The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
___Elena Gilbert naplója  Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
___Elena Gilbert naplója  Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
___Elena Gilbert naplója  1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 ___Elena Gilbert naplója  Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
___Elena Gilbert naplója  EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
___Elena Gilbert naplója  EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
___Elena Gilbert naplója  EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
___Elena Gilbert naplója  EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
___Elena Gilbert naplója  EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
___Elena Gilbert naplója  EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
___Elena Gilbert naplója  EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
___Elena Gilbert naplója  EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
___Elena Gilbert naplója  EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 ___Elena Gilbert naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




___Elena Gilbert naplója  Empty
TémanyitásTárgy: ___Elena Gilbert naplója    ___Elena Gilbert naplója  EmptySzer. Aug. 24, 2011 8:10 pm

2011.08.09. hajnali 5 óra
Kedves Napló!

Az utóbbi hét is bonyodalom dús volt. Sikerült megcsalnom Stefan-t a bátyával, Damon-nel. Elkezdtünk inni és a végén az ágyba kötöttünk ki. Nagyon megbántam a tetteket, de teljesen ki voltam készülve. Kiderült, hogy van egy nővérem, aki szintén egy vámpír. Jeremy meg titkolózik, hisz jár egy vámpírral (!) és közben a nővéremmel is lefeküdt! Körül vagyok véve vámpírokkal! Néha úgy érzem, hogy emberben lenni nem is normális.
El is mondtam a félrelépésemet Stefan-nak, aki persze kiakadt, de nem rám, hanem Damon-re. Utánuk siettem, de Stefan rám támadott, így be kellett őt pár napra zárni a pincébe. Abban a pár napban, mintha összemelegedtem volna Damon-nel, s meg is csókoltam, majd hagytam mindkettőjüknek egy búcsúlevelet és eltűntem.. A Gilbert nyaralóba. Nem bírtam egyszerűen tovább! Hogy lehet két emberbe szerelmes lenni? Hisz Stefan olyan kedves, törődik mindenkivel. Aranyból van a szíve, mikor Damon.. csak Damon. De van valami benne, ami engem nagyon is megfogott..
Damon utánam jött, s hát összejöttünk. Remek mi? Félek, hogy elhamarkodtuk a dolgot..
Eltelt pár fantasztikus nap Damon-nel, nem is hittem volna, hogy ennyire romantikus.. Csónakáztunk, néztem a csillagokat az égben, úsztunk a vízben. Sose voltam boldogabb, mint vele! Remélem ez az érzés sose fog elmúlni. És aztán.. egy csodálatos éjszaka volt, mikor megtörtént közöttünk az "első" (volt már egy hamarabb is, de az nem szerelemből volt) együttlét. Nagyon odafigyelő volt és leírhatatlan, hogy mennyire jó volt!
Volt pár bonyodalom később, de a legdurvábbat írom le, drága Naplóm! Terhes vagyok, nem mástól, mint Stefan-tól. Félek, hogy Damon ehhez mit fog szólni, hisz ez nem változtatja meg az érzéseimet Stefan iránt. Mert én egy dologban biztos vagyok..
Halálosan belezúgtam Damon Salvatore-ba. Szerelmes vagyok..
Vissza az elejére Go down
 
___Elena Gilbert naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert
» ___Jeremy Gilbert bejegyzései...
» ___Selena Gilbert bejegyzései...
» Jeremy Gilbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Szerepjáték A-tól Z-ig :: Karakterek Naplói-
Ugrás: