The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Park a főtér mellett Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Park a főtér mellett Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Park a főtér mellett 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Park a főtér mellett Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Park a főtér mellett EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Park a főtér mellett EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Park a főtér mellett EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Park a főtér mellett EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Park a főtér mellett EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Park a főtér mellett EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Park a főtér mellett EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Park a főtér mellett EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Park a főtér mellett EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Park a főtér mellett

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 11:41 am

Mennyit beszél ez a lány? Idegesen az órámra pillantottam, és már kezdett későre járni. Ideje haza mennem.. - Figyelj, de nem tudnánk más időre halasztani a kis vadászatunkat? - néztem rá komolyan, de nem is vártam tőle választ. Ha valamit elhatározok, azt végbe is viszem.
Azért rázom le ilyen hamar, mert senki sem tudhatja meg, hogy hol bujkálok. Főleg Klaus nem.. Kinézném belőle, hogy élve felfalna, azok után, ahogy átvertem én őt. A gondolatra már egyből egy gúnyos mosolyra húztam a számat. - Jövő héten lesz az Alapítók Bálja, ne hagyd ki. Igazán laktató egy rendezvény. - kacagtam. A ripper szóra egyből Stefan Salvatore régi kori énje jutott eszembe. Milyen fiatal, kis naiv vámpír volt akkoriban. Bár nem, mintha most jobb lenne. Van még mit tanulnia, amit mellettem sikerülne is.. Csak makacs, de még mennyire. Meg nem tudom, hogy a fiúk mit esznek ezen az Elena-n. Hisz nem is szép, meg ezek a hippi ruhák..
- Viszont már tényleg mennem kell. Pápá! - köszöntem el tőle, egy lesújtó pillantással. Ez vagyok én, az embereknek így kell megszoknia. Nem vagyok én amolyan kedves, mosolygós vámpírlányocska.. Amint kikerültem a láthatósági körön belül, egyből elkezdtem rohanni..

/folyt. Mystic Falls temető/
Vissza az elejére Go down
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptyVas. Okt. 30, 2011 1:28 am

Igaza volt Kath-nek.Damon úgysem áll le Elenánál.Stefan pedig,könnyen rászedhető bármire,gondoljunk csak Kath-re.Mint tudjuk,ő mindent megkap,amit csak akar.Ja,könnyű neki...
-Oh,köszi,hogy emlékeztettél Jeremy-re és Tyler-re.-mosolyogtam rá.Kath megemlítette,a teliholdas,vérfarkasos ügyet,de az engem nagyon nem izgat.-Tudom,mi van akkor,ha teliholdkor megharap egy kutyus.Az engem nem hátráltatna.-rázom a fejem,bátran.-A kis Jeremy is jó egynek.-Ám,ha azt hinnéd,hogy nem tudok semmit a vadászatról,akkor nagyot tévedsz.Egy vámpír,a világháború alatt,nem éhezik.Ezt te is tudod.-mondom,gonoszan.Látom,hogy nagyon éhes,ezért amikor azt mondta,hogy vadásszunk,nem mondtam nemet.-Legyen...úgy látszik nagyon éhes vagy.De egyet elmondok,én sosem leszek ripper,hiába kényszerítenek.-mondtam neki,indulatosan.Aztán hirtelen váltottam a közérzetemen.-De tényleg,mért nem megyünk már vadászni?Ma nem ettem semmit.-és széles mosolyra húztam a szám...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptyVas. Okt. 30, 2011 12:11 am

Amikor megpillantottam libabőrös kezét, egy gonosz féloldalas mosolyra húztam a számat. Most fél tőlem? Ha igen, akkor jól teszi..
- A Salvatore fivérek nélkül az élet, nem élet. - kacsintottam rá. - Valamit meg kell tanulnod, Careen. Damon egy igazi nőcsábász, nem fog egy kislánynál leállni. - utaltam Elena-ra, mint kislány, hisz ő nem nő. - Csak sajnos Stefan-nak is van barátnője, de ez nem állította meg őt. - mondtam öntelten vigyorogva. Ha akarom Stefan-t, meg is kapom. Hisz én mindig is megkapom azt, amit akarok. - Amúgy vannak egy páran, még a városban, akik igazán finomak lehetnek, ha érted mire gondolok. - húztam egy gúnyos mosolyra a számat. Gondoltam Careen-t beavatom Mystic Fall's áldozatai c. műsoromba, hisz neki is van mit tanulnia. És ki mástól lehetne tanulni, mint tőlem, a mestertől?
- Jeremy Gilbert. A hasonmás öccsének van barátnője, de ki tudja. - vontam meg nevetve a vállamat. - Ott van a csajozós Tyler Lockwood, vérfarkas. Bár a vérfarkasokról annyit, hogy kerüljük őket teliholdkor. Meg most újak is vannak, szóval vadászatra fel! - helyeztem a súlyomat át az egyik lábamra, és körbenéztem, keresve újabb áldozatokat. Éhes voltam.. Bár az egyáltalán nem állított meg, hogy épp ma reggel ettem egy íncsiklandó pincérből.
Vissza az elejére Go down
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptySzomb. Okt. 29, 2011 9:33 am

Amit Elenáról mondott,a ruhatárával és a stílusával kapcsolatba,kirázott a hideg.
És amikor Kath tájékoztatott,hogy mit művelt tegnap Stefánnal,nem bírtam megállni,hogy ne nevessek egy hangosat.-Kath,gondoltam,hogy úgyse fogod kibírni Salvatore nélkül.-kacagtam még mindig.-Tudod,ha lenne rá esélyem valamelyik fivérnél, én is bevetném magam.Csak hát,Damon úgy látszik,már foglalt a hasonmás miatt,pedig nem rossz préda.Stefan,meg most a tied.-mondom neki,vigyorogva.
És most dolgozol valami csínytevésen??
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptySzomb. Okt. 29, 2011 9:05 am

- Hát igen, meg neki a ruhatára sem olyan, mint az enyém. - fintorodtam el belegondolva, hogy ő milyeneket hord. Azok a trapéznadrágok.. Nem tudja, hogy az már rég kiment a divatból?
- Stefan Salvatore, a fiatalabbik, tudod a nagy hajjal, ő már tegnap este meg volt. - kacsintottam rá. Bár igaz, hogy megígértem neki, hogy senkinek se szólok róla, de hát ilyen vagyok én. Nem tudtam ellenállni a kísértésnek.. - Damon meg avval a kis hasonmással tengeti minden idejét. - forgattam meg a szememet. - Sőt még össze is fognak házasodni. Szörnyű, mármint ő és ő. - vázoltam fel a kezeimmel. Biztos megérti, ha nem akkor ő járt így. Bár igazából annyira nem emlékszek, hogy mit műveltünk Careen-nel azon a bulin, de ha tud a Salvatore-ékról, akkor még mi másról tudhat?
Vissza az elejére Go down
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:50 am

Katherine először úgy nézett rám,mint akit életében nem látott.Aztán egyszer csak,beugrott neki a nevem és hogy ki vagyok.
-Hát igen,nagyon rég találkoztunk már.De én egyből felismertelek most,tudtam,hogy nem Elena vagy.Ő,sosem lenne ilyen kis vadóc.-mondom neki,széles mosollyal.
-Öhh,nem nagyon emlékszem arra az estére,ugye te is érted,miért?De rád, igen.-mosolygok.-És...már megint,min töröd a fejed?A Salvatore fivérekkel,hogy állsz?Nagyon bejövősek,mi??-gonoszan kacagok és közben csillogó szemmel várom a válaszait...
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:25 am

/Salvatore villa/

A fekete motorommal suhantam végig Mystic Fall's városán. Mikor a villából eljöttem, gyorsan otthon átöltöztem egy fekete feszülős nadrágba, lila póló, felette pedig egy fekete bőrdzseki. A hajam újra kiengedett, így visszatért a természetes göndörsége. Leparkoltam a park mellett, és mindenki figyelte az új "Elena-t".
- Mi van fiúk, még nem láttatok így? - kérdeztem kacsintva rájuk, és elkezdtem sétálgatni, szívva a friss levegőt, áldozatot keresve. Valami finom ember kellett.. Hallottam a nevemet, egy ismeretlen hang mondta ki. Egyből hátrakaptam a fejemet, és megpillantottam egy lányt. - Elnézést, ismerjük mi egymást? - vontam fel a szememet kérdőn, a csípőmre rakva a kezemet. Végig mértem jól a lányt. Az arca kicsit ismerős volt. - Care.. Careen? - néztem rá, és igen ő volt. - Hello, rég találkoztunk. Aznap este kicsit túl sokat ittam, ha érted mire gondolok. - húztam egy gúnyos mosolyra a számat.
Vissza az elejére Go down
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptySzomb. Okt. 29, 2011 8:14 am

Mikor vége lett a sulinak,a Grillbe mentem limonádézni,azután pedig jöttem a parkba egy picit.Úgy álldogálok ott,mintha várnék valakit.A szobrokat,emlékműveket nézegetem mikor,meglátom Miss Katherine-t.Felemelem a fejem,egy kis gonosz mosoly feltűnik az arcomon és Kath után sietek.Ő,úgy látszik nem vett észre.Utána szólok. -Kath!-mire ő,felkapja a fejét és megfordul.
-Szia!Na miújság?Mi járatban vagy itt?-kérdem tőle széles mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Melanie Cullen
Admin
Melanie Cullen


Hozzászólások száma : 30
Reputation : -1
Join date : 2011. Aug. 21.

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:52 am

Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.net
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:30 pm

Park a főtér mellett
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Ajánlott tartalom





Park a főtér mellett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park a főtér mellett   Park a főtér mellett Empty

Vissza az elejére Go down
 
Park a főtér mellett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az iskola előtti park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: