The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
új karakterlapom! Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
új karakterlapom! Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
új karakterlapom! 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 új karakterlapom! Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
új karakterlapom! EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
új karakterlapom! EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
új karakterlapom! EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
új karakterlapom! EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
új karakterlapom! EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
új karakterlapom! EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
új karakterlapom! EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
új karakterlapom! EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
új karakterlapom! EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 új karakterlapom!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore

Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 121
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 27.

új karakterlapom! Empty
TémanyitásTárgy: Re: új karakterlapom!   új karakterlapom! EmptyCsüt. Okt. 27, 2011 2:59 am

Szép előtörténet, ELFOGADLAK! Smile
Vissza az elejére Go down
Careen Shalm

Careen Shalm


Hozzászólások száma : 15
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 26.
Age : 96
Tartózkodási hely : Mytic Falls

új karakterlapom! Empty
TémanyitásTárgy: új karakterlapom!   új karakterlapom! EmptySzer. Okt. 26, 2011 7:18 am

Név:Careen Shalm
Faj:vámpír
Születési dátum:1927.november 2.,átváltozás:1944.július 22.
Kor:17-nek néz ki
Nem:nő
Foglalkozás:-
A karakter tulajdonságai:Jószívű,kedves,vicces,aranyos,de néha nagyon is makacs és ritkán önimádó.
Kinézet:173 cm,derékig érő,sötét barna hajú,barna szemű,kreol bőrű,csinos,mindig színesen és divatosan öltözködik.
A karakter arca:Zeynep Sever

Előtörténet:Az én történetem 1927-ben kezdődik.Egy hideg,esős,novemberi napon,Magyarországon,egy gazdag családban,egy tábornok gyermekeként születtem. 10 éves voltam, mikor anyám meghalt, egy balesetben. Apám féltett engem,Magyarországon hagyni,és pesten tanulni,mivel ő tábornok,vigyázni nem tud rám.
Ezért,Kanadába,egy kis városkába vitt engem. Református leánynevelő intézetbe. 7 évig jártam oda. Velem együtt 20-an voltunk egy osztályba. A lányokkal mindig is kijöttem,összetartóak,barátságosak voltak. Az a város,nagyon visszamaradott volt. A 2.világháború,nem nagyon viselte meg mivel vidéken volt. A lakói és az osztálytársaim nem nagyon beszéltek angolul,inkább latinul,franciául,németül,de attól még nagyon is értettük egymás szavát.
1944. március végén,a város püspöksége kinyittatta az iskola kapuit,így mindenkinek el kellett hagynia az intézményt.Egy Mystic Falls nevű városban pihentem meg. Úgy gondoltam,addig ott maradok,amíg apámról hírt kapok,hogy jön-e értem. A hír megérkezett,de nem az amit vártam. Apámat a németek, még 1443 decemberében,bebörtönözték,majd kivégezték. Mivel még kiskorú voltam,nem indulhattam magam útnak,főleg a háború kellős közepén.
Így,maradtam Mystic Falls-ban.
Viszont,egy háborúban nem nehéz vámpírrá válni.
Egyszer megsérültem. Azt mondták, nagyon nagy a veszély,hogy belehalok.(A kínaiak szerint,a vér gyógyít).Ez igaz,de nem a vér ivása. Amit persze az orvosok nem tudtak,vagy direkt a vámpírrá válásomat akarták.Szóval megitattak vele,aztán minden elsötétült,mintha megöltek volna,de azt nem tudom,hogy milyen módszerrel. Egy pár órával később,egyszer csak felébredtem.Nem tudtam mi van velem,azt hittem meghaltam.Ez igaz is volt.De vámpírrá változtam. Ezután,persze jött,a gyilkolás stb.Én sosem voltam az a ripper fajta,de állati vérrel soha életembe nem tudtam volna táplálkozni. Egyszerűen,ki nem állhatom!
Most pedig térjünk vissza a jelenbe. Mystic Fallsban élek,67 éves vagyok,egy végzős diák.Nem vagyok egy jó tanuló.Kanadában,talán még ment is a tanulás,hiszen,nagyon nehéz szabályok szerint neveltek minket.A zsoltárokat és Bibliát képtelen voltam megtanulni,ott.De most sem állok bukás közelbe.Az utolsó tanév remélem annyira,nem lesz már furcsa és gyilkolós,mint tavaly...

új karakterlapom! Zzzzzzzzzeeeeeeeeee5
Vissza az elejére Go down
 
új karakterlapom!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Karakterek :: Vámpírok-
Ugrás: