The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Szobák a villában Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Szobák a villában Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Szobák a villában 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Szobák a villában Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Szobák a villában EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Szobák a villában EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Szobák a villában EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Szobák a villában EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Szobák a villában EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Szobák a villában EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Szobák a villában EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Szobák a villában EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Szobák a villában EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Szobák a villában

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptySzomb. Okt. 22, 2011 7:13 am

Tény és való, hogy a tiltott gyümölcs sokkal édesebb, de megígértem Stefan-nak( és mielőtt Mystic Fall's-ba jöttem volna, megfogadtam), hogy jó kislány leszek. Azt pedig már az unokatesómnak is megmondtam, hogy arról nem én tehetek, hogy jönnek utánam a pasik.
-Sajnálom- mondtam Neki őszintén, de az igazat megvallva, egy cseppet sem bántam, hogy szabad.
Ty újra megcsókolt, én pedig viszonoztam, miközben nadrágomat kezdte lehúzni Rólam.
-Kíváncsi vagyok a szobádra- mondtam mosolyogva, majd megcsókoltam.

/Folyt.köv. Tyler szobája/
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptySzomb. Okt. 22, 2011 5:58 am

Már a Dolognak a közepén voltunk amikor megszólalt.
-Nem.. már nincs... volt de annak már vége...-
Mondtam neki komolyan majd újra megcsókoltam és lehúztam róla a nadrágját.
Valahogyan Ninára emlékeztetett, De nem tudom hogy miért.
Ás ő egy Salvatore.... majd mit fognak ehhez szólni... Kíváncsi leszek az arcukra.~ Majd a szemébe néztem.
-Fojtassuk ott fent a szobámban?-
Vissza az elejére Go down
Isabella Salvatore

Isabella Salvatore


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 8:12 am

/Mystic Grill-ből/

Miután megérkeztünk a villába, jóformán nem is volt időm körülnézni. Tyler azon nyomban megcsókolt, amin eléggé meglepődtem, de egyáltalán nem bántam. Hát jó, ha Ő így akarja, akkor legyen így. Én is visszacsókoltam, miközben beletúrtam a hajába. Élveztem, ahogy kezével végigsimított fenekemen. Amikor azonban a felsőmet kezdte levenni rólam, még jobban meglepődtem. De sebaj! Úgy látszik, Ő is ugyanazt akarja, amit én.
Ekkor azonban megszólalt bennem a kisangyal.
-Várjunk csak- szóltam.- Van barátnőd?
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 7:51 am

/Grill/

Megérkeztünk majd be mentünk a házba és furamód egyből megcsókoltam közben a falnak nyomtam. végigsimítottam a kezemmel a fenekét és elkezdtem róla a felsőjét levenni. Rákapcsoltam. Majd láttam a meglepett arcát. és még mindig dülöngéltem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:59 am

el kezdett futni kifelé. -Nina!!! Álj!!- Ezt jól megcsináltam. ~ Gondoltam magamban. majd amikor elindult elkezdtem utána majdhogynem négykézláb rohanni. Legalább a vérfarkasságnak van egy kis előnye... ~ Gondoltam magamban. Egy csomó autót átugrottam meg a tetejükön is végigmentem. Nem érdekeltek az emberek. Nem tudom hogy hol lakik Nina.. szóval nem veszthetem el. Majd amikor megált. Én elötte áltam meg. Már lihegtem. és le is ültem a földre. De Nina csak beviharzott a házba.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:49 am

Hirtelen komoly hangnembe váltót. Kicsit megijedtem, hogy mit fog mondani. Teljesen lefagytam amiket mondott. A szívem most tört össze igazán. A szívemből egy lapátnyi por lett és egy hatalmas tátongó üres hellyel a mellkasomban. Élettelennek éreztem magam.
- Értem.. Akkor már itt se vagyok. - kezdett a hangom rekedt lenni mert majdnem elő tört belőlem a sírás. Egyből az ajtóhoz rohantam felkaptam a táskámat és a kocsimig meg nem álltam. Majd beültem és akkor tört ki belőlem igazán a sírás. A könnyek csak úgy hulltam le az arcomról. Láttam, hogy fut az autóhoz ezért hamar beindítottam a kocsit és egyből elhajtottam mielőtt elérte volna. Legalább egy biztos, helyre mehetek ahol egyedül vagyok, vagyis nem teljesen mert még ott van nekem a 2 kutya akik mindig megérzi ha baj van. Tövig nyomtam a gázt és haza indultam.
/ folyt. nálam Nina háza./
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:38 am

Elengedtem a lányt és bevágtam a kamu sértődést. -Jólvan.. bocsánat.. akkor gyerünk.. induljunk.. nem is ölellek akkor meg...- Mondtam neki és rá se néztem... Kicsit megviccelem...- Figyelj Nina...- Néztem a szemébe. -Nekünk.. ez nem fog menni.. Sajnálom de nem lehetünk eggyüt... nem férünk meg egymás mellet ketten.. én nem szeretlek!!... csak kellet egy ágytárs... sajnálom...-
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:31 am

- Mivel nem hagysz és az öledben vagyok még nem tudunk menni. - vágtam egy grimaszt.
- Én? rossz kislány? hát én mindig is egy angyal voltam. - nevettem el magam. Valamire igen csak elmosolyodott. Kár, hogy nem tudok a fejében olvasni érdekes dolgokat tudnék meg.. Ismét vadul megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:22 am

-Rendben.. akkor Induljunk?- majd az ölembe húztam. -Vigyázz rossz kislány mert elfenekellek...- Mondtam neki perverz mosollyal.
Te az én kis Ribancom vagy. ~Gondoltam magamban. Amire kicsit el is mosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 5:15 am

- Én benne vagyok. - mosolyodtam el. A csók után ismét rásózott egyet a fenekemre. Ezt sose fogom megszeretni, de már megszoktam ~ gondoltam. Egy gonoszul grimaszoltam neki és átkaroltam a nyakát.
- Te rossz fiú vigyázz magadra. - mondtam miközben vadul megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 4:21 am

Elmosogatott meg minden... Hmm.. lehet hogy hosszabb Ideig meg tartom ha ilyen... ~ Gondoltam magamban. -Hmm.. akkor mondjuk menjünk át hozzád... és.. hozzuk ide a cuccaid...- Mondtam neki mosolyogva.. De a cuccos dolgot nem mondtam komolyan. Majd megcsókoltam és ráhúztam a fenekére.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:43 am

Boldog voltam mikor ízlett neki amit csináltam. Édes csókja után én is elkezdtem enni. Hamar elfogyott minden és teljesen jól laktunk. Mindent elmostam és el is pakoltam. Már teljesen otthonosan mozogtam nála, hisz még alig vagyunk pár napja együtt már most teljesen ki ismerem magam itt.
- Nos akkor mi jót fogunk ma csinálni? Csak hosszú séta még ne legyen tudod.. - mondtam majd odabicegtem hozzá és átöleltem majd megcsókoltam.
- Na meg persze haza is kéne mennem lefürdeni és tiszta ruhát venni. - jelentettem ki majd egy gonosz vigyort ejtettem felé.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:35 am

/Tyler szobája/

Le ültem és kirakta elém a kaját. Elkezdtem enni.
-Hmm.. ez nagyon jó!- Mondtam neki mosolyogva majd megcsókoltam. -Szeretlek.. föleg ha ilyen finomakat csinálsz....- Mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:19 am

/ Tyler szobája/

Lassan lesétáltam a lépcsőn és egyből a konyhába mentem. A kávét betettem neki főni, hogy mikor jön akkor legyen mit innia. A hűtőhöz mentem és kinyitotta. Találtam előre megpanírozott rántott husit. Kivettem majd szépen feltaláltam magam és előkerestem egy serpenyőt. Míg a hús sült addig gyors csináltam finom salátát is mellé. Annyira elhúzódott az idő, hogy már dél volt. Tyler még mindig aludt, de direkt nem keltettem fel. Végül minden elkészült. Addigra Tyler is felébredt.
- Szia. Hogy aludtál? - mosolyodtam el. Tegnap kicsit rossz voltam, hogy lerúgtam az ágyról, de azért én szeretek a csendben aludni.
-Hát reggelinek indult, de ebéd lett belőle. - mondtam neki csók után majd mutattam, hogy üljön le. Majd mindent az asztalra raktam.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 11:18 pm

- Tudom, hogy nem izgat, csak nem akarok balhét. - jelentettem ki. Éreztem, hogy mind a ketten feszültek vagyunk. Ez az átkozott hold ~ gondoltam. Felültem és vissza vettem a pólómat. Tudom, hogy most ezzel kissé ünnep rontó leszek. Néhány perc után láttam Tyleren a fájdalmat, mert megint átváltozott a szeme. Most furcsábban viselkedett. Hirtelen fel állt és felkapott.
- Tyler tegyél le.- kiabáltam neki, de nem tett le. Egyből felvitt a szobájába.

/ folyt. Tyler szobája./
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 11:08 pm

fel ültem.-És?? ha meglát? Nagy kaland.. nem vagyok már gyerek..- Mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 11:05 pm

Ismét én kerültem alulra és ismét lefogott mint tegnap este. megszabadult a felső részemtől és a mellemet kezdte harapdálni. Többször is felsóhajtottam.
- És mi lesz ha anyud meglát itt minket, hogy itt fogjuk csinálni? - kérdeztem egy halk sóhaj közepette.
- Nem akarom, hogy ti emiatt balhézzatok majd. - rontottam el a jó pillanatot.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:59 pm

Hirtelen megint én kerültem felülre. majd megint le fogtam mint tegnap este. és megcsókoltam hosszan. közben le vettem a elsejét. és megharaptam a mellét.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:53 pm

- Rendben. - mondtam én is mosolyogva. Egyszer csak megpaskolja a fenekemet.
- Grr. Te rossz fiú. Csak nem huncutkodni van kedved? - kérdeztem tőle egy gonosz vigyorral. Megfogtam kezét majd a nappaliba húztam. Rálöktem a heverőre, majd ráültem és hevesen csókolni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:47 pm

-Jó akkor maradjunk itthon... Mondtam neki mosolyogva majd megpaskoltam a fenekét.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:39 pm

Ohh szóval én választok milyen jó nekem ~ gondoltam magamba. Csak annyi volt a gond, hogy most nekem nem volt ötletem, hogy mit csináljunk.
- Örülök, hogy én választhatok, de most azt akarom, hogy te mond meg, hogy mi legyen a mai program. - mosolyodtam rá, majd megittam a maradék kávémat.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:36 pm

nagyot sóhajtottam. -Igen.. ma telihold.. és azt csinálunk amit csak akarsz...- Mondtam neki mosolyogva. majd még eggyet kortyoltam a kávéból.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:32 pm

Egyszer csak mögém toppant és megcsókolt. Majd magának is töltött kévét.
- Jó reggelt. - mondtam én is.
- Nos akkor hát ma telihold. Lehetséges, hogy fogunk találkozni. Vagy nem az erdőben. - mondtam ki végül.
- De még van kis időnk míg feljön a hold. Addig szeretnél valamit csinálni vagy inkább nem? - kérdeztem rá majd a két szép szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
Tyler Lockwood

Tyler Lockwood


Hozzászólások száma : 83
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 26.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:19 pm

Megláttam hogy kávézik. én is töltöttem magamnak egy bögrével. Majd megcsókoltam a lányt. -Jó reggelt.- Mondtam neki mosolyogva. Majd le ültem vele szemben és elkezdtem én is inni a forró kávét.
Vissza az elejére Go down
Nina Damian

Nina Damian


Hozzászólások száma : 72
Reputation : 3
Join date : 2011. Sep. 28.

Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:12 pm

Halkan lesétáltam a lépcsőn és egyenesen a konyhába mentem. Teljesen csend volt mindenhol. Ezek szerint a szülei már nincsenek itt. Gyors főztem kávét majd egy bögrébe töltöttem és leültem a legközelebbi székre. Még forró volt a kávé ezért óvatosan kortyolgattam. Majd hangokat kezdtem hallani. Valaki jön le a lépcsőn. Biztosan Tyler.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szobák a villában Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobák a villában   Szobák a villában Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szobák a villában
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak :: Lockwood Villa-
Ugrás: