mondanám kicsit se hiányzik. Hiszen ez a lételemünk. A vér.
- Jól gondold meg, mennyi időt szándékozol itt tölteni, ugyanis azt mondják, hogy ez a város olyan mint valami világító torony a vámpírok számára, és kitudja talán hamarosan az Elsők is megérkeznek, és akkor kénytelenek leszünk átadni nekik a területet, ha nem szándékozunk karóval a szívünkbe távozni innen - feleltem határozott komolysággal a hangomba, mint aki csak tényeket közöl, egy fajtársának. Én is csak nem rég hallottam pár ismerősömtől a szomszéd államokba, hogy látták Elijaht, aki egyenesen ide tart vagy már talán meg is érkezett. Mivel a kutatásaim során elég sok könyvtárat, archívumot és idősebb fajtársamat fel kellett kutatnom, nem új számomra a vérivók-történelme. Ha lehetne ilyen szakon végezni a főiskolákon, már rég meg lenne belőle a felső diplomám. Ehelyett egy csomó olyan tárgyból sorakozik otthon a polcomon, amire semmi szükségem az "életbe".
De visszatérve a kedves ki vámpírnőre, kinek nevét, nem tudom, de annyira nem is érdekel, viszont a modora kezdett már nagyon az agyamra menni. Nem éppen kenyerem öntelt, lenéző emberekkel társalogni ugyanis elszívják minden pozitív véleményem a világról, amit az errefelé mászkáló halandók már úgyis teljesen tönkretettek. Komolyan, csodálom, hogy még nem pusztultak ki, bár ahogy szokták mondani ami késik nem múlik!
- Miért te talán valami híres történelmi személyiség vagy, akit az összes magunkfajta ismer? - kérdeztem csípősen, és kérdőn felvontam a szemöldököm. - Bár ezt az alternatívát kizárhatom mivel, én még egy szót se hallottam egy olyan vámpírról, akinek az egoizmusa hatalmasabb mint a világegyetem - villantottam rá, egy aprócska, lekezelő vigyort majd elégedetten fújtan ki a levegőt. Ez a nő, még nem ismer eléggé, ugyanis ahhoz, hogy én megsértődve elcaplassak innen egy kicsit több kell. Mit kicsi, minimum ahhoz a családomat kéne szidnia. Azt pedig, ha tényleg ismeri a régi időket, és ragadt rá valami onnan, biztos nem meri megtenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Falls temető - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Falls temető   Mystic Falls temető - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Falls temető
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Külváros-
Ugrás: