The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Selena Gilbert Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Selena Gilbert Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Selena Gilbert 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Selena Gilbert Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Selena Gilbert EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Selena Gilbert EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Selena Gilbert EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Selena Gilbert EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Selena Gilbert EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Selena Gilbert EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Selena Gilbert EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Selena Gilbert EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Selena Gilbert EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Selena Gilbert

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Selena Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Selena Gilbert   Selena Gilbert EmptySzomb. Aug. 27, 2011 1:10 am

Név: Selena Gilbert

Faj: vámpír

Születési dátum(vámpíroknál két dátumot kérek, a rendes születési dátumot és a vámpírrá válás dátumát): 1992 - 2010

Kor: 18 évesnek nézek ki és csak egy évvel vagyok idősebb

Foglalkozás: a napfényben szeretnék járni és iskolába, emberek közé ez most a legfontosabb számomra.

A karakter tulajdonságai: egy kétségbe esett vámpír vagyok. Nekem csak egy kis napfényre és barátokra lenne szükségem és persze soha nem látott féltestvérére Elenára.

A karakter arca(ide esetleg képet is illessz be): Selena Gomez

Előtörténet:

Egy szórakozott vámpír változtatott át át, és hagyott egyedül. Még csak a nevét se mondta meg. Az első áldozatom a saját anyám volt. Egy hónap vérengzés után, megjelent egy idegen nő. Isobel. Azt mondta hogy segít, hogy elmúlik. Egy pár nappal később arról mesélt hogy mennyi skalpja volt abban az időben amikor születtem. Nem tudtam hogy mi közöm ehhez , de amiért annyit segített úgy döntöttem meghallgatom. Végül kibökte hogy ő a biológia anyám. Először látni sem akartam, aztán átgondoltam és többet akartam tudni. Én mindent tudni akartam. Azt mondta ezt talán tőle örököltem. Az ilyen megjegyzésitől mindig rázott a hideg. De elviseltem cserébe hogy elmesélt mindent Elenáról, Kathrineről, a Salvatore testvérekről, Bonniról akiről azt is mondta többek között hogy nagyon erős és hogy tud nekem olyan ékszert készíteni amilyennel a többiek a napon járnak. Megígérte hogy csináltat nekem egyet, de aztán eltűnt egy telefon hívás miatt és soha többet nem láttam. De ide küldte Jhont aki a nevére vett, csak hogy legyen valakim.. Szép mondhatom. Mégis békével emlékezek vissza rá hiszen megmutatta hogy nem muszáj gyilkolni a táplálkozáshoz, megtanított arra hogy a megigézés milyen hasznos és van egy még jobb megtanított gyorsan ölni. Ezt persze nem igazán kedvelem de ha eljön a szükség...
Egy valami azonban még hiányzik az életemből. A napfény. Szörnyű mennyi hátránya van ha az ember vámpír. Vagyis már csak Vámpír vámpír. Napközben rengeteget unatkozok. De éjszaka két dolgot csinálok. Hogy őszinte legyek mind kettőt nagyon szívesen. Nyomozok és Vadászok.
Már fél éve hogy Isobel eltűnt. Én pedig rengeteg dolgot tudtam meg például hogy pontosan hol lakik Elena és a Salvatore-ok, Bennetéket pedig egyenesen hajszoltam. Az utam tehát egyenesen Mystic Falls-ba vezet. De csak is Isobel kedvéért óvatos leszek.
Vissza az elejére Go down
 
Selena Gilbert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Vámpírok-
Ugrás: