The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Nate Fields Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Nate Fields Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Nate Fields 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Nate Fields Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Nate Fields EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Nate Fields EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Nate Fields EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Nate Fields EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Nate Fields EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Nate Fields EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Nate Fields EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Nate Fields EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Nate Fields EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Nate Fields

Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nate Fields Empty
TémanyitásTárgy: Nate Fields   Nate Fields EmptySzomb. Okt. 01, 2011 10:18 am

Név: Nate Fields
Faj: varázsló
Születési dátum:1993. április 7.
Kor 18
Nem:Férfi
Foglalkozás: végzős
A karakter tulajdonságai: Lázadó tipus. Amióta felfedezte a vérében csörgedező mágiát, úgy érzi ő valaki a sok egyforma arc között a tömegbe. Mivel a bátyját, aki szintén rendelkezik természetfeletti képességekkel mindig többre tartották a szülei, van benne egy megfelelni akarásos hajlam, amit képtelen elhagyni. Felvágós, kissé bunkó is, de belül érző lény. Nem igazán társaságkedvelő lény, vannak, akikben megbízik a többi ember láthatatlan számára. Szócsatába ellene, sajnos alulmaradsz édesem.
Kinézet: Hosszabb fazonú, sötétbarna haja és szintén sötétbarna írisze van. Laza öltözködési stílus, és egy szürke sapka jellemzi. Meg a csábító mosoly, ugyebár...
A karakter arca: Tyler Blackburn
http://www.j-14.com/2011/02/TylerBlackburn.jpg

Előtörténet: Californiában születettem, ahogy az apám feléről az őseim nagy része is. Négy évvel fiatalabb vagyok a bátyjánál Michealnél, aki mindig is a „tökéletességéről” volt híres. Nem csak, hogy mindenben jobb volt az náaml, de ezt hangoztatni se felejtette el soha. Ő volt a család gyöngyszeme, a kicsi Mike, aki még varázsolni is tudd! Szobrot nem felejtettetek el állítani neki emberek? Miután viszont felvették a Hardwarra, és elkerült a családi háztól a szüleim drasztikus lépésre szánták el magukat. Oké, közre játszott az is, hogy apám családfájával nem tudtuk megérteni, hogy a XXI. századba már nem szokták a boszorkányokat máglyán égetni. Se az olyanokat, mint jómagam. Tehát hirtelen ötletből, jött Mystic Falls gondolata, mivel az anyai „boszi” nagyszüleim itt éltek, valahogy természetes volt, hogy itt telepszünk majd le, mivel a gimit pont akkor kezdtem még jól is jött. Mivel természetemből adódóan, nem voltam nagy „arc” a suliba könnyen elvegyültem az emberek közt. Sőt szerintem páran azt se vették észre, hogy egy órára játok velünk. Mint például a suli királynői Elena Gilbert, meg a szöszi Caroline Forbes. Már messziről nézve is tudtam, hogy nem egy kasztba tartozunk. Én lent, ők fent. Ahogy a farkas-törvények is megírták.
Az első két évem eseménytelenül, sőt inkább már unalmasan telt a kisvárosba. Pár cimbora, pár bukás, pár pótvizsga. Ezek nagyjából megmaradtak. Aztán mikor már a harmadik évemet kezdtem a Mystic Falls-i Gimnáziumba, nem úgy léptem be oda mint a „kívülálló-srác-töri-óráról”. Nem. Mert azon a nyáron követtem a családi hagyományokat. Megismertem a varázslat minden apró kis fortéját, és természetfeletti képességeim. Persze erre a anyg eseményre Mike is hazautazott, hogy segítsen. Persze, kioktatás nála egyenlő segítség. Mindegy. És ekkor kezdődött nálam hivatalosan is a lázadás. Haszontalan dolgokra használtam az erőm, felesleges kétkezű munkára. Ki helyeselte ezt? Abszolút senki, de leszartam. Éltem a saját kis világom, és megfigyeltem Mystic Falls életét. És igen, ott voltam akkor is amikor a vérszívók átlépték a város határt…
Vissza az elejére Go down
 
Nate Fields
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Boszorkányok-
Ugrás: