The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei)

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeremy Gilbert

Jeremy Gilbert


Hozzászólások száma : 27
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 21.
Age : 28
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) Empty
TémanyitásTárgy: Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei)   Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei) EmptySzomb. Okt. 29, 2011 2:56 am

Kivételesen nem szerepjáték oldalt ajánlok nektek, hanem egy funficktiont, a megfogalmazása különleges, története tényleg megtörtént, fedetlenül beszél egy lány a drogokról és azok hatásáról, úgy, hogy már tényleg használta azokat. Érdemes elolvasni, ha elég erős az idegzeted...

http://heroindependence.blogspot.com/

Megtanít, hogyan NE kezd el, ha elkezdted hogyan éld túl és ha elfajult a függőség hogyan tedd le...

( Ezt nem is a hirdetés miatt raktam ki hanem azért, hogy mindenki lehessen olyan szerencsés, hogy elolvassa ezt a történetet, ti is mutassátok meg minél több embernek)

ui.: Tudom ,hogy az a szabály,hogy amelyik oldalt hirdetjük az is rakjon ki minket, de szerintem egy alkalommal kivételt tehetünk...Smile

Jó olvasást mindenkinek ( nem én vagyok az író mielőtt bárki is azt hinné xD)

Vissza az elejére Go down
 
Egy funficktion, ami akár az életedet is megváltoztathatja ( Egy exdrogos emlékei)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Társoldalak :: Mert néha mi is elcsábulunk.. :)-
Ugrás: