The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 ___Jeremy Gilbert bejegyzései...  Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 ___Jeremy Gilbert bejegyzései...

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 27
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls

___Jeremy Gilbert bejegyzései...  Empty
TémanyitásTárgy: Re: ___Jeremy Gilbert bejegyzései...    ___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzer. Okt. 19, 2011 7:23 am

3. bejegyzés

Az igazság az, hogy az idejét sem tudom mikor írtam utoljára beléd, amúgy is hülyeségnek gondolom a jegyzetelgetést, hogy néz már ki, hogy egy fiú naplót vezet, de valami különleges módon mégis segít ez a kis füzetke nyugalmi állapotom fenntartásában.
Nem szeretném leírni, hogy mik történtek velem e hosszú intervallum alatt, az egyszer biztos, hogy az életem enyhén szólva is gyökeresen megváltozott. Úgy lettem egyik percről a másikra Apuka, hogy észre se vettem, de legalább most végre boldog vagyok, szerelmes és kiegyensúlyozott.
Selena nagy csalódást okozott, de Melanie, az édes Melanie sosem tudna nekem fájdalmat okozni...

( Utólag is bocsánat a gyors nem túl költői megfogalmazásért, de pillanatnyilag csak arra vágyom, hogy minél előbb újra Melanieval lehessek. )

Fontos tennivalók:
- Baba cuccokat venni??? !!! ( Azok meg mik?
- Megkérdezni Melanie mikorra van kiírva, már nem lehet olyan sok hátra.
- Sürgősen beszélni Jennával... Te jó ég mi lesz itt...
- Selenával megbeszélni a történteket.
- Szemetet levinni már vagy egy hónapja ott rohad.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




___Jeremy Gilbert bejegyzései...  Empty
TémanyitásTárgy: ___Jeremy Gilbert bejegyzései...    ___Jeremy Gilbert bejegyzései...  EmptySzer. Aug. 24, 2011 8:07 pm

--------------------------------------------------------------------------------

1. bejegyzés...

Basszus... Igen ez az egyetlen szó, amit pillanatnyi helyzetemre mondani tudok. Két lány között őrlődök, mindkettőt nagyon szeretem és mindketten azt várják, hogy válasszak!... Egyszerűen szükségem volt egy kis magányra, ezért elhúztam Olaszországba és a spórolt pénzemből megszállok pár napig egy rozzant kis fogadóban, mert muszáj lesz gondolkoznom mindentől távol, egyedül. Jane még nem is tudja, hogy megcsaltam és nem nagyon tudom, hogy mondjam el neki, valószinüleg úgy is elhagy, mert tuti iszonyú mérges lesz...
Na Jeremy ezt jól megcsináltad most mindenki utál még Selena is, hogy csak igy eltűntem...

tenni való: szerezni limonchellót ha már Olaszországban vagyok... Wink




2.bejegyzés...

Haza jöttem Olasz országból és egyszerűen teljesen tehetetlen vagyok... Muszáj beszélnem valakivel ezért percek kérdése és indulok Jasonhoz, rég találkoztam vele és jó lesz vége fiúval megvitatni a dolgot... Aztán jöhet a nővérem, Jane és végül Selena...
Alig egy hétre mentem el, de máris annyi dolgom lett...


Vissza az elejére Go down
 
___Jeremy Gilbert bejegyzései...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeremy Gilbert
» ___Selena Gilbert bejegyzései...
» ___Elena Gilbert naplója
» Selena Gilbert
» Gilbert nyaraló

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Szerepjáték A-tól Z-ig :: Karakterek Naplói-
Ugrás: