The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Stefan szobája  - Page 2 Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Stefan szobája  - Page 2 Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Stefan szobája  - Page 2 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Stefan szobája  - Page 2 Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Stefan szobája  - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Stefan szobája  - Page 2 EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Stefan szobája  - Page 2 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Stefan szobája

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 8:21 am

- Én nem hagytam! - emeltem fel a kezeimet a magasba. - Visszacsókoltam? Nem! Akkor meg? Mi a probléma? - most meg már a hangomat emeltem fel. Utálok veszekedni, főleg kiabálni. Nem a műfajom, de annyi érzés gyülekezett fel bennem, hogy ki kell engednem..
- Nem hagyom, Damon. - forgattam meg a szememet. - Istenem. Komolyan nem tudod felfogni, hogy téged szeretlek? Mivel kell biztosítanom? Mit kell tennem? - néztem rá kitágult szemekkel. Hisz tudnia kell, hogy én bármit megtennék a számára. Bármit.
Hátráltam egy lépést, mikor a gyűrűt kidobta az ablakon. Nem kellett volna. Összeráncoltam a homlokomat, és a földre pillantottam. Vettem egy mély lélegzetet, és összeszedtem magamat, majd újra a szemébe véstem a tekintetemet. - Damon csak fáj, amit láttál. Ne beszélj hülyeségeket. - ráztam meg a fejemet. Tudom, ismerem én a "volt-vőlegényemet". Tudom, hogy van egy jó, érző oldala, amit meg is mutatott nekem. Csak most próbálja elnyomni, viszont engem nem tud átverni.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 121
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 27.

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:10 am

- Tudom, hogy beteg. De Elena, ez nem az első eset, hogy ilyen történik! És már elegem van! Tudom, hogy szeretsz, de nem vehetek el egy olyan nőt, akire az öcsém folyton rámozdul, és hagyja is! - mondtam megint felemelve a hangomat, és a szemébe néztem. Szinte szikrákat szórt a tekintetem. Stefan eközben kimászott az ablakon, és elszelelt. Remek, most legalább tudok Elenával kettesben beszélni, már ha ez annak számít. Leginkább ő sír, én pedig kiabálok.
- Hogy a fenében bízhatnék benned? A volt szerelmed állandóan lesmárol, és hagyod is. Elena, nem bízom benned! Senkiben sem bízom. Megcsaltál Elena, nem is egyszer. Ezt már nem tudom elnézni. - mondtam, majd elvettem a gyűrűt, és azzal a lendülettel ki is vágtam az ablakon.
- Senkit nem szeretek. És nem is fogok. - néztem a szemébe, közben arra gondoltam, hogy valaki nagyon örülni fog, ha megtalálja a gyűrűt. 25000$ értékű gyémántgyűrű, de nem számít.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 4:33 am

Stefan szobája  - Page 2 Tumblr_lsxoy8DJuy1ql0his
Hirtelen Stefan elkezdett mindenre emlékezni, majd eltűnt. Megráztam a fejemet, ilyen állapotban nem szöktem volna el. De most van nagyobb problémám. Újra Damon-ra néztem. Fájt. Fájt, hogy nem hitt nekem. Hisz hamarosan összeházasodnánk, de annak nincs értelme, ha nem bízik meg bennem. El kell fogadnom azt a tényt, hogy vége.. Egyenlőre. Remélem felfogja, hogy én valójában csakis Őt szeretem. De addig is.. Külön kell vállnunk. Lehet, hogy soha nem leszünk együtt, de én úgy állok hozzá: Van még remény.
- Damon. - szólaltam meg nagy nehezen. - Először is magadban kell tisztáznod, hogy tudsz-e bennem bízni. Addig is, nekünk.. nincs jövőnk. - néztem rá könnyezve. Levettem a nyakláncot, és jól megcsodáltam a gyűrűt. - Ezt annak add, akit igazán szeretsz. - raktam le remegő kézzel.


A hozzászólást Elena Gilbert összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 04, 2011 8:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 3:49 am

Teljesen össze voltam zavarodva nem értettem semmit se. Végül ismét magam voltam és nem akartam elhinni, hogy mit tettem. Ahogyan megmondtam mindent tönkre teszek és sose akarják ezt elhinni.. Most még az esküvőjüket is tönkretettem meg a boldogságukat. Észrevettem, hogy nyitva van egy ablak. Jobb lesz ha eltűnök és meghalok egymagam.
- Sajnálom én voltam a hibás. Damon ne tedd ezt.. - mondtam utoljára és mielőtt rám néztek volna egyből vámpírsebességgel kiugrottam az ablakon és a nagy messzeségbe, ahol senki se fogja tudni, hogy hol van a rejtek helyem.

/ részemről befejezett.. Q_Q. folyt máshol /
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 3:29 am

Épp próbáltam Stefan-nek elmondani, hogy én már Damon-nel vagyok együtt, de nem is vettem észre, hogy a szerelmem sajnos végig nézte az egészet. Egyből felálltam. - Ez nem az, aminek látszott. - tagadtam le. Egy hang a fejemben, pedig pont az ellenkezőjét súgta.
Mikor kiejtette a száján, hogy befejeztük könnybe lábadt a szemem. - Nem, Damon. Félreérted. Stefan azt hiszi, hogy együtt vagyunk. Hisz beteg! De nem csókoltam vissza, fogd már fel!!! - néztem rá szinte könyörögve. Éreztem a torkomban azt a hatalmas gombócot, de gyorsan lenyeltem. Nem akartam előtte gyengének tűnni. A helyébe képzeltem magamat, ha én is rajtakapnám valakivel. Fájna, de meghallhatnám Damon magyarázatát.
- Nem, Damon. - ráztam meg a fejemet. Nem érti meg, hogy én csak őt akarom? Ő jelenti számomra a világot? A levegőt? - Nekem TE kellesz! - hangsúlyoztam ki, és közelebb léptem hozzá. - Neked mondtam igent, és még mindig így érzek. Stefan csak beteg, és hallucinál. - néztem rá, aki elég fura fejet vágott. - Kérlek, Damon hallgass meg.. - suttogtam, és egy könny lecsordult az arcomon.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 121
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 27.

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 3:24 am

/Damon szobájából/

Egy ideig hagytam Elenát beszélni Stefannal, de aztán meguntam, így én is követtem őket. Még jó, mert éppen elkaptam őket, ahogy csókolóznak. Megint!
- Ez meg mi a f@sz?! - kérdeztem nagyon dühösen. Megértem, hogy Stefan beteg, de nem ez az első alkalom. Nem is a második, már meg sem tudom számolni, hogy hány megcsalást néztem el Elenának. Ennek vége.
- Most komolyan? Megint?! Oké, én most befejeztem veled, Elena! Ha az első lenne, még elnézném. Ha a második, megbocsátanám. De ez már túl sok! - mondtam, szinte már kiabálva. Olyan ideges voltam, hogy törni-zúzni lett volna kedvem.
- Tudod mit? Nem is kérem vissza a gyűrűt! Menj hozzá Stefanhoz, köztünk mindennek vége! - mondtam, tüzesen égő szemekkel, és végig Elenát néztem. Stefan nem is érdekelt, csak Elena. hiszen nem Stefan volt az, aki újra és újra fájdalmat okoz. És ezt már nem bírom elviselni. Nem én voltam az, aki megcsalta, pedig így lett volna logikus. De nem, én nem tettem meg. Mert komolyan szerettem. Igen, szerettem. Ez az érzés eltűnt belőlem. Talán végleg.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 2:34 am

Stefan szobája  - Page 2 Stelena-kiss-2x12-stefan-and-elena-18787951-500-280

Elmosolyodtam azon, amit mondott. Igaza van, valakinek mindig itt kell maradnia mellette, hogy erőt tartson benne. Hisz ki tudja mi lenne vele, ha egyedül kell végig szenvednie ezt az egészet? Én mindenáron itt fogok mellette maradni, és harcolni fogok az életéért!
Leengedtem a hajamat. Tényleg volt benne valami. Hisz a mostani állapota eléggé tragikus, mit váltana ki belőle az emberi vér? - Stefan, nem. Mondom pozitív gondolatok. - szorítottam meg finoman a kezét. Most, hogy így egyre gyakrabban emlegeti fel a halálát, belegondoltam mi van, ha egyszer tényleg olyan rossz állapotban lesz, és Stefan végleg elhagy minket? Mi lenne velünk? Mindenkit megviselne a halála. Nem is tudom, hogy kit legjobban. Hisz Damon is összetörne, csak nem mutatná ki. Évekig harcoltak, mert ugyanabba a lányba voltak szerelmes, de szerencsére észhez tértek, és rájöttek, hogy csak az a szipirtyó átverte őket. Ott van drága barátnőm Caroline, Stefan barátnője. Imádják egymást. Még az elején Care nem nagyon szerette volna, csak egy kis biztatás kellett. Erre milyen szépen mutatnak már együtt? Nekik van is jövőjük. Hisz mindketten örök életűek. Én halálra vagyok ítélve. Egy több ezer éves vámpír akar engem, ráadásul csak egy kis törékeny ember vagyok.. Mi lesz velem és Damon-nel? De most nem foglalkozhatok magammal, Stefan-nel kell törődnöm.
Nagyon aggódtam miatta. – Nem fogunk elveszíteni. Jössz az Alapítók Báljára, és akkora bulit csapunk mindannyian, hogy egyből kikúrálod magad. – nevettem el magam. Láttam rajta, hogy neki is tetszett. Lehunyta a szemét, és mikor kinyitotta kedvesen rá mosolyogtam. Hirtelen az ajkamra nyomta az ajkát, és szinte nem is tudtam, hogy mégis mit képzel. Nem csókoltam vissza, semmi, csak rémülten, és egyben kérdőn tekintettem rá. Tudom, hogy lehet, hogy hamarosan itt van a végzet a számára. De nem engem kéne csókolnia, hanem a barátnőjét. Caroline-t. A következő mondatánál jobban kitágultak a szemeim. „Jaj ne… Ilyen nem lehet.” ~ gondoltam magamban. Mi történt vele? – Stefan.. – suttogtam. Egy nagy O-ba formáltam a számat, és úgy néztem rá mikor elkezdi, hogy hozzá megyek. – Öö.. Stefan. Beteg vagy. Hallucinálsz. Sajnálom, de mi barátok vagyunk. – ráztam meg a fejemet, és bocsánatkérően rá néztem.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:53 am

Ölelése igen melengető volt számomra. Nem érdekelt, hogy nem tetszett neki a véleményem, de igazam lenne. Ha nem az nagy csoda lenne. A remény kezd kiszállni belőle. Már nem is lenne bennem, ha Elena nem tartaná bennem az erőt. Elmosolyodtam hisz lehet, hogy utoljára fogom ilyen közel érezni magamhoz. Szerencse, hogy most még tűrhető a fájdalom, de azért érzem, hogy egyre rosszabb lesz.
- Tudod, ha most nem lennél itt az összes remény már kiszállt volna belőlem, de mivel itt vagy bennem tartod. - mondtam kicsit boldogan, de nem tart sokáig, mert erős fájdalom nyilallt karomba. Erősen behunytam szememet és igyekeztem nem kimutatni a fájdalmat. Kis idő után végre enyhült. Ismét kinyitottam a szememet. Mikor eltelt pár perc és Elena felajánlotta a vérét és egyből mondtam rá a választ.
- Nem Elena nem iszok a véredből és máshonnan se kell. Ki tudja mi lesz akkor, ha iszok vért ebbe az állapotban.. - jelentettem ki és a kezét elvettem a nyakától, hogy ne tartsa fenn a haját. Az utoljára ittam Elena véréből mikor rossz helyedbe kerültem Klaus miatt, de ezen túl soha többet akár hogyan is próbálja. Nem fogok belőle! Még Damon ki is nyírna, hogy egyfolytában a menyasszonyát csapolnám... Ettől a menyasszony szótól kicsit összeborzongtam. De hát ezt már el kell fogadnom. A gondolataimat hamar megzavarta az Alapító bállal.
- Hát nem tudom Elena.. Még azt se tudom, hogy mi lesz holnap és azután.. Lehet, hogy nem.. - nem fejeztem be a mondandód, mert szerintem érti mi lett volna a vége.
- Amúgy ha minden rendben lesz, akkor természetesen megyek. - mondtam és egy igyekeztem egy biztató mosolyt mutatni felé. Behunytam ismét a szemem és kezdtem furábban érezni magamat. Kissé szédültem is. Kinyitottam szememet és egyből megcsókoltam Elenát.
- Olyan jó, hogy együtt vagyunk még mindig. És várj én adtam a gyűrűt? El is felejtettem. Örülök, hogy hozzám jössz. - mondtam kicsit boldogan és ismét megcsókoltam. Majd a szemébe néztem és láttam rajta, hogy nem tetszett neki.
- Amúgy, hogy, hogy itt vagyunk? Úgy emlékszem, hogy a szobádban voltunk úgy pár perccel ezelőtt. - érdekesen mondtam.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 8:48 am

Láttam, hogy Stefan egy féloldalas mosolyra húzta a száját. Megnyugtatott, hisz lehet, hogy most utoljára látom őt mosolyogni.. Még a hideg is kiráz, ha belegondolok ebbe. Próbáltam a gondolataimat más témára terelni, és Stefan megzavarta hosszú gondolatmenetemet. Egyből felkaptam a fejemet, és a szemébe néztem. Mikor azt mondta, hogy csak rosszabb lesz, megfogtam a kezét, és finoman megszorítottam. Bízok benne, hogy valahogyan rá tudjuk venni Klaus-t. Ha nem.. Akkor nekem kell cselekednem. – Értem. – bólintottam, és ismét könnyek gyülekeztek össze a szemembe. Igyekeztem nem pislogni. Nem szeretnék sírni.
Elmosolyodtam, mikor megjegyzést tett a gyűrűre, és a kezemmel végig simítottam. De a továbbit már nem bírtam tovább hallgatni. Mintha ezer tűt szurkálnának a tüdőmbe. Egyből átöleltem, és szorosan hozzábújtam. Barátilag, majd elkezdett patakokban folyni a könnyeim. – Kérlek, ne folytasd tovább. – mondtam remegve. Nem akartam elveszíteni, de nem is fogom! – Velünk maradsz bármi áron is! – szipogtam, majd letöröltem a könnyeimet, és újra a tekintetébe mélyesztettem a sajátomat. Láttam a szemében a szenvedést, a fájdalmat. Végig simítottam arcán. – Nem engedlek el. – néztem komolyan a szemébe. Remélem Damon nem tervez benyitni, mert eléggé félreérthetetlen lenne a számára, és megint visszatérne a régi énje. Az pedig egyáltalán nem hiányzik. – Meg fogsz gyógyulni. – húztam egy apró mosolyra a számat. Láttam, hogy kinyitja a száját, hogy tiltakozzon, de gyorsan félbevágtam mondandóját. – Shh.. űzd el a negatív gondolatokat. – öleltem meg, majd visszafeküdtem melléje.
Hirtelen egy ötlet jutott az eszembe. – Mindjárt itt van az Alapítók Bálja. Ugye jössz? – néztem rá reménykedve. Caroline biztos, hogy ott lesz, szóval Stefan-nek is muszáj részt vennie rajta. Hisz ő is pont az Alapítók Családnak az egyik tagja. Még majd be kell vásárolnom ruhát, meg cipőt. Remélem Damon is tud róla, legalább nem kellene őt is felvilágosítanom erről. Láttam Stefan-on, hogy megint egy újabb roham rá támadt. – Nem kérsz vért? – kérdeztem. – Lemegyek én, ha kell, nem kell neked megmozdulnod, vagy.. – nyeltem egy nagyot, elhúzva a hajamat a nyakamtól. – Ahogy neked jobb. – néztem rá komolyan.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 8:29 am

- Jó rendben. - mondtam még utólag. Remélem, hogy azzal, hogy most elmondtam neki a csókot nem teszem tönkre vele az esküvőjét majd Damonnel. Később észre vettem, hogy mellém fekszik. Kicsit elmosolyodtam, de hamar abba hagytam ne, hogy Damon ránk nyisson és féltékeny vagy valami más legyen..
- Hát most még kibírható, de majd rosszabb lesz. Hát mondjuk úgy, hogy égeti a testet és még hozzá a fájdalom. De később nem tudom, hogy mi lesz. - mondtam végül. Reménykedtem, hogy nem fogom bántani meg semmi ilyen. Hát inkább pontosítok és remélem, hogy senkit se. Hisz nem tudom mivel jár ez az egész..
- Amúgy szép a gyűrű és azért örülök is, hogy inkább Damonhoz mentél még akkor hisz én nem tudnám már azt a boldogságot adni neked amit most Damon. - feleltem és probáltam nem fájdalmas biztató mosolyt mutatni. Legbelül tényleg fájt, hogy ilyen hamar elveszítettem meg minden, de ha még együtt lennénk még ma is akkor már az a gyűrű lenne a nyakában amit én adtam volna neki. De már nem számít semmi se. Akkoriban azt én rontottam el, hogy most itt tart.
- Légy boldog Damonnel és vigyázz rá. Ha már nem leszek veletek. Igaz kicsit érdekes, de mivel szeret ezért hallgat rád. - halkult el a hangom a végén és megint könnyezni kezdtem, de gyors letöröltem mielőtt látta volna. Egy dologban reménykedek, hogy Klaustól könnyen megszerezzük a vérét, bár ez csak elmélet. Nehéz eset az tény. Legutóbb is szépen elrendezett.. Még 1 karó és én most nem is a farkas farapástól szenvednék sőt már semmitől se. Valahogyan kiszállt belőlem minden remény, hogy túléljem ezt az egészet..
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyKedd Nov. 01, 2011 10:26 am

- Stefan, ez nem igaz. - néztem rá mosolyogva, és megsimogattam a felkarját. Tudnia kell, hogy Ő idevaló, és nem hibáztatjuk őt semmiért. Akit hibáztatni kell, az csakis én vagyok. Mindig én rontok el mindent..
Hallgattam, amit mondott, és egy kis időre elgondolkoztam, hogy vajon akartam-e tudni, hogy akkor mit éltem át. Végül arra a döntésre jutottam, hogy nem. Nem akarom, hogy ez rontson a kapcsolatomon Damon-nel. Bár az biztos, hogy elfogom neki mondani, hogy "megcsaltam" őt Stefan-nel, de nem emlékszek rá, mert én okoztam, és én kértem meg rá, hogy töröltesse. Miféle ember művelne ilyesmit? - Nem, Stefan. - ráztam meg a fejemet. - Nem kell több beavatkozás, a szemeddel. - húztam el a számat.
Majd megint visszatértem a naplóhoz, és kerestem, de semmi. Már kezdtem feladni a reményt, mire heuréka Stefan megtalálta. Gyorsan feléje kaptam a fejemet. - Miért nem örülnék? Hisz meg fogsz gyógyulni! Megmentünk! - néztem rá teljesen megkönnyebbülve, és boldogan. Belehaltam volna, ha elveszítettem volna őt. De a mosoly egyből lehervadt az arcomról, mikor megtudtam, hogy Klaus a gyógyír.. Csak megráztam a fejemet semmittevően. Volt egy gondolat a fejemben, de ha azt meghallotta volna.. Szerintem nem díjazná azt az ötletet, hogy feláldozom magamat Klaus-nak, az ő életéért.
Ismét rájött egy újabb roham, és ijedten tekintettem rá, végig nézve az egészet. Az a baj, hogy ilyenkor nem is tudok semmit se tenni.. - Nyugi, minden rendbe lesz.. Találunk valami utat. - csitítottam, simogatva a hátát. Stefan valakinek írt egy elég hosszú SMS-t, és azt mondta, hogy majd elmagyarázza, ki a címzett. Remélem nem Katherine. Elfeküdt az ágyon, és mivel nem tudtam, hogy mit tegyek melléfeküdtem rá nézve. - Mit érzel? Mármint mi fáj? - tettem fel számára a kérdést.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyHétf. Okt. 31, 2011 6:33 am

- Nagyon sajnálom. Hogy velem mindig csak a gond van. - halkult el a hangom. Most ráadásul, hogy elmondtam neki ezt a csókot még az is lehet, hogy a házasságát is elrontom.
- Tudod. Megint eltudom veled feletetni vagy az is lehet, hogy vissza adom amit te szeretnél. Mivel nincs rajtad a nyaklánc meg tudom tenni. - mondtam majd ránéztem. Közben láttam, hogy olvasni kezdi az egyik naplót és könnyek hullanak le az arcáról. Talán ezt se most kellet volna mondanom. De ha nincs gyógyír akkor inkább most mint sohase tudja meg. Végül inkább én is kutatni kezdtem és meg is találtam azt amit akartam.
- Ajjaj. -mondtam kicsit félve. Nem akartam elhinni a gyógyírt ami megmenti a vámpírokat. Hisz Elena meg kel neki, hogy az átkot megtörje.
- Megtaláltam a gyógyírt és nem fogsz örülni.. - mondtam.
- Klaus vére a gyógyír. Mivel ő hibrid vagyis vámpír is meg vérfarkas is.. - aggódva néztem Elenára.
- Most mitévők legyünk? Legutóbb is majdnem megölt. - mondtam. Teljesen ideges lettem ettől és így a karom is jobban fájt majd megint rám jött egy köhögés roham. Ennél most azt hittem, hogy többet nem veszek levegőt. Miután ismét jobban lettem eszembe jutót, hogy Isa is itt van a városban és ha úgy van tudna segíteni. Elővettem a telefonomat és gyorsan írtam neki egy SOS üzenetet. " Isa van egy rossz hírem.. Sajnos az erdőben találkoztam egy vérfarkassal és már csak napok vannak hátra az életemből, de van gyógyír, de az se túl jó, mert egy ősvámpír vére tudna meg gyógyítani akit meg úgy hívnak, hogy Klaus. Csak annyit kérek, hogy majd segítsél nekem, hogy megszerezzem a vérét. Nincs más remény számomra. Szeretettel. Stefan. " fejeztem be az üzenetet és el is tettem a telefont. Majd Elenára néztem ő meg nem tudta, hogy kinek írtam.
- Majd később elmondom, hogy kinek üzentem, de az még csak legyen meglepetés. - feleltem. Elfeküdtem az ágyon és kicsit szaporán lélegeztem be a levegőt.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 9:15 am

Láttam, hogy a szemei csillognak, és a könnyek lassan elhagyták a szemét, lefolyva az arcán. Össze voltam legbelül törve. Hogy művelhettem ezt vele? Nem akarom, hogy így hagyja el a világunkat, teljesen gyötörten. A tenyerembe vettem az arcát, letörölve kósza könnyeit. - Nem kell sírni. - néztem rá oldalra biccentett fejjel, majd rájöttem, hogy még mindig az arcán pihen a kezem. Visszahúztam magam mellé, szégyellősen.
Mikor elkezdte ecsetelni, hogy valamire rábíztam, hogy ne mondja el nekem, ami megtörtént furán néztem rá. Hisz én ilyenre nem emlékszem. Mikor elmondta a szívemhez kaptam, és mély levegőket vettem. Ezernyi gondolatok kavarogtak a fejemben. Stefan szeret? Ezek szerint én is őt? Megcsaltam Damon-t? Ő tud erről?
Lesütöttem a szememet, ezt nem birtam szinte felfogni, de Stefan nem találná ki az egészet. - Hiszek neked. - törődtem bele az igazságba. A hajamba túrtam idegesen. Most mit fogunk mégis csinálni? Hisz ez a titok teljesen megfogja változtatni az életemet.. És épp készülök hozzámenni ahhoz a férfihoz, akibe szerelmes vagyok. De itt van Stefan, akihez közelebb állok..
Szinte beugrott az a kép, amikor elhatároztam, hogy elmegyek innen a nyaralóba, mert nem bírtam tovább. Legszívesebben messze elmennék, de nem hagyhatom itt Stefan-t. Nem így.. Nem bírtam ezek után semmit se kinyögni, csak megfogtam az egyik naplót, és elkezdtem lapozgatni. Közben már én is éreztem a meleg könnyeket az arcomon..
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 9:03 am

Mikor megerősítette, hogy tényleg jegyes legszívesebben hagytam volna, hogy a farkas harapás végig terjedjen és megöljön. Olyan érzésem lett emiatt, hogy nekem már lejárt az idő és eljött az is, hogy végleg nyugvóra térjek örök álomra. Lehet, hogy a sorsom így szerette volna ennyi volt végleg az én szép és fájdalmas életemnek. Ölelése melengető volt bár már könnyemet is kicsalta már. Szívem még jobban megszakadt, de tudtam, hogy rám vár később egy szebb és jobb világ. Végül megadtam magam és szemébe néztem. Arcomról meleg könnyeim folydogálnak le földre. Tudtam, hogy nagy hibát követtem el. Bár még mos se fogtam fel, de igyekeztem elfogadni, hogy már örökre elveszíthetem.
- Tudod volt valami amit mondtam, hogy titokban tartok, de mivel lehet, hogy ez az utolsó percem ezért elmondom menten. - mondtam kicsi mosoly kíséretben.
- Utoljára mikor együtt voltunk a konyhán beszéltem érzéseimről neked. Bevallottam, hogy még mindig szeretlek és még most is ezen a véleményen vagyok. ÉS akkor te magad önszántadból megcsókoltál. Ekkor a nyakláncod nem volt rajtad és megkértél, hogy felejtessem el veled. - fájó szavak hagyták el leheletnyi ajkamat. Az az érzés még életem soha többet nem fog bekövetkezni.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:44 am

/A ház többi része/

Damon nem jött utánam, de sebaj, most legalább lesz időm Stefan-nel beszélni. Bekopogtam, majd benyitottam az ajtón. - Szia. Jöttem segíteni. - néztem rá mosolyogva, becsukva magam után az ajtót. Hirtelen lefagytam, körül nézve a szobában. Alig pár hónapokkal ezelőtt itt töltöttem életem legszebb napjait. Majd az ágyra kalandozott a tekintetem, és elmosolyodtam. Stefan volt nekem az első, és sosem felejtem el.
Fürgén szedve a lábaimat, mellé ültem törökülésben, és egy finoman kidolgozott naplót az ölembe tettem. Végig simítottam, majd kinyitottam. Mindig is imádtam Stefan írását, olyan régies. Mármint nem firkál, mint a mai tinédzserek, hanem szépen ívesen formázza a betűket.
Majd kitágult szemekkel rá néztem. Tudtam, hogy le kellene vennem, vagy legalább a pólóm alá rejteni a gyűrűt. - Stefan. - suttogtam, de igaza volt. Ezek után nem is csodálkozok azon, hogy megutál. Az igazat bevallva, még mindig érzek iránta valami halványat, de Stefan már a múlt. Ő is egy boldog kapcsolatban van, míg én is.
- Igen. Az. - nyeltem egy nagyot. Láttam az arcának a vonásain, hogy ez nagyon is megviselte őt. Nem elég, hogy szenvednie kell a fájdalom miatt, de még azt is meg kell tudnia, hogy jegyes vagyok? Nem is nézett rám. - Kérlek ne. - néztem rá meggyötörve, és gyorsan átöleltem, magamhoz szorítva. Legalább kihasználom ezeket az utolsó pillanatokat, hisz ki tudja, mikor hagy el minket. De érzem, tudom, hogy van ellenszer! Addig fogok harcolni, míg rá nem lelek! - Sajnálom. - súgtam a fülébe, majd elengedtem.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 30, 2011 8:35 am

Az ágyon ülve sokszor vizsgálgattam a sebet. Majd a naplókat is figyelmesen elolvastam. Teljesen kirázott a hideg a régi énem miatt. Mikor még ripper volta. Mindent hallottam amit Elena Damonnek mondott. Majd kinyílt az ajtó.
- Szia. - köszöntem oda halkan. Majd a figyelmemet vissza tettem a naplómra. Kerestem csak kerestem és semmi. Azután ismét Elenára néztem mikor leült mellém. Ezután észrevettem a nyakában lógó gyűrűt. Teljesen ledöbbentem és a számomra a legrosszabbat sejtettem.. De végül vettem a bátorságot és rákérdeztem.
- Elena. Az a gyűrű a nyakadban. Azt akar jelenteni amire gondolok? - tettem fel nagy nehezen és vettem egy mély levegőt. Nem akartam elhinni.., hogy Elena ilyen hamar oda adta a kezét Damonnek.. Hisz vele még csak kb2 hónapja van együtt , de velem majdnem kerek 1 évet.. Most ez is sokkolt. Így is sokkos állapotban voltam egy kicsit a harapás miatt, de ez plusz rá tesz még 1 lapáttal. De ennél több szó nem jött ki a torkomon és nem nézve rá az ablakon néztem azt a fránya teliholdat.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Okt. 07, 2011 7:01 am

A karanténba való uramnak... Very Happy

Őszintén szólva, valamiért egyáltalán nem tudtam Stefan példáját követni. Ugyanis amint lehunytam szemhéjam, lelki szemeim előtt újra és újra megjelent előttem az előző álmom. Egyszerűen nem hagyott nyugodni, sem pedig a gondolat ami ezt követte. Mert... annyi megoldása volt! Lehetett egy alternatíva még a múltból, vagy, hogy mi történt volna ha nem változok át, és nem lesz belőlem egy gyilkos. Oké végül is, nem mindegy, hogy nyuszikákat boncolok, vagy embereket szívogatok de a lényeg azért ugyan az. Ha akkor, valahogy nem kerülök bele Katherine ördögi játékába most az lenne a legnagyobb problémám, hogy levendula vagy babarózsaszín legyen az idei évi díszítés a ballagáson. Várjunk csak ez még mindig nincs eldöntve! Pedig meghagytam Laurentnek, hogy feltétlen értesítsen ha sikerül elérnie a céget akiktől a virágokat rendeljünk, de már vagy egy hete nem hívott. Jaj, néha fárasztó egyszerre vámpírnak és diákelnöknek lenni egyszerre...
A sarokban álló antik óra elütötte a hatot, és lassan a szoba megtelt reggeli napfénnyel és csípős hajnali levegővel. Ahogy a fény felé fordítottam a kezem, lágy simogatását érezve akaratlanul is eszembe jutott milyen volt először vészívóként érezni a napot a bőrömön. Egyszóval; borzalmas. Leginkább úgy éreztem magam mint akit belöktek volna a pokol égető tüzébe, hogy ott érje el méltó büntetést, ott kínozzák halálra ezzel a szörnyű égéssel. Egyszerűen le se tudom írni milyen hálás vagyok Bonnienak ezért a kis talizmánért. Ha nem lenne ez a - amúgy nem éppen divatos - gyűrűm valószínűleg már rég szétfújta volna a szél a hamvaim. Tehát, inkább elfogadom és hordom, ugyanis hamuként nem mutatok valami jól.
Egy idő múlva mikor már eluntam a bámészkodást a szobában - ami nagy szó, ugyanis Stefan szobája tele van használt, haszontalan kacatokkal, és a felének a nevét se tudom - felkaptam egy köppenyt magamra (Feneketlen szekrény. Így fogom hívni mostantól azt a "varázsdobozt" amibe még szerintem még egy egész gyertyafényes vacsorát is találok csoki mousse-val - ás egy lány csókot nyomtam az édesen szuszogó kedvesem ajkaira, és halkan rácsuktam az ajtót.

// És végre! Very Happy Elkészültem, tehát ez részemről befejezett//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 02, 2011 7:18 am

- Igen valahogy így van. - helyeseltem neki. A következő válaszán kicsit elnevettem magam. Majd mosolyogva behunytam a szemem. Csukott szemmel még egy utolsó csókot nyomtam ajkára.
- Hát jó éjszakát, de igaz, hogy reggel van, de nem számít. - mondtam utoljára, majd nagyon hamar mély álomba repültem.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyVas. Okt. 02, 2011 1:49 am

Stefibubunak ^^


- Szóval röviden összefoglalva; Katherine itt lakik a panzióba, miközben Damon szintén ideakarja Elenát magánzárkába fogni. Én pedig, egy házba vagyok a saját gyilkosommal. Kihagytam valamit? - kérdeztem kissé cinikusan, és összevontam a szemöldököm. Olyan baj szaga van ennek az egésznek, hogy még a végén megfulladunk aztán csőszevasz! Pedig már éppen kezdem élvezni az életet...
- Hát... - húztam el a szám. Patthelyzet. A legjobb barátnőm ellen játsszak? Ebből még baj lehet. - Természetesen vigyázni fogok Elenára, hiszen a barátnőm, de nem segítek nektek felvinni neki a ToiToi-it a hálóba. - tettem hozzá figyelmeztetőleg, és mivel láttam, hogy tényleg nagyon fáradt nem fárasztottam tovább a kérdéseimmel. Majd holnap. Meg azután. Megazutánután. Listát is írok nehogy kimaradjon valami, gondoltam és halkan felnevettem erre a gondolatra.
- Aludj nyugodtan - mosolyogtam rá halványan - Én is téged - suttogtam az ajkainak, és egy rövid, érzelmekkel teli csók után odabújtam hozzá. Végre úgy éreztem, hogy megtaláltam a helyem. Van kihez odabújni a veszély és bajok elől, és van aki tényleg tiszta szívből viszont szeret. Más mint Mattel, mert itt nem kell vigyáznom, minden második mozdulatomra, a vágyaimra - na jó, tudjátok, hogy értem - és az lehetek aki igazán is vagyok. Egy sebzett szőke vámpírlány, aki próbál szembenézni a számára teljesen új világgal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:57 pm

- Csak annyi történt, hogy Katherine fel bukkant 1 hónap után és még 2 hónappal ezelőtt úgy egyeztünk meg hármad Damon. Katherine és én, hogy itt lakhat amíg nem fog embert vagy embereket ölni. És most Damon próbálja beadni, hogy ő ilyenről nem tud, de már rájött. Szóval engem már nem érdekel és most Damon fogja eldönteni, hogy itt lakhat e vagy sem. - mondtam el röviden a kis kíváncsiságára. Bár mivel már együtt vagyunk joga van tudni.
- A másik, hogy Damon azt még nem tudja, hogy mi ketten együtt vagyunk, de azt tudja, hogy itt vagy és nem zavarja mert jobban leköti Elena. De arra kért , hogy majd te is vigyázz velünk Elenával. Számíthatunk rád? - kérdeztem tőle a végén. Röviden és tömören válaszoltam a kérdéseire és reméltem, hogy elégedett.
- Én meg most jövök aludni mert nagyon fáradt vagyok hisz már 2 napja talpon vagyok és egy hunyásnyit sem aludtam. Szóval ne haragudj rám ha valami rosszat mondok vagy sértőt. Én attól még teljes szívemből szeretlek. - mondtam majd biztatás kép egy lágy csókot nyomtam puha ajkára. Letettem a fejemet a párnára és nézni kezdtem szerelmemet. Az arcához nyúltam megsimogattam majd egy tincset a füle mögé söpörtem. Már nem éreztem semmilyen tátongó üres lyukat a szívem helyen. És végre már boldogság töltött el ennyi csalódás után ami történt velem. A szívem is hevesebben vert Carolineért mint eddig valaha. Ő rá is vigyáznom kell.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:14 am

- Persze - mondtam és összehoztam számára egy biztató mosolyt. A csókja nagyon jól esett, mint egy alkoholistának a friss ital. Szinte megrészegített. Finoman eltoltam magamtól mert az elmém folyamatosan eszembe juttatta az álmomat amit nem tudtam kiverni a fejemből. És tudtam, hogy hazudik.
- Mi történt odalent míg nem voltam ott Stefan? Az igazat akarom! - néztem rá komolyan, felvont szemöldökkel. Utálom ha kihagynak valamiből sőt allergiás vagyok az ilyen viselkedésre!
- Damon tudja már? Hogy itt vagyok és mi történt? - faggattam tovább, ugyanis mindenre kíváncsi voltam. Más szempontból pedig a jó kapcsolat alapja a kommunikáció.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:05 am

- Igen én vagyok az. - suttogtam még mindig. Furcsa álma lehetett mert látszott rajta, hogy egy picit megviselte.
- Nem történt semmi. De minden rendben van nálad? - kérdeztem kicsit aggódóan. Majd megint megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 4:55 am

Igazán furcsa álmom volt. Egy hatalmas réten álltam, tele virágokkal, fákkal, madarakkal és napsütéssel. Igen azzal. Rögtön a mutatóujjamra pillantottam és sokkot kaptam a látványtól. Ugyanis a gyűrű nem volt rajtam. Tehát ember voltam. Igazi, halandó lény.Boldog nevetésem töltötte be az egész teret, és egyszerűen nem hittem el, hogy lehetséges. Igaz, hogy elfogadtam a dolgot, és megtanultam együtt élni vele, hogy életeket kell kioltanom, hogy én élhessek, de sose tartottam jó és helyes dolognak. És mindig is volt a fejembe egy gondolat, az a bizonyos Mi lett volna ha...?
Aztán egyszer csak a rét felénél elborult az ég, és dorogni kezdett az ég, a szél suhogni kezdett, mint a rossz jelképes előjele. De a furcsa az volt, hogy pontosan csak a felénél lett az egész árnyékos és hideg. A másik még mindig ugyan olyan boldog hangulat uralkodott. Lepillantottam magamra, a virágos ruhám egyik felén vörös vérfoltok értetlenkedtek a másik pedig patyolat tiszta volt. A kezeim úgyszintén, azzal a különbséggel, hogy már ott volt a sötét felén a napjáró gyűrűm. Értetlenül bámultam magam amikor megzörrent az avar és ijedten hátraugrottam. A fenyők közül kibontakozott Stefan szimuletje, majd a sötét szempárja is. Megbabonázva, lebénulva meredtem rá, a hangomat keresve. Kiabálni, jelezni akartam neki, hogy mi történik vagy mi fene folyik itt? de egyszerűen nem tudtam kinyögni annál többet, hogy;
- Stefan - suttogtam szinte hangtalanul, és éreztem ahogy a sós könnyek végi mossák az arcom. Miért sírok? Én nem vagyok ilyen gyenge!
Hirtelen hangokat, levél suhogást hallottam a túl oldalról, valamit boldog kacagást ami egyértelműen egy gyerekhez tartozott. Elfordítottam a tekintetem Stefanról, és az úgynevezett "boldog-oldal-ra" néztem. A látvány leírhatatlan volt számomra. Egy szőke göndörhajú kislány nevetgélve kergetett egy színes pillangót, rózsaszín ruhácskáján néhány fűfolt is meglátszott. Kacagásától valami különös érzelem járta át a szívem, amit nem tudok megfogalmazni. A kislány hirtelen felém fordította rózsaszín kis arcocskáját és megjutalmazott egy hatalmas mosollyal. Olyan deja vu érzés kerülgetett, amit egyszerűen nem tudtam hova tenni.
Újabb lépések csapták meg a fülem, és nem sokára a fák közül újabb két alak lépett ki. Egy nő és egy férfi, egymás kezét fogva egy piknik kosárral letelepedtek a fűbe. Próbáltam kivenni az arcukat, de sehogy se ment. Lassú megfontolt mozdulatokkal, kinyújtottam a kezem és elhagytam a sötét oldalt. Éreztem ahogy a ruhámból felszívódnak a foltok és a bőröm újra puha lesz. Ahogy közelebb értem, lelassítottam a lépteim, és a nő hirtelen felém kapta a fejér, én pedig lefagytam, ugyanis saját magam idősebbik kiadásával néztem farkasszemet. Mellettem pedig, a férfi Matt volt. Fiatalon, boldogan és helyesen. Fejemet értetlenül kapkodva a két oldal között zihálni kezdtem és egy hatalmasat sikítottam amikor hirtelen...

- Stefan? - kérdeztem tompa hangon és megdörzsöltem a szemeim. Lágy csókot nyomott az ajkaimra amit igyekeztem viszonozni, ugyanis még mindig elég kába voltam - az álomtól. Csukott szemmel halványan elmosoylogtam és védelmet keresve közelebb bújtam a mellkasához.
- Mi történt? - kérdeztem halkan, ugyanis éreztem a kisugárzásából hogy történt valami.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 3:14 am

/ Nappali/

Teljesen fáradtan és idegesen mentem fel. Alig ha aludtam valamit mostanság 2 napja biztosan talpon vagyok vagy hát nem is tudom. Egyből a fürdőbe mentem lezuhanyozni. Amint végeztem magam köré csavartam egy törölközőt és a szobámba mentem. Amikor kinyitottam az ajtót egyből elmosolyodtam. Megláttam Carolinet aludni. Egy kicsit csendben hallgattam édes szuszogását. Majd halkan a szekrényemhez osontam és egy tiszta alsót vettem fel. Óvatosan felemeltem a takarót és bebújtam melle. Finoman átkaroltam. De mégse voltam eléggé figyelmes mert felébredt.
- Szia. - suttogtam a fülébe. Mikor felém nézett egy lágy csókot nyomtam ajkára és rámosolyogtam. Amikor a közelemben van mindig megtud nyugtatni. De szokás szerint fáradt voltam, de nem tudtam és dühöngeni ha a közelemben van az az egyetlen személy akit most teljes szívemből szeretek és nem akarom elveszíteni.
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes

Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 40
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 21.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 EmptyPént. Szept. 30, 2011 11:18 pm

Igaz, nem szoktam nagyon felismerni a jeleket, de azt én is láttam, hogy Elena mondani szeretne valamit csak az én jelenlétem akadályozza meg ebbe, ezért úgy döntöttem jobb lesz rendbe szednem magam, hiszen kitudja milyen förtelmesen nézhetek ki! És nem is tévedtem nagyot. Szalmakazal szerű frizu, koszos ruha, és itt ott még látszódott pár korcolás is. Persze, hogy honnan azt fogalmam sincs. Ahogy körülpillantottam a kisebb fürdőn, akaratlanul is elhúztam a szám. Zuhanyzó? Nekem minimum egy rózsaillatú forró fürdőre van szükségem ha emberszerűen akarok kinézni, és nem akarok minden embert kiíratni egy kilométeres körzetben a szagom miatt! Mivel Damon kis híján elásna a kertbe ha elhasználnám a pöcs-illatú habfürdőjét, maradt Stefan fürdője. Ahogy felfelé haladtam a lépcsőn, igyekeztem nagyon nem kihallgatni őket, mert ugye én nem vagyok olyan illetlen. Nem. Ne nézz rám így! Na jó... egy kicsit talán...
Igazából nem volt nehéz eltájékozódnom, mivel úgy mond ismertem a járást Elena részletes bemutatói után amiket még a régi szépidőkbe tartott. Ó, azok a régi szép idők...
Miután megszabadultam a koszos gönceimtől, és belemerültem a habokba akaratlanul is elindultak a gondolataim másfelé. Igazából az a rózsaszín köd ami egy jó ideje megszállta az agyam teljesen elzárt a külvilágtól. Mikor beszéltem én utoljára Tylerrel? Oké, az utolsó találkozásunk végén nem borultunk egymás nyakába na de akkor is. Barátok vagyunk. Voltunk. Vagyunk. Áh, tök nyolc!
Bonnieval a Damon-repítős eset óta nem beszéltem. Vagyis de. Három másodpercet. Aztán se ő, se pedig én nem kerestem. Pedig milyen pizsibulikat tudtuk csapni mi hárman! Egyszer még a konyhát is majdnem felgyújtottuk, mikor palacsintát akartunk enni hajnali háromkor. Bonnienak a haja vége is megpörkölődött.
Halkan felnevettem, miközben visszaidéztem a tizenhárom éves önmagunkat miközben Anyu a felelősségről papolt nekünk, meg hogy kerüljük a konyhát az elkövetkező évtizedben. Azóta nem próbálkozok a palacsintával. De mégis. Az akkori felhőtlen gyerekkorunk, amikor max. csak a tévében láttuk Hóféhérke gonosz mostoháját varázsolni, és még nem is gondoltuk, hogy egyikünk követi a példáját.
Átpillantottam a vállam felett, és a telefonom kijelzőén láttam, hogy jócskán elhúzódott az idő. Egy törülközőt tekerve magamra, vizes lábnyomokat hagytam a parkettán miközben átsunnyogtam Stefan szobájába és kivettem egy nagyobb pólót a szekrényéből. Koszos cuccokba nem alszok. Pont. A hajamat felkötöttem, és felkapva egy könyvet az asztalról elhelyeztem az ágyon. Az első fejezetre még azt hiszem emlékszem, de utánna már csak az álommanó szárnyait láttam magam előtt...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stefan szobája  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan szobája    Stefan szobája  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Stefan szobája
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Stefan Salvatore
» Damon szobája
» Isa szobája
» Jeremy szobája
» Elena szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak :: Salvatore Panzió-
Ugrás: