The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Ház egyéb részei Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Ház egyéb részei Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Ház egyéb részei 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Ház egyéb részei Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Ház egyéb részei EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Ház egyéb részei EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Ház egyéb részei EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Ház egyéb részei EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Ház egyéb részei EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Ház egyéb részei EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Ház egyéb részei EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Ház egyéb részei EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Ház egyéb részei EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Ház egyéb részei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Ház egyéb részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház egyéb részei   Ház egyéb részei EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:54 am

Hiba volt idejönni. Vissza kell mennem. Alig résnyire nyitotta az ajtót, de rögtön kiömlött rajta az a mennyei illata.
Hogy is nem vettem észre eddig? Félek megfogom harapni.
De az Istenért! Jól fog esni. Megakarom inni. Nem lenne nehéz, csak egy másodperc kéne. Gyorsabban végeznék vele, mint a Mekis kólával tavaly nyáron. Akkor próbáltam először. Mindössze két másodpercig tartott, de az is borzasztó volt. Végig marta a torkomat, és buborékozott a számban. Azt hittem méreg. Később elmagyarázták hogy ez így fogyasztható. Nem lett napirendi pont a fogyasztása. Viszont a jeges kávéra rászoktam. Imádom.
Most esett le hogy beszél hozzám.
Bólogattam, mert az néha bejön.
Majd mikor szólt hogy bemehetek örömmel teljesítettem a kérését.
- Sok dolgunk lesz. - eredetileg bevezetőnek szántam, de ezzel elmondtam mindent.
Aztán eszembe jutott valami más.
- Alyson... - próbáltam folytatni, de teljesen lefagytam. ELPIRULTAM. Ez nem okés. Képtelen voltam megszólalni.
- Alyson... - kezdtem újra, de most már hang sem jött ki a számon. Csak leheltem egyet a levegőbe. Képtelen voltam rá. Nem tudtam elhívni a bálra. Meghaladja a képességeimet.
Vissza az elejére Go down
Alyson Waldorf
Admin
Alyson Waldorf


Hozzászólások száma : 1
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 27.

Ház egyéb részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház egyéb részei   Ház egyéb részei EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:28 am

Éppen a konyhában forogtam, és készítettem a vacsorát. Makarónit csinálok, húsgomboccal, alias bolognai. Imádom, ez az egyik kedvencem. Csak az a gázos, hogy nem tudom úgy megenni, hogy ne landolna a felsőmön, vagy ami rosszabb, a nadrágomon. Éppen kivettem a sütőből, amikor meghallottam a csengőt. Levettem a kötényt, a kesztyűt, és gyorsan az ajtóhoz siettem. Nem tudom, ki a fene lehet az ilyenkor, de kíváncsi vagyok. Kinyitottam az ajtót, és szembe találtam magam Klaus-szal.
- Mit keresel itt? - kérdeztem meglepetten, felvont szemöldökkel. Klaus nem az a fajta, aki csak úgy meglátogat, szóval gondolom, hogy valami dolgom van megint. De előbb megvacsizom, ebből nem engedek.
- Gyere be. - álltam félre az ajtóból, hogy ne legyek udvariatlan. Nem érné meg vele bunkónak lenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ház egyéb részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház egyéb részei   Ház egyéb részei EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:13 am

Évezredek óta talán most először voltam igazán zavarban.
Pedig csak Alyson-ról van szó. Már rengetegszer találkoztunk, és sosem éreztem magam máshogy a jelenlétében. Kivéve persze az utolsó pár alkalmat.
Túl kéne tennem magam rajta, úgy sem emlékszik rá.
Kár hogy én igen.
Mennyivel könnyebb is lenne másképp... Emberként.
Már megint ez történik. Úgy gondolkozok mint egy kiöregedett, meleg, politikus a nyugdíjazás után. Ha tudna erről bárki... labdába sem rúghatnék az a rituálé közben. De annyira megváltoztat ez a helyzet. Az egyetlen gyenge pontom egy ember. Bár esélyes hogy hagynám meghalni, ha rituálé sikere függne tőle. Beszélnem kéne valakivel. Valakivel akiben feltétel nélkül bízok, és meghallgatna. Kár hogy nincs ilyen.
Megnyomtam a csengő apró gombját, hátha az kijózanít, és elrángat az eltévedt gondolataim közül. Kicsivel később megmozdult valami az ajtótól nem messze. Lehunytam a szemem, és vártam hogy a mozgó lény csodás alakja feltűnjön végre előttem.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 121
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 27.

Ház egyéb részei Empty
TémanyitásTárgy: Ház egyéb részei   Ház egyéb részei EmptyVas. Okt. 30, 2011 7:45 am

Ház egyéb részei
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ház egyéb részei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ház egyéb részei   Ház egyéb részei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ház egyéb részei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak :: Waldorf villa-
Ugrás: