The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Katherine Pierce Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Katherine Pierce Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Katherine Pierce 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Katherine Pierce Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Katherine Pierce EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Katherine Pierce EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Katherine Pierce EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Katherine Pierce EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Katherine Pierce EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Katherine Pierce EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Katherine Pierce EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Katherine Pierce EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Katherine Pierce EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Katherine Pierce

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce   Katherine Pierce EmptyHétf. Okt. 17, 2011 6:48 am

Nagyon szép, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy ELFOGADVA! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine Pierce Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce   Katherine Pierce EmptyHétf. Okt. 17, 2011 6:42 am

Név:Katerina Petrova, később Katherine Pierce
Faj: Vámpír
Születési dátum:1475 június 22 1492-ben változott át
Kor:536 éves, de 17 évesnek néz ki
Nem:
Foglalkozás: -
A karakter tulajdonságai:Önző, manipulatív, önző, kihasználja az embereket. Csak saját magával törőd.
Kinézet:Magas, karcsú hosszú göndör barna hajú lány, barna szemekkel. Kerek arc.
A karakter arca: Nina Dobrev

Előtörténet:Katherine Pierce (Katerina Petrova) úgy 1475-ben született Bulgáriában. Egy gazdag családban nevelkedett, férjhez adták a lányt, majd kitagadták mikor házasságon kívül született egy lánya. A kislányt még csak meg se csodálhatta, hanem egyből elvették tőle. Elküldték őt Angliába, ahol hamar be kellett illeszkednie, elveszítve az akcentusát. 1492-be megismerkedett Trevorral, aki bemutatta Elijahnak, és ő pedig Niklausnak. Először Katerina vonzódott Klaushoz, majd megtudta, hogy mik is vele a szándékai, ezért gyorsan menekülni kezdett, Trevor segítségével (mivel szerelmes volt a lányba, ezért könnyedén kihasználta a férfit).
Trevor elküldte egy kunyhóba Katerinat, ahol Rose volt, de sajnos a vámpír bezárta egy szobába, és megmondta neki, hogy átadja Klausnak. Megpróbált öngyilkosságot elkövetni, hogy magába döf egy kést, de Rose adott a véréből, így meggyógyítva a sebet, majd ismét magára hagyta. Persze nem is sejtette, hogy csak átakarja verni. Amint újra egyedül lett, felakasztotta magát, és véget vetett az emberi életének..

Idézet a felkelésről: Mikor kinyitottam a szememet, sokkal élesebben láttam mindent. Zúgott a fejem, hirtelen nem is tudtam, hogy hol vagyok. Majd a szoba másik végéből hangokat hallottam, és hamar megállapítottam, hogy nem másé, mint Rose és Trevor. Felültem, majd tudtam, hogy mi szükséges az átalakuláshoz. Vér. Emberi vér. A levegőbe szagoltam, és megéreztem az öreg néni friss vére illatát. Lehet, hogy nem olyan édes, de az is megteszi. Épp nem néztek erre, én pedig újdonsült erőmet használva kirohantam az előszobába, ahol a nő nyakába mélyesztettem a fogaimat, és ittam egy pár kortyot. Eléggé vissza kellett fognom magamat, mivel még kívántam mámorító vérét, de mennem kell, ismét. Trevor ijedten nézett rám, nem értve, hogy mi ütött belém. - Azt hittétek, hogy csak átfogtok engem adni, és mindenbe beleegyezek? - néztem rájuk vérben izzó tekintettel. Lenyaltam a szám végéről a vért. - Hát tévedtetek. - és ezzel a mondattal magam mögött hagytam a kunyhót..

Ellátogatott a szüleihez, de nagy sokk volt számára felfedezni, hogy Klaus lemészárolta őket, egytől egyig. Azóta örökre otthagyta Bulgáriát, és vissza se tért. A világ minden pontját szinte bejárta, majd az 1800-as években letelepedett Amerikában véglegesen, és városról, városra vándorolt évek után. Így telepedett le 1864-ben Mystic Fallsban, ahol két elragadó férfival ismerkedett meg: Damon, és Stefan Salvatoreral.
Elég hamar sikerült a férfiakat az ujja köré csavarni, hisz a szépségével, és ártatlan kislány jellemével bárkit le tudott venni a lábáról. Párhuzamosan mindkét fiúval volt, és itatta a véréből, és már előre elkészítette számukra a gyűrűket, hogy tudjanak napon járni, miután vámpírrá válnak. Sajnos megtudta, hogy Klaus a nyomában van, így újra menekülőre kellett fognia. Meg volt rendezve előre a halála, mivel vámpírmészárlás tört ki a városban. Tudta, hogy Stefan szervezetében volt a verbéna, és ha iszik belőle ki fogják deríteni, hogy ő valójában egy vámpír. Az apja már egy ideje sejtette. De csak haladni kell a tervek szerint. Így minden sikerült, az elképzelésük szerint, és készülték őt elvinni. A Salvatore testvérek közbe avatkoztak, és majdnem sikerült nekik mindent tönkre tenniük, de két halálos golyó végzett velük. A szekér elvitte őt, George Lockwoodhoz, aki segített neki a megszökésben, cserébe csak a holdkövet kellett neki átadnia. Még mielőtt elment volna a városból, gyorsan meglátogatta a két halott fiút a földön. Damonra rá se hederítve, Stefanhoz, az egyetlen szerelméhez sietett. Damont kihasználta, viszont a fiatalabbik Salvatorehoz mindig is voltak mély érzelmei, és mindig is lesznek. Majd véglegesen ott hagyta őket..

Katherine az éveken keresztül figyelte Stefant, az elején nehéz volt őt látni szenvedni, majd a 20-as években követte őt Chicagóban, mikor a ripper időszakát élte. Bizalmas forrásából megtudta, hogy van egy lány, aki pontosan hasonlít rá, vagyis a következő Petrova Hasonmás. Ő is az, még hozzá Charlotte Petrováé. A neve Elena Gilbert, aki véletlenszerűen pont Mystic Fallsban él, és a Salvatoreék szintén ott vannak. Eltervezte, hogy a városba megy, megfigyeli őket, majd akkor csap le rájuk, mikor a legkevésbé számítanak rá. Ha átadja Klausnak Elenát, talán sikerül nekik megegyezni, hogy hagyják maguk mögött a múltat..
Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A város körüli erdő
» Katherine Pierce hiányzása
» Katherine búvóhelye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Vámpírok-
Ugrás: