The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
A város főtere - Page 2 Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
A város főtere - Page 2 Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
A város főtere - Page 2 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 A város főtere - Page 2 Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
A város főtere - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
A város főtere - Page 2 EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
A város főtere - Page 2 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
A város főtere - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
A város főtere - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 A város főtere

Go down 
+5
Isabella Salvatore
Jason Johansson
Bonnie Bennett
Melanie Cullen
Elena Gilbert
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jason Johansson

Jason Johansson


Hozzászólások száma : 20
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:33 pm

-Szia-mondtam teljesen merev, görcsös hangon.
Elment. Szomorkásan néztem utána. Majd megfordultam, és elindultam valamerre, magam sem tudtam, hogy hova. Csak egy helyre ahol aztán jól leihatom magamat.
//BEFEJEZETT//
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 02.
Age : 30

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyPént. Szept. 30, 2011 9:01 am

A szavai szinte égettek, és csak nagyon lassan tudtam összerakni, hogy mit is akar valójában. Nem szeretne velem lenni!
- Értem! Vagyis hát nem egészen. De most már mindegy is. - mondtam.
- Akkor örülök Jason, hogy tudtunk beszélni. Én sem foglak elfelejteni. Szóval, szia - mondtam, és hátra fordultam, majd elindultam a hazafelé vezető utcán. Vissza sem néztem rá. Meg sem fordultam, és egy egész életnek tűnt, mire haza értem. Ám azt biztosan tudtam, hogy a sírásomra nem egy, és nem két ember kelt fel ezen az éjszakán Mystic Fallsban.
Vissza az elejére Go down
Jason Johansson

Jason Johansson


Hozzászólások száma : 20
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyPént. Szept. 30, 2011 8:38 am

Hogy lehetek ilyen könyörtelen??-gondoltam magamban. Meg tudnám bántani bármeikőjüket is?? Erre eggyértelműen nemet mondok. És ekkor megcsókolt, annyira hiányzott, de nem tudtam viszonozni, valahogy kihunyt az a tűz ami életbentartotta kapcsolatunkat. Elkeseredtetten sírt, a szívem darabokra tört össze amikor a következőt kimondtam:
-Én mindig is szeretni foglak, de én csak fájdalmat okozok neked, lásd most.-gyengéd csókot nyomtam a szájára, és egy kicsi könnycsepp gurult le az arcomon. Gyorsan letöröltem, nehogy észrevegye, de aszthiszem nem voltam elég sebes...
A szivem eggyik fele leszakdt, máris vissza akartam volna vonni az összes szót amit elöbb kimondtam, de nem lehetett, ez így sokkal jobb lesz neki. Egy ideig majd szomorkodik miattam, aztán elfelejt. Egy múló emlék leszek csak.
-Ez így jobb lesz neked.-súgtam a fülébe, átöleltem, és átnéztem a válla fölött, a téren volt még néhány kis párocska, teljesen normális életet élve, néha azt kívánom, hogy bárcsak én is ilyen lehetnék.
De most itt álok teljesen összezuhanva.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 02.
Age : 30

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:55 am

Odalépett hozzám, és elkezdte simogatni az arcomat. Nem tagadhattam, ez igazán jól esett, és már szó szerint szükségem volt a közelségére, meg az érintésére.
- Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre! Neked kell döntened, nem pedig nekem. Én már régen eldöntöttem, hogy veled szeretnék lenni, és hogy hihetetlen szeretlek téged. Bár nem igazán vagyok az érzelmek embere, mégis úgy érzem, hogy egyszerűen szükségem van rád, ahhoz hogy éljek, és persze ahhoz, hogy boldog legyek. Eddig mindig úgy éltem, hogy soha nem tudtam felhőtlenül örülni valaminek, mert valami hiányzott az életemből. A szerelem. És ezt most végre megkaptam tőled, de pont te akarsz megfosztani ettől ez érzéstől? Tudod, az a baj, hogy én iszonyatosan ragaszkodom hozzád, és amikor velem vagy úgy érzem, hogy ennél tökéletesebb már nem is lehetne az életem. - mondtam, és Jason gyönyörű kék szemeibe néztem.
- Kérlek! Mondj valamit! - mondtam gyengéden, és újra szájon csókoltam, de ezúttal sokkal érzelmesebben. Minden szerelmemet beleadtam ebbe az egy csókba. Bárhogy is dönt Jason, soha nem fogom megbánni azt az időt, amíg együtt voltam vele.
- Szeretlek nagyon! - az utolsó szót már szinte sírva mondtam. Tudtam, hogy a szerelem nehéz, de hogy ennyire, azt álmaimban sem gondoltam volna. Vártam Jason reakcióját, és reménykedtem a saját érzéseim hitelességében, meg persze abban, hogy nem fogom elveszteni az életem egy újabb fontos darabját. Őt.
Vissza az elejére Go down
Jason Johansson

Jason Johansson


Hozzászólások száma : 20
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyHétf. Szept. 26, 2011 6:22 am

Rájött, hogy mit is gondolok, hamarabb mint gondoltam volna. Biztos voltam benne, hogy rájön mert okos boszorkány de, hogy ilyen hamar...
Tudtam, hogy a gondolataimban fog olvasni, fölösleges lett volna titkolnom, megadóan átadtam az információkat, ha nem engedem a fejembe, akkor is nagyon hamar sikerült volna áttörnie a gyenge varázslatomat, ő nagyon ügyes kis boszorkány.
-Nem kellett volna azért ezt!- mondtam komolyan.-Ha kérdezel bármit elmondok neked. - majd lágyabb hangnemben folytattam:
-Szeretlek téged, tényleg, nem tudod elhinni milyen erősen!-kezdtem felvidítani- De nem tudom letagadni amit tettem. És azt sem mondhatom, hogy nem szeretem Jenny-t- mondtam őszintén, de tudtam, hogy ezzel csak rontok a helyzeten. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?? Csak fájadalmat tudok okozni mindenkinek...
-Nem tudom miért, de Jenny egyszerűen vonz valamiért.- na ezt nem kellett volna mondanom, éreztem , hogy minden eggyes könycseppe, olyan mintha egy kést döfnének az oldalamba. De állnom kell a fájdalmat. Bonnie és köztem má nem minden a régi, valami megromlott. És ennél nem csak Jennyre gondolok, úgy érzem mintha egy kisfiú lennék, akire neki vigyáznia kell, pedig én többnek tartom őt mint egy bébicsősz. Nem is tudom mit érzek.
Odasétáltam mellé, és félresöpörtem a haját a szeméböl, felemeltem a fejét, és szorosan magamhoz öleltem. Lehet, hogy nem ez lett volna a módja a beszélgetés folytatásának, de nem bírtam nézni, ahogy fájdalamat okozok neki.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 02.
Age : 30

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 9:06 pm

Minden eddigi elfojtott érzésem benne volt ebben a csókban, és úgy éreztem, hogy Jason is ugyanezt tette. A fellegekben voltam, és azt kívántam, bár sose érne véget ez az érzés. Ám ekkor váratlanul, Jason elhúzódott tőlem, és elkezdett gondolkozni. Én csak értetlenül álltam, és nem tudtam hová tenni ezt a reakciót.
- Mi a baj? Azt hittem, hogy te is ezt akarod. - mondtam, és magam felé fordítottam jason arcát. Egyenesen az arcába fúrtam a tekintetemet.
- Jason, kérlek mondd el, hogy mi bánt. Hátha tudok segíteni. De, ha amiatt aggódsz, hogy nem bocsátottam meg, akkor feleslegesen aggódsz. Teljes szívemből szeretlek téged, és nem tudnék rád haragudni. - mondtam, ám ekkor beugrott valami, és hirtelen minden világossá vált számomra.
- De te nem teljes szívedből szeretsz, ugye? Csak félig, mivel a másik része a szívednek, azt a másik lányt szereti. Tudhattam volna! Jaj Jason, miért kell neked ennyire könnyen szerelembe esned? - mondtam, és én is elhúzódtam tőle.
- Most már igazán kíváncsi vagyok, hogy ki is az a lány. Várj, nem is kell kimondanod, rájövök én anélkül is. - mondtam, azzal boszorkány képességemmel igyekeztem behatolni Jason elméjébe. Nem volt igazán nehéz dolgom, mivel eléggé felkészületlenül érte a dolog. Mindent láttam, és talán többet is mint kellett volna. Szóval Jenny Marin. Míg végignéztem a képeket, elkezdtek folyni a könnyeim is. Nem bírtam tovább, ki kell innen szabaduljak. Majd egy hirtelen rántás után, végre kikerültem Jason elméjéből. Nem bírtam ránézni, de a sírást egyszerűen képtelen voltam abbahagyni. Mennyi érzelem, és szenvedély volt Jason és Jenny között. Ezzel egyszerűen nem kelhettem versenyre. Majd belenyugvóan ismét Jason-on állapodott meg a tekintetem.
- Igazán sajnálom, hogy az utatokban állok! De ez mostantól nem lesz így! - mondtam, és újra lehajtottam a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Jason Johansson

Jason Johansson


Hozzászólások száma : 20
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 6:39 pm

Szeret, még mindig! Könnyebbültem meg. Majd elszorult a turkom: és Jenny??? Te ez kiívülről meg sem látszott rajtam, csak folytattam szerelmem gondolatmenetét.
-Én is szeretlek- tettem hozzzá halkan, ezt már vagy milliószor, ahogy a szememebe nézet, tudtam, hogy mennyire hiányzott. Tudtam, mitta éreztem magam ennyira elveszettnek, de most itt van és megbocsátott. Hatalmas mosoly terpeszkedett el az arcomon, a következö tette meg tisztára meg lepett, eddig mindig kerülgette, hogy hozzám érjen most meg megcsókolt.
Ez hiányzott. Erősen csókoltam, vissza, nehogy eltűnjön megint, aztán ujjból itt leszek egyedül. Ekkor eszembe jutott, hogy ez így nem helyes, mondjuk pont ez aminek kell lennie.Elengedtem és el kezdtem gondolkodni, a problémán, még a gondterhelt arcom elött külddtem neki egy mosolyt. Mégis mit vártam, hogy azt mondja, hogy szeret de legyek nyugodtan Jennyvel. Ebben az esetben azt gondoltam volna, hogy nemvagyok neki annyira fontos. Az ő helyében, én sem fogadnám el.
Valakiről le kell mondanom....-állapítottam meg magamban, keserűen.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett

Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 02.
Age : 30

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 9:14 am

Jason szavai nagyon lassan jutottak el a agyamig, és még annál is lassabban voltam képes feldogozni a hallottakat. Vagy inkább nem is akartam feldolgozni. Nagyon lesújtottak ezek az információk. Próbáltam nem túl érzelmesen, és mérgesen reagálni, de az arckifejezésem mindent elárult. Kifejezetten ideges, és mérges voltam! Nagyon felhúztam magam, ám amikor elkezdett gyengéden beszélni.......annyira ártatlannak tűnt, és látszott rajta, hogy nagyon sajnálja a dolgot.
- Értem. Vagyis hát nem egészen! Szóval megcsaltál valakivel. Az nem is nagyon érdekel, hogy kivel. A lényeg az, hogy megtetted! Tudom, hogy az utóbbi időben nem voltunk egymással, és ez valószínűleg nem tett jót a kapcsolatunknak. Viszont, én még mindig ugyanúgy érzek. Szeretlek téged Jason! - mondtam,és elé léptem, majd magam felé fordítottam az arcát.
- Megbocsátok neked,de ebből nem lesz rendszer. Ez az utolsó lehetőséged. Remélem élni is fogsz vele, mert én nagyon szeretlek téged, és nem igazán szeretnélek téged elengedni. - mondtam,és kicsit felemelkedtem, majd szájon csókoltam Jason.t Igazi szenvedélyes csók volt ez, olyan amit az ember nem felejt el egykönnyen. Imádtam ezt az érzést, és azt kívántam, bár sose érne véget ez a gyönyörű pillanat.
Vissza az elejére Go down
Melanie Cullen
Admin
Melanie Cullen


Hozzászólások száma : 30
Reputation : -1
Join date : 2011. Aug. 21.

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:53 am

Vissza az elejére Go down
https://diariesonlinerpg.hungarianforum.net
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A város főtere   A város főtere - Page 2 EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:30 pm

Mystic Falls főtere.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Ajánlott tartalom





A város főtere - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város főtere   A város főtere - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A város főtere
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A város körüli erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Belváros-
Ugrás: