The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Jelentkezz be, vagy ha még nem vagy tag, regisztrálj! =)
The Vampire Diaries Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Belegondoltál már abba, milyen lenne belebújni valaki más bőrébe és az ő életét élni? Itt az ideje, hogy kipróbáld magad! Ez itt a Te világod. Álmodd, formázd, éld!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Költözés
Figyelem az oldal elköltözött az alábbi linkre! www.vampsiterpg.hungarianforum.com
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A regisztráció lépései
1. Először is olvasd el a Szabályzatot!
2. Nézz be a Karakterbörzébe!
3. Töltsd ki a Karakterlapot!
4. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj az adminokhoz!
5. Vesd bele magad a játékba! =)
Testvéroldal
Az irányításunk alatt van
egy másik VD-s szerepjáték.
Kérlek titeket, hogy ide
is regizzetek :)
vampsiterpg.hungarianforum.com
Karakterbörze
Katherine búvóhelye Image-FB4F_4D8C8DD4
A teljes listáért: KATT!
Staff
Katherine búvóhelye Damon_Salvatore_nr__2_by_MichaelaSalvatore
Katherine búvóhelye 1-01-Pilot-elena-gilbert-11373334-2048-1361 Katherine búvóhelye Th_JeremyGilbert
Legutóbbi témák
» Silver moon
Katherine búvóhelye EmptyHétf. Márc. 05, 2012 10:47 pm by Vendég

» Tinédzserek élete
Katherine búvóhelye EmptySzomb. Jan. 14, 2012 4:38 am by Vendég

» Avatar foglalás
Katherine búvóhelye EmptySzomb. Jan. 07, 2012 2:09 am by Beezus

» Beezus Navarro
Katherine búvóhelye EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:59 am by Beezus

» Játszótárs keresés
Katherine búvóhelye EmptySzer. Dec. 07, 2011 10:22 pm by Rose Mary

» Vámpírnaplók szerepjáték a 3. évadtól
Katherine búvóhelye EmptyHétf. Dec. 05, 2011 12:59 am by Katherine Pierce

» A város körüli erdő
Katherine búvóhelye EmptySzomb. Dec. 03, 2011 5:33 am by Rose Mary

» Vampsite szerepjáték
Katherine búvóhelye EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:36 am by Elena Gilbert

» Elena szobája
Katherine búvóhelye EmptyPént. Dec. 02, 2011 4:25 am by Elena Gilbert


 

 Katherine búvóhelye

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyPént. Nov. 11, 2011 11:40 pm

- Ez mind igaz, amit mondtál Kath. Majd a bál után elmondom, hogy milyen döntést hoztam ezzel kapcsán. - mondtam kicsit idegesen. Észrevettem, hogy nagyon is hajtja ezt a vámpírosságot. Úgy néz ki nagyon is akar magának mint védő pajzs ként. De ez van hisz erre esküdtem fel még anno és én nem annak a híve vagyok, hogy megszegjem a szavamat. Lassan készülődni kezdtünk a bálra. Ő felment a fürdőbe és én meg előszedtem a ruhámat. Átöltöztem és az álarcot is felvettem. Mikor kilépett onnan nem jutottam szóhoz mikor megláttam.
- Váóó. Nagyon jól nézel ki. - mondtam nagy mosollyal. Indulásra készen voltunk. Vettem egy mély levegőt.
- Nos akkor indulhatunk is. s-feleltem. Megvártam míg belém karok és utána már a Lockwood birtok felé vettük az irányt.

/Lockwood birtok, bálterem/
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyPént. Nov. 11, 2011 8:36 am

- Nekem van időm. - álltam fel a helyemről, és vigyorogva széttártam a karjaimat. - Viszont. Neked. Nem. - mondtam tagoltan, hogy jól értse meg. Egy apró mosolyra húztam a számat. - Hát akkor készülődjél. - kacsintottam rá, és odahajoltam hozzá.
- Viszont valami szexiben légy.. - súgtam, és végig húztam az ujjamat a mellkasán. Egyszer szívesen megkósnolnám. Hisz amikor kisfiú volt eszem ágában sem volt valami ilyesmit kitalálni, de most már lassan egy érett, vonzó férfi. Vagyis a vonzó belőle már ki van pipálva, hisz rá nézek. Húúú!!
Felmentem a szobámba, és elővettem egy pántos, csipkés, miniruhát, majd felkaptam magamra. Kivasaltam a hajamat, hogy ha kell Elena-ként ismerjenek fel. Bár biztos, hogy ő is ott lesz a bálon, szóval tudni fogják, hogy melyikünk Katherine. Nyilván én leszek a szebb. Egy szexi boszorkánnyal páromként. Feltettem erős, sötét árnyalatú sminket, majd felvettem a fekete magassarkúmat. Végül egy maszkot a fejem mögött kötöttem össze, így az arcom egy kis része látszódott. Lementem a nappaliba, és már Andy kész is volt. Az ajkamba haraptam, és belé karoltam.

/folyt. köv. Lockwood villa/
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyPént. Nov. 11, 2011 7:17 am

Eléggé meglepetten fogadta az ajándékot. Akkor most nem értem, hogy mi volt ez az előbbi célzás, hogy csak barátok.. Majd kiderül. Ha megmondja, hogy akar engem vagy valami akkor benne vagyok. De ez így most nem is tudom hogyan mondjam.
- Elhiszem azt, hogy jó lehet vámpír ként élni, de még várok vele. - mondtam végül. Érdekes lesz majd ember vért inni ha átváltozok. Ha nem akkor a sok finom egyszerű étel marad.
- Amúgy meg igen most akartam volna megkérdezni, hogy eljössz e velem az Alapítók Bálra? - kérdeztem meg szemébe nézve. Érdekes lesz hisz még sose voltam bálban. Még a sulis bálokat is kihagytam a másik meg, hogy még sohase mentem el egy vámpírral bálba. De majd kiderül, hogy milyen is lesz meg, hogy kik lesznek. Egy dologban biztos vagyok, hogy ott lesz minden féle faj is. Vámpír, vérfarkas és boszorkány. De ha Kath végül mégse arra célzott, hogy szeret mint szerelme akkor simán szerzek valakit a bálon. Akivel majd élvezni fogom az életet. De ez is még csak egy nagy képzelet számomra hisz ki tudja, hogy mit hoz a jövő.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyPént. Nov. 11, 2011 4:14 am

- Pedig, ha tudnád milyen jó. - nevettem, és hátrahajtottam a fejemet. Ez nem egy átok, ahogyan mások mondanák, hanem ez egy adottság. Szerencsés az az ember, aki vámpírrá változik. Nem mindenkinek adódik meg ilyen az életében.
Mondatára egy gonosz vigyorra húztam a számat, és egy apró puszit nyomott az ajkamra. Épp elég volt ennyi, hogy megízleljem finom, puha száját. Hmm.. rá tudnék erre cuppanni. De nekem ez túl gyengéd volt számomra. Remélem nem várja el tőlem azt, hogy szépen lassan kezdjünk el "járni". Ahogy a mai fiatalok mondanák. Lehet, hogy régebben meg kellett várni míg egy férfi elhódította egy nő szívét, de nekem az a folyamat túl hosszú lenne. Szeretem a gyors dolgokat.
Mikor visszajött felvontam kérdőn a szemöldökömet. Mégis mit tervez csinálni avval a pohár vízzel? Erővel felemeli, s megissza? Egy szív alakot formált a levegőben, és teljesen le voltam döbbenve. Ezt meg, hogyan? Odaadta nekem, és nem tudtam mit mondani. Nem voltam meghatva, szó se essen ilyesmiről, hanem fura volt. Hisz nem voltam belé szerelmes. Nekem csak egy név járt egyfolytában az eszembe. Stefan Salvatore. Ő kell nekem. És bármit megfogok tenni érte, hogy meggyógyuljon. Na jó azért az életem áráért nem, de valahogyan sikerül majd őt visszahozni a normális életbe.
Hirtelen eszembe jutott valami. - Ma van az Alapítók Bálja. Ugye elakartál hívni, csak még nem jutott rá időd, hogy megkérdezz? - néztem rá kérdőn, evvel azt sugallva, hogy elvárom tőle, hogy engem vigyen. Már úgyis van ruhám, meg álarcom, hogy senki se keverjen össze a kis hasonmással. Legalább ma tudok Stefan-nel találkozni, ha egyáltalán eljön a rendezvényre.
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyPént. Nov. 11, 2011 4:06 am

- Jó más néven még nem szeretnék vámpír lenni. - mondtam végül. Kicsit meglepett mind mindig. Igaza volt. Nem csak egy barát számomra. Amikor tanított még kicsi voltam és bele szerettem és nem tagadom most is szeretem csak nem mindig fejezem ki az érzéseimet mások előtt ne, hogy gyengének tűnjek. Főképp erős vámpírokkal állok szembe és nem akarom mutatni nekik még azzal megtalálják a gyengémet és meg tudnak ölni. De ezt nem hagyom.
- Hát most már rájöttem. Hogy nem csak egy barát vagy a számomra. - mondtam és még csak egy puszit adtam az arcára. Kezdetnek nem rossz. Leszedtem magamról és kimentem a konyhába egy pohár vízért. Egyszerű és romantikus varázslatot is tudok csinálni szerencsére. Vissza mentem hozzá majd letettem a poharat az asztalra. Elkezdtem magamba mondani a varázslatot. A pohárból a víz kiemelkedett és a levegőben lebegett. Megformáztam egy szívbe és megszilárdítottam. Még a levegőben volt. Megfogtam és befejeztem a varázslatot. Szépen sikerült. Oda fordultam Kath felé.
- Tessék ez a tied. Ez sose fog eltörni meg semmi arról gondoskodtam. - mondtam majd rákacsintottam.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 5:45 am

Katherine búvóhelye Katherine-gifs-katherine-pierce-24274062-500-248

- Ha úgy döntesz? - vontam fel kérdőn a szememet. Most már tényleg kezd betelni a pohár. Most hirtelen, ő lett a ház ura? Nem veszi észre, hogy ez itt az ÉN házam! De nem szabad kiakadnom, hisz nem akarom őt elveszíteni. Mivel nagyon erős, és a hasznomra válhat, egy ilyen tapasztalt boszorkány. Hisz ő egy Jacobs, és tudjuk, hogy nem sok van a világunkban.
A mellkasom alatt összefontam a karomat, és durcás tekintettel néztem a közeli festményt. Egy híres francia festő készítette nekem, Pierre-Auguste Renoir, még a 19. század végén. Egy sötét erdőt ábrázolt, ez az egyik kedvenc festményem, bár annyira nem rajongok a művészetért. Csak akkoriban nagy divat volt, főleg tőle kapni egy névre szóló festményt. Nagyon tehetséges egy ember, és finom is volt.
Megforgattam a szememet a mondatán, miszerint a barátait ott hagyta. Én kértem, hogy jöjjön ide? A semmiből bukkant elő, szóval nekem ne pampogjon. De valami nagyon megfogott. Összekereszteztem a lábamat, és megcirógattam az álla vonalát. - Csak a barátod vagyok? - hajoltam közel a füléhez suttogva. - Te is tudod, hogy ez egyáltalán nem így van.. - húztam a mondat végén egy gúnyos mosolyra a számat.
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptySzer. Nov. 09, 2011 4:53 am

- Inkább hagyjuk. Majd valamikor megmutatom. Ha úgy döntök. - mondtam. Teljesen elgondolkodtató ez az örökké élés, de nem tudom. Jól hangzik meg minden, de még fogalmam sincs, hogy hogyan fog tovább alakulni az életem.
- Majd ki derül később, ha vámpír akarok lenni. De igen megfontolom a döntésemet. - jelentettem ki végül.
- Na igen ha van valakim, de még nincs senki csak barátok, de őket ott hagytam az előző városomban. Meg most te is itt vagy mint barát nekem. - jelentettem ki. Most még számomra Katherine barát, de csinos és szép is. Az is lehet, hogy egyszer lesz valami, de ahogy mondom azt nem garantálom. Sose mondok semmit se biztosra. Ebben a városban most még csak óvatos leszek. Hisz ki tudja,hogy most ki fontolja azt, hogy megöl vagy valami hasonló. Bár megvédeni magamat megtudom.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptySzer. Nov. 09, 2011 3:51 am

- Olyan, ami? - vontam fel a szemöldökömet várva rá, hogy fejezze be a választ. Az évek alatt kitapasztalhatta, hogy én nagyon is kíváncsiskodó vagyok, és bármit megteszek azért, amit akarok. Szóval jobb, ha kimondja, hogy ne kelljen őt rákényszerítenem.
Láttam, hogy hosszú gondolkodásba merült, addig én felálltam, és egy újabb pohár whisky-t öntöttem magamnak, és lassan nehogy félbeszakítsam visszaültem hozzá. A lábamat átkereszteztem, és jobban szemügyre vettem a sötét lila körömlakkomat. Még tegnap csináltattam meg. Passzol a felsőmhöz.
Végre mikor megszólalt, a szemeibe néztem, és egy gúnyos mosolyra húztam a számat, majd kortyoltam az italomból. - De az előny nyer mindig. - vigyorogtam, és lehajtottam, majd leraktam az asztalra közelebb bújva hozzá. - Gondolj bele.. Milyen jó lehet örökké élni. - hangsúlyoztam ki az örökké szót. - És, ha van valakid, nem unatkozol. - húztam végig a mellkasán a mutatóujjamat, és a szempilláim alól felnéztem rá.
Persze azt nem említettem meg, hogy a legelején ez állandó vérszomjjal jár, és nem tudod magadat kontrollálni. Majd ezt ő is megtapasztalja, ha ez fog majd vele történni. És minden követ megmozgatok, hogy ez így is legyen. Andy Jacobs, egy erős boszorkány, aki még a jövőben is a hasznomra eshet. Ezért kell vámpírrá változnia. És hogyan győzzem meg? El kell csábítanom.. Ez a kihívás elég könnyű egy feladat számomra, hisz én minden férfit az ujjam köré tudok csavarni. Emlékszem még pontosan, hogy a kis Andy hogyan nézett rám anno. Milyen csillogó, öröm teli szemekkel követte minden mozdulatomat. Csupa erő volt már kicsiként.
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 9:58 am

Hát ha egyszer össze csapunk akkor megtudjuk, hogy ki jár rosszabb-búl, de ahhoz igen jóba vagyunk, hogy ne csatázzunk úgy mond. Igaz is, hogy most egyszerre sokat akartam kérdezni. Hisz régen láttam és érdekelt, hogy most mi a helyzet vele egyáltalán. Bár lehet neki is meg nekem is igazam, de amint mondtam ahhoz rosszba kellene, hogy legyünk.
- Tudok én vigyázni magamra. Hisz van nálam egy olyan fegyver is ami.. - nem fejeztem be a mondatot. Jobb ha nem tudja még, hogy sikerült szereznem egy olyan karót amivel meg lehet ölni egy őst mindörökre. Elég ha még nálam marad. Úgy is rámondtam egy varázslatot amivel csak én foghatom meg. Ha más megfogja azt megégeti vagy az embert megrázza.
- Még most se kérek semmit se. - őszintén feleltem majd a padlót kezdtem el bámulni és mély gondolkodásba merültem. Most megfordult a fejembe, hogy milyen lenne az ha innék vámpír vért és utána meghalok. Azután majd feltámadok és varázsló és vámpír is leszek. Olyan mint a hibridnél. Vérfarkas is meg vámpír is. Akkor még erősebb lennék, bár annak meg van a következménye. Hisz akkor embereket ölnék, de én őket védem. Ez így nem jó. Ezt még átgondolom, de az ötlet nem olyan rossz. Majd miután vissza csöppentem a valóságba egyből Kath-re néztem.
- Most eltöprengtem ezen a vámpír varázsló életen, hogy milyen lehet két félének lenni. Meg van az előny, de a hátránya is. - kicsit érdekesen mondtam.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 8:19 am

Halkan kuncogtam a megjegyzésére. Lehet, hogy ő egy erős boszorkány, vagy varázsló. Ahogyan hívatják magukat, de én egy 500 éves vámpír vagyok. Tapasztalt, erős. Megismertem már az életet, míg ő csak 20 éves. A gúnyos mosolya emlékeztetett fiatal önmagamra. Látszik, hogy jó sokat tanult a mesterétől, alias tőlem.
- Igen, te fogod bánni. - vágtam rá egy széles vigyorral párosítva. Túl nagyra képzeli magát. Nem tenném a helyében. Hisz ő a szolgám. Bólintottam őszinte vallomására, majd furcsálltam a sok kérdést. Most ez valami kihallgatás? Nem érti meg, hogy én Katherine Pierce vagyok? És nem fogok valami holmi kis boszorkánynak felelgetnie?! "Csillapodj le!" ~ utasítottam magamnak. Hisz ez a holmi kis boszorkány mentheti meg Stefan életét, ha tudja hol van Mikael. Illetve a segítőm lehet. Kifújtam a levegőt, és próbáltam másra gondolni. Majd hirtelen beugrott valami..
Valamivel el kéne terelnem a gondolatait.. Felálltam, és lassan odasétáltam hozzá, majd az ölébe ültem. Végig húztam egy csíkban az ujjamat az arcán. Egészen közel hajoltam hozzá, szinte az ajkunkat pár milliméter választotta el egymástól. - Túl sokat beszélsz.. - súgtam, miközben kezeimmel a mellkasát masszíroztam. Szinte már én is elkezdtem élvezni a helyzetet. - Hagyd rám a dolgokat, te pedig vigyázz magadra. Egyenlőre. - tettem még hozzá, majd leszálltam róla. - Tényleg semmit sem kérsz? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Hisz azért valamiből tényleg meg kéne kínálnom.
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 7:44 am

Hirtelen a falhoz nyomott és az arca is eltorzult. Na igen így próbálja megfélemlíteni az embereket bár ez nem hat meg engem. Abba a pár évben mikor tanított sokszor eljátszotta szóval már félni tőle nem félek.
- Tudod nem lenne kellemes velem annyira szórakozni ha megtapasztalod az erőmet. Lehet, hogy utána a kis macska fogacskáid nem fognak előbújni. - feleltem és egy gúnyos mosolyra húztam a számat.
- Abban a pár évben igen jól kitapasztaltam a személyiségedet szóval ez az előbbi kis akciód nem igazán hatott meg. Ihatsz a véremből, de szerintem tudod, hogy ki fogja megbánni. - kacsintottam rá. Majd helyet foglaltam vele szembe és hallgattam. Értem már szóval farkas harapás. Hát szegény vámpír így járt, bár igen fontos lehet Kathrin számára ha elmegy az ős -höz és a vérét kéri. ÉS bezzeg az az ős nem akármilyen hanem hibrid. Dupla szenvedés és dupla erő. Bár a szenvedés csak teliholdkor rossz neki.
- Azért tudok sok mindent mert több információt szereztem más vámpírtól meg boszorkánytól és még az egyik varázslat által. Szóval nagyjából tudom, hogy mi a helyzet, de a részleteket még se tudom. Igaz kicsit furcsa a dolog, de ezt már megszoktam. - őszintén mondtam. Furdalt a kíváncsiság, hogy ezek után mitévő lesz.
- Nos akkor mi lesz a terved ezek után, ha nem adja oda a vért? És feltámasztod Mikael-t és nem fog megfutamodni tőle? Akkor mihez kezdesz? - vetettem fel egy csomó kérdést. Érdekeltek a részletek így legalább, ha úgy van akkor ki tudok dolgozni egy tervet, hogy miképp védjem meg vagy ha neki kell egy stratégiai terv akkor állok elébe.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 7:28 am

Mikor meghallottam, hogy tudja, hogy hol tartózkodik Mikael, fél szemmel rá pillantottam. Tényleg lesz hasznom belőle, olyan információkat tud, aminek hamar a birtokában lehetek. Klaus-nak nem lesz más esélye. Örültem, hogy visszatért, és a szolgálatomba állt. Elvégre sokat köszönhet nekem.
"Még nem.." ~ tettem hozzá magamba, és egy ördögi mosolyra húztam a számat. Elkezdtem játszadozni az egyik hajtincsemmel, és az italszekrényhez mentem, ahol kivettem egy whisky-t. Öntöttem a pohárba, és egyben lehajtottam, hogy csökkentse az étvágyamat. Rossz szemet vetettem rá, mikor elkezdte előadni a nyomozót. Mintha köze lenne hozzá. Nem is tudja, hogy mi történt az elmúlt 10 évben.
Hirtelen vámpírsebességgel a falhoz nyomtam, a kezeim a mellkasánál voltak, és rá sziszegtem. Kinőttek a szemfogaim, és közel hajoltam a nyakához, beszívva vére mennyei illatát. - Mondták már, hogy túlságosan kíváncsi vagy? - suttogtam felhajolva hozzá egészen az ajkához, majd az arcom visszaváltozott.
Elengedtem, és arrébb sétáltam kecses mozdulatokkal. Beljebb mentem a nappalin, és a kanapéra mutattam. - Nyugodtan foglalj helyet. Érezd magad otthon. - kezdtem úgy csinálni, mintha egy kedves vendégfogadó lennék. Szélesen rá vigyorogtam, majd a heverőre ültem. - Csak megtudtam, hogy az egyik ismerősömet megharapta egy vérfarkas, és nincs más esélyem. - vontam meg a vállamat. Ez nagyon furán jött ki. Mióta érdekel mások? Bár nem tudja, hogy itt egy bizonyos Stefan Salvatore-ról van szó..
Vissza az elejére Go down
Andy Jacobs

Andy Jacobs


Hozzászólások száma : 11
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 04.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 7:18 am

Míg a temetőben voltunk Katherin igen jól " megfenyegette" Klaust. Klaust egyedül csak Mikael-től fél igazán és nem csak Kathe tudja, hogy hol van hanem én is tudom. Nem tudtam, hogy hova visz, de abba biztos voltam, hogy a rejtek helyére. Takaros kis házikó volt, jól elbújtatva.
- Amúgy én is tudom, hogy hol van Mikael. -őszintén mondtam. Lehet, hogy ez jó lehetőség, hogy én is tudom, de majd kiderül. Bementünk a házba és egyből körülnéztem. Hát igen pont úgy volt rendezve minden ahogyan Katherine szereti.
- Köszi, de nem kérek semmit se. Főképp vért nem kérek. Nem vagyok én vámpír! - hangsúlyoztam ki. Majd kíváncsian fogom hallgatni a kis történetét, hogy megint mibe keveredett vagy mibe akar.
- Nos akkor figyelmesen hallgatlak, hogy most mibe is keveredtél, hogy egy ősvámpírral találkozgatsz. - vetettem fel rá a szememet. Tudom, hogy nem vagyok az apja, hogy számon kérjem, de érdekelt hisz így legalább meg tudom mutatni, hogy milyen erős vagyok. Ja és szerencsére van nálam egy olyan fegyver ami végleg végez az ős vámpírral.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyKedd Nov. 08, 2011 6:13 am

/Temető/

Egész végig mutattam neki az utat. Eddig még nem is hoztam el ide kívülállót. Bár vámpírok nem is tudnának bejönni, hisz nem én lakok itt, hanem egy Miss Flowers nevezetű öreg hölgy, aki az igézésem alatt áll. - Itt vagyunk. - suttogtam, és egész úton az járt az eszemben, hogy nagyon kiosztottam Klaus-t. Remélem nem lesznek következményei. Nem is szóltam Andy-hez, olyan furcsa. 10 év alatt mennyit változott, bár nekem az semmi, de neki szinte az élete egy része. Jól megnőtt, izmosodott, és nagyon erős. Már egy ideje figyelem az erejét.
A házhoz értünk, ami alig látható a sok fa miatt. Beleolvad a környezetbe. A verandára rásétáltunk, majd előkerestem a kulcsomat, és bementünk, majd bezártam zárra az ajtót. Jobb, ha nincsenek váratlan vendégek. - Kérsz valamit? Italt, esetleg vért? - fordultam hátra felvonva a szemöldökömet pajkosan. Egyszer már találkoztam egy vámpír-boszorkánnyal. Ha tényleg olyan erős, mint aminek látszik megfontolgatom a lehetőségeimet. Hisz ő a "szolgám", és jó haszna lenne belőle.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptySzomb. Okt. 29, 2011 5:16 am

/Hotel 69.-es szoba/

Hazajöttem, és gyorsan a szennyesbe raktam a ruháimat. Újra kivasaltam a hajamat egyenesre, és felvettem egy olyan nadrágot, és felsőt amit Elena is hordana. Így jobban hihetőbb leszek. Egy tornacsukát párosítottam hozzá, elég fura nem magassarkúba lenni, már azt nagyon megszoktam. De hát ez van.. Egy másik testvért kell becsapnom.
Teljesen úgy néztem ki, mint az ócska hasonmásom, majd útnak indultam.

/folyt. Salvatore birtok - egyéb/
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce

Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 77
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 7:38 am

Már egy ideje figyelem a történteket a városban, és megtudtam, hogy a kis hasonmásom váltogatja a pasijait. Hol ez a Salvatore, hol a másik. Ha jól tudom, most az idősebbikkel kavar, szóval szabad út Stefan felé. Vagyis majdnem, csak először avval a kis szöszikével kéne valamit kezdenem.
Egy hirtelen ötletem támadt. El kéne látogatni a városba, de nem mint Katherine Pierce, hanem, mint Elena Gilbert. Ilyen nagyszerű ötletekkel is csak én tudok előjönni! Felmentem a szobámba, és kiválogattam valami "színes" és kevésbé merészebb felsőt, mert ahogy észrevettem, a kis hasonmásnak ez a mániája. A divatérzéke egyáltalán nem hasonlít az enyéméhez, sőt még én szebb is vagyok. Ő már csak ilyen.. selejt. Felöltöztem, és a tükör elé álltam, kivasalva csodaszép göndör fürtjeimet, egyenessé.
Katherine búvóhelye Elena-No-Katherine-3-katherine-pierce-18093454-500-250
Így már pontosan hasonlítok, vagyis még mindig ő hasonlít rám. Felkaptam a táskámat, még egyszer megnéztem magamat a tükörbe, és elindultam..

/folyt. Mystic Falls utcái/
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Admin
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 174
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 7:31 am

Katherine Pierce búvóhelye.
Vissza az elejére Go down
http://www.hotdog.hu/magazin/prettylittleliars
Ajánlott tartalom





Katherine búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine búvóhelye   Katherine búvóhelye Empty

Vissza az elejére Go down
 
Katherine búvóhelye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Vampire Diaries Szerepjáték :: Játéktér - Mystic Falls :: Lakóházak-
Ugrás: